lek.

Bogusława Sołtysiak-Bolisęga

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Miejski Zespół Opieki ZdrowotnejUsługa: Trądzik

  Szczerze polecam! Po pierwszej wizycie, wnikliwym wywiadzie i pierwszych lekach stosowanych przez dwa miesiące moja twarz wygląda o niebo lepiej. Leki i zalecone kosmetyki nie obciążyły mojej kieszeni. Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna, doradza, słucha i odpowiada na każde pytanie :)

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDI-SFERAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Raczej nie polecam. Diagnoza nie trafiona. Lekarka nie wysłuchała problemu do końca, niemal nie dała nam dojśc do słowa, sprawiała wrażenie jakby znała historię choroby dziecka lepiej od nas. Przepisała steryd mimo prośby o nieprzepisywanie sterydu. Po dokładnym zastosowaniu wszystkich jej wskazówek, steryd "zaleczył" problem na kilka dni, po czym skóra wróciła do poprzedniego stanu. Może gdyby wysłuchała nas uważnie do końca, to postawiłaby lepszą diagnozę i dobrała odpowiedniejsze leczenie.

 • P

  Polecam. Wszystkie wcześniejsze wpisy jak najbardziej odzwierciedlają profesjonalizm Pani doktor. Dodatkowo prowadzi konsultacje z Chirurgiem. Co jest istotne przy doborze lekarstw.

 • A

  Wspanialy lekarz pelen profesjonalizm super podejscie do pacjeta szczerze polecam. cena wizyty w normie i dla lekarki nie pieniadze sa najwazniejsze.

 • Bardzo dobry lekarz , wiele zawdzieczam Pani Doktor . Gdyby nie Ona , nie wiem , co stałoby sie z moim synkiem , który miał poważne zakażenie skóry . W porę odkryła jego dolegliwość i dobrała właściwe leki . Dziecko wcześniej badało kilku lekarzy , ale ich diagnozy były błędne . Stała się dla mnie wybawieniem . Jest dobrym , wrażliwym , troskliwym człowiekiem . Wnikliwie bada , słucha pacjenta , pocieszy , doradzi ... Gorąco polecam