Bogdan Ciszak

Chirurg, Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Dziękujmy Doktorowi Ciszakowi za wspaniałą opiekę nad mężem,ojcem i dziadkiem Ryszardem Iwanów który zmarł wczoraj rano w szpitalu na oddziale wewnętrznym w Szpitalu kolejowym na ul.Wiśniowej.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Przemysław Otlewski
  Przemysław Otlewski
  Urolog, Chirurg
  al. Wiązowa 7/1, Wrocław
  Kompetentny, konkretny, dyskretny i co najważniejsze wygląda na to, że efektywny bo trafił z antybiotykiem (z szerokim… więcej

  Radosław Witkowski
  Radosław Witkowski
  Stomatolog, Chirurg
  ul. Kasztanowa 4A, Wrocław
  Polecam Pana Doktora i Studio SE. Trafiłam do Pana Dr z bólem i opuchlizna,nawet nie umawialam się tylko przyszłambo… więcej

  Maciej Krzeszewski
  Maciej Krzeszewski
  Chirurg dziecięcy, Chirurg
  ul. Kasztanowa 4A, Wrocław
  Sympatyczny i rzeczowy lekarz. Bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiący obrazowo opisać przypadłość i leczenie. więcej

  Maciej Sebastian
  Maciej Sebastian
  Chirurg, Proktolog
  Ślężna 112/ U5, Wrocław
  Lekarz jest dokładny, zapytał o szczegóły, wyjaśnił i uzasadnił poradę. Ponadto jest miły i uważny. Polecam. więcej

  Beata Wojtczak
  Beata Wojtczak
  Endokrynolog, Chirurg
  pl. Powstańców Śląskich 1/116, Wrocław
  Seria wizyt przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Konkretny wywiad, zlecone badania kontrolne i konsultacje telefoniczne… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: gabinet lekarskiUsługa: kamienie nerkowe

   Ja jestem bardzo niezadowolona. Wizyta prywatna,płatna a pan doktor nawet nie spojrzał na wyniki, które przyniosłam baaa nawet mnie nie zbadał! W sumie zapłaciłam za wypisanie recepty na środki przeciwbólowe co mogłam uzyskać u lekarza rodzinnego. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dziękujmy Doktorowi Ciszakowi za wspaniałą opiekę nad mężem,ojcem i dziadkiem Ryszardem Iwanów który zmarł wczoraj rano w szpitalu na oddziale wewnętrznym w Szpitalu kolejowym na ul.Wiśniowej.

  • Doktor Ciszak to przede wszystkim wspaniały człowiek i świetny fachowiec.Bezinteresownie przyjął mnie na badania specjalistyczne i zaczął leczyć.Dzięki doktorowi uwierzyłem że moja choroba jest wyleczalna.Mogę stwierdzić że to osoba wyjątkowa pod każdym względem i życzę by każdy mógł w swoim przypadku trafić na dr. Ciszaka.

  • E

   Doktor nie zasługuje na opinię "słaby", ale w tej skali nie ma odpowiedniej. Jest to moim zdaniem bardzo dobrze przygotowany do zawodu lekarz, kompetentny, nowoczesny, ale... Ale goni za pacjentami, udziela się w tylu miejscach, że nie panuje nad tym. Spóźnia się do pacjentów prywatnych, bo... leczył gdzie indziej, w związku z tym ci prywatni mają po 6-8 minut na pobyt w gabinecie. W znanym mi przypadku, chodzi o teścia, nieżyjącego już, wyciął mu zajętą nowotworem nerkę, bardzo nowocześnie i kompetentnie. Było to w pierwszej połowie roku, kazał przyjść na wizytę w grudniu. W grudniu okazało się, że - zabiegany - nie sprawdził wyników badań po usunięciu nerki, do czego sam się pośrednio przyznał. Nowotwór miał ponad pół roku czasu na rozsiewanie się, i dokonał tego. Poszły przerzuty i doszło do końca, którego, być może by nie było, gdyby nie właśnie ta mnogość spraw i zabiegów. W każdym razie - gdyby bezpośrednio po zabiegu lekarz sprawdził, co się dzieje z pacjentem zapewne można by było powalczyć z przerzutami. A tak?..

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Człowiek spokojny, który potrafi przystępnie wytłumaczyć w czym tkwi problem i pokazać wszystkie możliwe rozwiązania. Bardzo rzeczowy. Świetny specjalista.

  • P

   super człowiek, super lekarz, bardzo interesuje się pacjentem. Byłam przez niego operowana. Bardzo dobra opieka zarówno z jego strony jak i ze strony całego personelu Szpitala Kolejowego (oddział urologii). Polecam, świetny specjalista.

  • G

   Bardzo dobry lekarz,liczy się przede wszystkim pacjent,można dr. pytac o wszystko bez obawy że kogoś zignoruje.Niezwykle miły i przyjazny dla pacjentów.

  • G

   Pan doktor leczył mojego ojca 9 lat i o tyle mu przedłużł żcie,ojciec lepiej się czul na sam widok pana doktora ,leczył wszystimi nowościami,i metodami jakimi się dalo,wspaniały człowiek,i liczy się pacjent a nie pieniądze.

  • G

   Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele zdziałać :)). Jestem mu do dzisiaj bardzo wdzięczny (stan nerki poprawia się powoli ale widocznie). Także jeszcze raz polecam.

  • S

   Byłem po jego opieką 7 miesięcy.Przeprowadził w tym czasie kilka poważnych zabiegów ,które przyczyniły sie do tego ,że normalnie funkcjonuję.Jest bardzo
   opiekuńczy ,kontaktowy i bezinteresowny wobec pacjęta.
   Polecam prawdziwy specjalista urolog

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG