Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


Rezerwacja terminu następują po otrzymaniu przelewu na konto

Numer konta otrzymasz mailem wraz z linkiem do platformy Zoom, na której odbędzie s.ię spotkanie

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Plac Wilsona 4/65, Żoliborz, Warszawa
Instytut Psychoterapii Masculinum

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Chełmska 48, Mokotów, Warszawa
Terapia EMDR

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutą w nurcie psychologii procesu, terapeutą EMDR oraz coachem z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy rozwojowo-terapeutycznej. Pracuję ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacje onlinePlac Wilsona 4/65, Warszawa

Instytut Psychoterapii Masculinum


Chełmska 48, Warszawa

od 200 zł

Terapia EMDR

Pozostałe usługi


Plac Wilsona 4/65, Warszawa

od 200 zł

Instytut Psychoterapii MasculinumPlac Wilsona 4/65, Warszawa

od 250 zł

Instytut Psychoterapii Masculinum


Chełmska 48, Warszawa

od 250 zł

Terapia EMDRPlac Wilsona 4/65, Warszawa

od 200 zł

Instytut Psychoterapii Masculinum

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Bożena jest doskonałym terapeuta który stosuje różne techniki i dopasowuje się to potrzeb pacjenta . Praca z Bożena jest skierowana na somo poznawanie siebie i odkrywanie tego co jest tym głębszym problemem, którego często nie widać na zewnątrz, z którym często nie chcemy się zmierzyć.Gdy to zostanie zidentyfikowane i przepracowane to w efekcie pozwala na inne podejście do siebie , świata , własnych potrzeb i codziennych problemów. Bożena jest niezwykle elastyczna w potrzebach swoich pacjentów i dopasowuje techniki do tych potrzeb, Dzięki Bożenie nie tylko pokonałam swoje leki i niska samoocenę, ale również stałam się świadoma tego jak działa mój mózg i emocje, i jak mogę na codzień ze sobą pracować.Praca z Bożena to tez wyzwanie bo zmusza do zagłębienia się w siebie i systematycznej pracy co jest na początku trudne ,ale niezwykle skuteczne i satysfakcjonujące. bardzo polecam tym którzy są gotowi się otworzyć na samego siebie i w pełni zaufać pracy z bardzo profesjonalnym i doświadczonym terapeuta ja Bożena .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia online

Bożenę znam od 3 lat, polecam każdemu kto chce rozwiązać swoje problemy czy to w trakcie psychoterapii czy coachingu. Często szuka się tej właściwej osoby, która nie tylko zrozumie, ale zaangażuje się w rozwiązanie problemow. Jej pomoc jest nieoceniona i warta zdecydowania się od razu.

mgr Bożena Andrzejak

Dziękuję Macku za zaufanie, którym mnie obdarzyłeś i możliwość wspierania Cię w Twojej ścieżce rozwojowej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bez wahania mogę stwierdzić, że Bożena jest najlepszym terapeutą jakiego spotkalam. Efekty współpracy z Bożeną są solidne, a pierwsze zmiany we własnym myśleniu (oraz działaniu!) mogłam dostrzec praktycznie natychmiastowo. Czasami znalezienie źródła problemu to bolesny proces, a sesje są prowadzone w taki w sposób, aby samemu dochodziło się do własnych wniosków oraz podejmowało decyzje w zgodzie z samym sobą. Zatem praca jest niejednokrotnie ciężka ale jakże opłacalna.
Choć mam jeszcze wiele do odkrycia o samej sobie to nie będę ukrywać, że dzięki Bożenie jestem zmienioną osobą, która lepiej radzi sobie z własnymi emocjami, lękami, ma polepszone relacje interpersonalne, lepszą kontrolę nad swoimi życiem, jest bardziej świadoma siły własnych przekonań oraz jest po prostu szczęśliwsza.
Ufam Bożenie oraz jej profesjonalnyn umiejętnościom w 100% i na pewno pozostanie ona osobą, do której będę powracać po wsparcie i jej niezawodne techniki.

mgr Bożena Andrzejak

Aniu, bardzo dziękuje za ciepłe słowa i ciesze się, że mogłam towarzyszyć Ci w Twojej transformacji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Korzystam ze wsparcia Bożeny od wielu lat, kiedy to spotkaliśmy w ramach projektu British Council dla młodych przedsiębiorców. Już pierwsze zajęcia okazały się dla mnie niezwykle odkrywcze. Wkrótce wkroczyłem na ścieżkę szybkiego rozwoju osobistego, zawodowego, artystycznego, który trwa do dzisiaj przy aktywnym wsparciu Bożeny. Ostatnio zastosowaliśmy technikę EMDR w oswajaniu starych traum i efekty terapii przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Bożena jest niezwykle skuteczna, empatyczna, profesjonalna. Mam do niej pełne zaufanie i z pełną odpowiedzialnością polecam ją innym.

Bożena, jestem Ci niezmiernie wdzięczny za naszą wieloletnią współpracę. Jesteś współautorem moich sukcesów, moje życie rozwija się niesamowicie w dużej mierze dzięki naszej wspólnej pracy. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie mogło czerpać z Twojej wiedzy i doświadczenia. Jeszcze raz dziękuję.

mgr Bożena Andrzejak

Bardzo Ci dziękuję Michał za miłe słowa i bardzo się cieszę, że mogę Ci towarzyszyć w Twojej podróży przez życie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam pracę z Bożeną każdemu, kto chciałby otworzyć oczy i spojrzeć na siebie, swoją pracę, rodzinę, relacje, świat inaczej niż dotychczas. Każdemu kto szuka swojej drogi zawodowej, albo napotkał przeszkodę, która wydaje się nie do pokonania. Pracowałam z Bożeną (a raczej ona ze mną) dwa razy w życiu. Dwa razy kiedy byłam na zakrętach. Dzięki tej pracy moje życie zawodowe całkowicie się zmieniło! Nie było łatwo, ale było warto. Ta inwestycja we mnie samą procentuje do dziś i pomaga w dalszym rozwoju.

mgr Bożena Andrzejak

Gratuluję Ci, Twoich osiągnieć Agnieszko. Powodzenia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu cykl wizyt coachingowych

Bardzo profesjonalny terapeuta. Praca nad sobą jest dla mnie bardzo ważna ale są rzeczy, których sobie nie uświadomimy sami - potrzebna jest pomoc specjalisty. I Pani Bożena jest taką specjalistką. Otwarta, cierpliwa, empatyczna. Pani Bożeno bardzo dziękuje za wspólne sesje i pomoc. Gorąco polecam.

mgr Bożena Andrzejak

Ja również dziękuję Panie Janie za wspólna pracę. Włożył Pan dużo pracy i zaangażowania, aby osiągac rezultaty. A te można osiągnąć tylko we współrpacy. Żaden terapeuta nie uczyni cudu. To był wspólny wysiłek. Powodzenia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy

Odczucia po spotkaniach z Bożeną są doskonałe!
Mimo, że na początku było ciężko, od dłuższego czasu czuję jakbym zaczęła nowe lepsze życie. Poznałam siebie, dałam sobie szansę i już wiem, że to ja jestem swoim najlepszym przyjacielem.
Zaakceptowałam wady, staram się nad sobą pracować.
Odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, przestałam radzić się innych, jak dalej ma wyglądać moje życie. Żyję teraz dojrzale, spotykają mnie fajne rzeczy, a to co idzie nie po mojej myśli staram się kontrolować i zmieniać. Tak dużo w końcu właśnie ode mnie zależy! Cały czas oswajam ten nowy wymiar mojego życia.
Jednak psychoterapia to długi proces, nie wolno się zniechęcać. Zmiany przychodzą stopniowo, raz szybciej, raz wolniej, w końcu pracujemy nad swoimi nawykami, w których żyliśmy kilkadziesiąt lat. Zachęcam wszystkich do inwestycji w siebie!

mgr Bożena Andrzejak

Wiem Julio, że nie tylko się starasz, ale też wdrażasz w życie to czego się o sobie nauczyłaś. Wszystkiego najlepszego. Tak trzymaj.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Zarówno ja jak i mój syn 12 lat mamy zdiagnozowane Complex PTSD po przemocy domowej. Dodatkowo mój syn ma dużo żalu do mnie, że go nie uchroniłam przed przemocą ze strony ojca oraz ma lęki związane z tym, że nie jestem w stanie dać mu pełnego bezpieczeństwa, szczególnie w relacji z jego ojcem. Jedna z Pań psycholog traumatolog zasugerowała, ze może razem z synem (w duecie) powinniśmy się udać na terapię TF-CBT . Jednocześnie odczuwam duże poczucie winy za traumę, która była naszym udziałem. Czy jest ktoś w Warszawie, kto mógłby się podjąć pomocy? Dodam, ze obecnie dziecko jest w psychoterapii indywidualnej od 1,5 roku, a ja zamierzałam rozpocząć terapię EMDR.

  Będę wdzięczna za odpowiedzi, bowiem z problemami emocjonalnymi borykamy się już od 5 lat (odeszłam od męża z dzieckiem 5,5 roku temu) a dopiero niedawno trafiliśmy na właściwe diagnozy...

  Podjęcie terapii EMDR zapewne wzmocni Panią i może pomóc w uporaniu się z poczuciem winy. W konsekwencji może to pozytywnie wpłynąćna Pani relacje z synem.
  Odnosząc się do pytania o terapeutów w Warszawie, to listę znajdzie Pani na stronie Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

  mgr Bożena Andrzejak

 • W domu jest wszystko w porządku jestem śmiały i wyluzowany, z czego to wynika? W pracy jest wszystko w porządku na początku potrafię ruszyć z buta, lecz potem coś się dzieje pustka w głowie, chęć zmiany pracy bo zaraz mogę wpaść w dół i wszystko zacznie się powtarzać tego się boję, wybiorę się na pewno na psychoterapie bo czuję że coś jest na rzeczy co mnie hamuje i karze się wycofać tylko ja nie wiem co to tak do końca jest...dziękuję za odpowiedzi

  Ma Pan słuszną intuicję, że w tej sytuacji warto wybrać się na konsultacje u psychoterapeuty. Warto też odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Co konkretnie sprawia, że czuje się Pan dyskomfortowo? Co sie powtarza? Co by Pan chciał zmienić? Kiedy to się zaczęło? Odpowiedzi na te pytania zapewne pomogą Panu dokonać zmiany, choć samemu może być trudno je znaleźć i może to długo trwać. Warto więc sięgnąć po fachową pomoc i porozmawiać.

  mgr Bożena Andrzejak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutą w nurcie psychologii procesu, terapeutą EMDR oraz coachem z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy rozwojowo-terapeutycznej. Pracuję ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania