Adres


58 309.....


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Hynka 67, Gdańsk

CitiMedic

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest bardzo miła ,kompetentna i staranna. Trafnie oceniła mój stan zdrowia i świetnie dobrała leki.Bardzo polecam !


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szeroka wiedza i duże zaangażowanie w zdrowie pacjenta. Nie odpuszcza do czasu znalezienia dokładnej przyczyny choroby.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CitiMedic konsultacja internistyczna

Lekarz z powołania. Kompetentna i bardzo życzliwa. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i badanie. Serdecznie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pani Bożeny leczę się od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Ma dużą wiedzę i widać, że zna się na rzeczy. Do tego miła i kontaktowa, wszystko zawsze dokładnie tłumaczy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wiele lat byłam pod opieką Pani doktor i zawsze czułam się "zaopiekowana" jak nigdy przez innego lekarza.
Zaangażowana, dociekliwa, troskliwa, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymagają okoliczności (nie patrząc na zegarek jak to się w NFZ często zdarza). Nie skąpi skierowań do specjalistów czy zleceń na badania, jeśli uważa że są niezbędne. Podchodzi do pacjenta „holistycznie” nie ograniczając się tylko do symptomu z jakim przyszedł. A co najważniejsze, ma trafne diagnozy.
Już dwukrotnie zmieniłam przychodnię razem z Panią Doktor, aby pozostać pod jej opieką. Lekarz z powołania. Polecam ;)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania okresowe

Leczę sie u Pani Doktor okolo 10 lat.Zna sie na swoim fachu,zawsze rzeczowo podchodzi do choroby.Wysluchuje pacjenta, jest miła osoba.Nigdy nie zmienię na innego lekarza,trafia w symptomy choroby zawsze ze skutkiem pomocnym.Szczerze polecam każdemu kto skutecznie chce byc leczony u Pani Doktor Bożeny Formeli.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Choroby przewlekłe

Z czystym sumieniem polecam każdemu kto rzetelnie i profesjonalnie a przede wszystkim skutecznie chce być leczony. U Pani doktor Bożeny lecze się już od ponad 10 lat i za żadne pieniądze nie zmieniła bym lekarza. Jest życzliwą
i pełną pasjii osobą co da się odczuć już na pierwszej wizycie. Trafiłam do Pani Bożeny z bardzo poważnymi , przewleklymi chorobami z którymi inni lekarze nie radzili sobie najlepiej i nie pomogli.Jej się to udało za co będę zawsze wdzięczna, dlatego też cała moja rodzina leczy się u tej doktor i nie słyszałam jeszcze negatywnej opinii od nikogo.Kazdemu polecam tego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dokładny i fachowy lekarz. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu na wizycie i odpowiedziała na wszystkie pytania. Nie wiem skąd te negatywne komentarze.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

U Pani doktor Formeli lecze się już od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta. Pani doktor jest bardzo mila i empatyczna osobą. Posiada ogromna wiedze oraz jest znakomitym diagnostą. Wielokrotnie pomogła mi i mojej rodzinie w powrocie do zdrowia. Nie znam innego lekarza tak zaangażowanego w swoja prace czyli pomoc pacjentowi.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przeziebienie

Fajna pani lekarz miła wystawiła trafną diagnozę,zapisała leki które szybko postawiły mnie na nogi należę do niej od kilku lat i zawsze jestem zadowolony


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania