Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna

Pokoju 17

43-143, Lędziny, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Bolisęga

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • K

   Żałuję tylko ,że nie można tu podać zdjęć! Pan doktor to Mistrz swojego fachu! Po dwóch nieudanych operacjach na żylaki nóg (sponsorowanych przez Państwo) załamana rezultatami postanowiłam spróbować "ostatni raz" właśnie u doktora Bolisęgi w Oświęcimiu. Dziś mijają 4 miesiące od zabiegu głównego i kilku skleroterapiach. Było jedno naświetlanie laserem (jeszcze jedno w poniedziałek) i KONIEC! Kochani moje nogi, to chyba nie moje nogi!!! Efekty są niesamowite! Pomijam fakt, że absolutnie nie bolą i nie puchną ! Wizualnie.... Wooow! Pierwszy raz od 10 czy 12 lat będę mogła wyjść w spódnicy czy sukience..a może w szortach? Czemu nie???
   Panie Krzysztofie, serdecznie Panu dziękuję! Warto było uzbroić się w cierpliwość i poczekać... Jest Pan wspaniałym lekarzem, wspaniałym człowiekiem.
   Życzę Panu wszystkiego co najlepsze. I jeszcze raz DZIĘKUJĘ!! Ewa Warchulska

  • P

   Niesamowicie uczciwy człowiek i lekarz. Uosabia określenie "lekarz z powołania", oprócz tego pan Doktor jest empatyczny, cierpliwy, wyrozumiały i po prostu przesympatyczny. :) Tak bezbłędnie wykonał zabieg na żylakach kończyn dolnych, że powrót do zdrowia nastąpił błyskawicznie. Poleciłabym pana Doktora w ciemno każdemu. Oby więcej takich ludzi wśród nas.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Janusz Kołodziejczyk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia specjalistycznaUsługa: uszkodzenie ACL kolana

   Poszłam do Doktora Kołodziejczyka z wynikami z rezonansu magnetycznego, z których jasno wynikało i było napisane czarno na białym, że mam uszkodzenie ACL. Lekarz wynikami się w ogóle nie sugerował, zobaczył moje kolano i stwierdził, że moje kolano jest stabilne, nic się z nim nie dzieje i ja mam to w psychice, że coś z kolanem mam nie tak. Dla niego wyniki z rezonansu nie były wiarygodne - stwierdził, że ktoś się musiał pomylić, bo moje kolano jego zdaniem jest zdrowe. Mówię mu, że mam poczucie niestabilności, kolano ucieka mi do wewnątrz, słychać trzaski i jest to uciążliwe dla mnie, a nie widzę tego tylko ja, bo każdy zauważy gołym okiem, że jednak kolano mi ucieka On powiedział, że mam zmienić nastawienie, bo na pewno kolano jest stabilne, jedynie co, to może dać mi blokadę (ja się pytam: PO CO? Skoro kolano mnie nie boli…). No nic- nie wzięłam blokady, podziękowałam i poszłam prywatnie do innego lekarza. A tam.. lekarz odtworzył płytkę z MR, zobaczył kolano, od razu stwierdził, że kolano jest wiotkie, niestabilne, przeskakuje, trzeszczy. I wnioski? Kolano do operacji. A Kołodziejczyk dalej twierdzi, że sobie to wymyśliłam i uroiłam… Nie polecam tego lekarza !!!

  • Lokalizacja: Szpital Miejski Murcki w Katowicach

   Nie polecam nikomu tego Pana.. Po wypadku w pracy na podstawie tylko i wyłącznie rtg stwierdził że mam tylko skręcone kolano i mimo tego że nie mogłem zginać nogi postanowił na siłę mi ją uruchomić, szarpnął z całej siły mimo wielkiego bólu, dał skierowanie na rehabilitację która miała się odbyć za pół roku i kazał wracać do pracy a pracuje na kopalni! Dopiero gdy poszedłem prywatnie do innego lekarza okazało się że prócz skręcenia mam uszkodzoną łąkotkę i musiałem się leczyć prywatnie...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Sobczyk

  Okulista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna

   Wspaniały lekarz specjalista i wspaniały człowiek. Bez problemu wysłuchał moich wypowiedzi i podszedł do moich problemów z chorobą oczu bardzo mile i po ludzku. Widać, że Pan doktor wybrał zawód z zamiłowania. Polecam wszystkim, którzy chcą być potraktowani z empatią. Mało dzisiaj istnieje lekarzy o tak ciepłym podejściu do pacjenta. Pozdrawiam Pana doktora i serdecznie dziękuję. Pacjentka Małgorzata Przybysz.


 • Bogusława Sołtysiak-Bolisęga

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDI-SFERAUsługa: Problemy z cera

   Nie polecam, niestety zmarnowane 120zl. Wizyta trwała niecałe 5 min, zero konkretów, wskazówek jak polepszyć cerę. Wszystko bardzo ogólnie, co równie dobrze można wyczytać w internecie. Szkoda czasu i pieniędzy.

  • N

   Szczerze polecam! Bardzo dobry lekarz, któremu zależy na pacjencie. Widać to po podejściu Pani Doktor do swojej pracy, zawsze jest uśmiechnięta, miła i z chęcią odpowiada na każde pytanie. Byłam u niej raz i nie żałuję. Leczenie kosztowało mnie dużo cierpliwości, po miesiącu już było widać efekty, a po pół roku po trądziku nie było śladu. Lek przepisany przez Panią Doktor jest tani i skuteczny. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu