Adres

Cegielniana 4a, Podgórze , Kraków
Vip-Med

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Gdybym wcześnieł natknął się na doktora Cezarego uniknąłbym wielu problemów i niepotrzebnych kosztów. Jest świetnym kanalarzem:) Może i można gdzieś zrobić leczenie taniej, sam tak robiłem i żałuję.
Doktor podchodzi do tematu profesjonalnie, przedstawia możliwe warianty i ich +/-. Ma bardzo dobrze wyposażony gabinet, wsparcie personelu i poczucie humoru, które także znieczula:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bez powołania. Liczy się tylko kasa i kasa. Naciąga na zbędnie zabiegi, tak jak już powyżej pewna Pani stwierdziła agresywny i arogancki jak się zwróci uwagę - odradzam. Jestem zdecydowanie rozczarowana panem Pałuchą.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i rzetelny stomatolog . na jednej wizycie potrafi zęba przeleczyć kanałowo, super wszystko tłumaczy .Ja jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim którzy boją się wizyt w gabinetach stomatologicznych .


P
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny stomatolog! Chodziłam już do różnych, lepszych, gorszych, ale ten lekarz jest z prawdziwego zdarzenia. Pracuje rzetelnie na bardzo dobrych materiałach, jest dokładny i sumienny. Jego wypełnienia trzymają się latami.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z opinią Stefana. Dziwne to, że słysząc negatywne opinie idzie ktoś przekonac sie na własnej skórze. Zęby ma się jedne na całe życie. Doktor Pałucha to kompetentny i dokładny lekarz. Opinia Stefana to chyba robota zazdrosnej konkurencji.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo drogie usługi a jakość marna.Przereklamowany lekarz.Nie uznaje reklamacji a wręcz jest agresywny jak ma coś poprawić po sobie.Słyszałem już opinie otym lekarzu negatywne,ale poszedłem aby przekonać się na własnej skórze.Potwierdzam opinię moich znajomych.


D
Użytkownik zweryfikowany

Stomatologia na światowym poziomie plus lekarz który potrafi spokojnie i jasno wyjaśnić sprawy oraz podejść całościowo do problemu. Jestem zachwycona, takiego lekarza szukałam! Oprócz tego nie trzeba pamiętać o wizytach bo asystentka sama dzwoni wcześniej i przypomina. Polecam :)


Użytkownik zweryfikowany

świetny specjalista w zakresie leczenia kanałowego. byłam u kilku stomatologów, ale dopiero on skutecznie wyleczył moje ząbki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie