Cezary Czekalski, chirurg Siechnice

lek. Cezary Czekalski

Chirurg, Proktolog

12 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

gen.A.E.Fieldorfa 1, Siechnice
HUMANUS Przychodnia Specjalistyczna Cezary Czekalski www.przychodnia-siechnice.pl

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Hemoroidy
 • Choroby odbytu
 • Zmiany skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor to człowiek bardzo empatyczny, ludzki i przyjazny dla pacjenta!Ma czas dla ludzi jako lekarz, a przede wszystkim jest świetnym specjalistą i tą wiedzę w sposób zrozumiały przekazuje pacjentowi!Zabiegi, które wykonuje są precyzyjne i pozostawiają niewielką bliznę. Super Lekarz polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: HUMANUS Przychodnia Specjalistyczna Cezary Czekalski www.przychodnia-siechnice.pl Inny

Prawdziwy lekarz z powołania który angażuje się w każdy przypadek. To już prawdziwa rzadkość aby kierować się przysięgą Hipokratesa w dzisiejszych czasach. Polecam gorąco.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: HUMANUS Przychodnia Specjalistyczna Cezary Czekalski www.przychodnia-siechnice.pl

Pan Doktor to przesympatyczny człowiek. Słucha pacjenta i dobiera umiejętnie sposób postępowania z problemem. Zabieg b/bolesny a po szwach nie ma sladu( pomimo ze był to nos a wiec miejsce bardzo widoczne).
Doktor pracuje we Wrocławiu oraz Siechnicach. Jeśli jest taka możliwość zabiegi wykonuje w ramach NFZ nie narażając pacjenta na koszty. Jeśli jest potrzeba zabiegi wykonuje komercyjnie ale „nie za miliony monet” a w cenie która nie przyprawia o zawrót głowy a wiec zabiegi są do wykonania przez przeciętnego Kowalskiego.
Szczerze polecam( ja także trafiłam do Pana Doktora z polecenia i nie żałuje!!)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: HUMANUS Przychodnia Specjalistyczna Cezary Czekalski www.przychodnia-siechnice.pl

Polecam w 100% Pana doktora. Świetne podejście do pacjenta z szacunkiem i jak do normalnej osoby, która przyszła z problemem do rozwiązania. Pan Doktor w zrozumiały sposób wyjaśnia każdą wątpliwość pacjenta, przede wszystkim słucha i nie zbywa pacjenta. Profesjonalne badanie przeprowadzone bardzo delikatne i bezboleśnie. Jeśli ktoś myśli nad wizytą to nie ma się co zastanawiać. Oby takich lekarzy specjalistów z profesjonalnym podejściem było coraz więcej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie znamion

Polecam Pana doktora Cezarego. Przeprowadził bardzo wnikliwą analizę występujących u mnie dolegliwości, przy czym odbyło się to z zachowaniem maksimum prywatności. Zaproponował możliwe rozwiązania, wskazując na ich różnice i najlepsze z nich przeprowadził. Sam zabieg sprawny i bezbolesny. Dodatkowo pan Cezary jest niezwykle pozytywną osobą, dzięki czemu wizyta przebiega bez niepotrzebnego stresu.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Cezary to wspaniały specjalista, bardzo miły i niezwykle pomocny, spaniały człowiek! Zawsze interesuje się staniem zdrowia pacjenta, proponuje dodatkowe wizyty kontrolne i potrafi uspokoić nawet najbardziej zestresowanego pacjenta. Najlepszy chirurg jakiego kiedykolwiek spotkałam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Usunięcie kaszaka pleców

Serdecznie dziękuje Panu doktorowi Cezaremu za profesjonalne wykonanie zabiegu usunięcia kaszaka z pleców i polecam wizytę u tego spacjalisty. Napewno pomoże, doradzi i zaproponuje odpowiednie leczenie. Pacjent Marek.


Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta, kulturalna miła i życzliwa osoba. Opieka na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony. Każdy lekarz powinien brać przykład z Pana Doktora Czekalskiego. Super!


Użytkownik zweryfikowany

świetny Doktor .Baaardzo polecam ,Miałam wiele zamian skórnych pousuwane praktycznie bezboleśnie .Szwy fachowo założone blizny mało widoczne lub niemalże bez śladu .


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam dr Czekalskiego, to świetny specjalista i bardzo miły człowiek! Regularnie kontroluję u niego swoje znamiona- zawsze dokładnie je ogląda, bada, odpowiada na pytania. Kilka wymagało usunięcia, zbieg nie był bolesny, szwy zostały bardzo ładnie zrobione, także blizny są w tej chwili praktycznie nie widoczne.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Hemoroidy
 • Choroby odbytu
 • Zmiany skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna