lek.

Błażej Kierzkowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

153 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
91 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Lekarz w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala im.F.Raszei w Poznaniu i Szpitala w Środzie Wielkopolskiej. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
153 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry , niezmiernie uczciwy lekarz, konkretna i celna diagnoza .Życzliwość i kultura . Bardzo Panu dziękuję za pomoc mojej mamie . Tacy lekarze w dzisiejszych czasach to rzadkość . Bardzo dziękuję Piotr Chmiel

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu Jeżyckim

  Profesjonalny Lekarz który dokładnie przeprowadził badania i doradził co i jak. Ustalił dalszy ciąg leczenia. Bardzo sympatyczny. Polecam:)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból brzucha

  Przesympatycznyi rzeczowy lekarz...Mało takich. Stwierdził ciążę i odbierał Mi poród... Szkoda tylko że nie był moim prowadzącym ale to tylko dlatego że nie było miejsc a udało Mi się doktora spotkać w szputalu..

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: wizyta kontrolna

  Rzeczowo i profesjonalnie. Nie ma żadnych niedomówień, wszystko jasno wytłumaczone. Bardzo dobre potraktowanie pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu JeżyckimUsługa: silne bóle podbrzusza

  przykro mi, a nawet bardzo, ponieważ po wyjściu z gabinetu powiedziałam: dobrze wydane pieniądze, super lekarz. Atmosfera, którą wprowadził - super, fajna rozmowa, dokładny wywiad. Tylko diagnoza - najważniejsza - zła. Miałam silne bóle podbrzusza, bardzo silne, a za tydzień wyjazd wakacyjny, do doktora poszłam kierując się opiniami, mając niewiele czasu do wyjazdu i nie mając pojęcia co to może być chciałam szybko skonsultować się ze specjalistą. Doktor stwierdził, że ginekologicznie jest dobrze, że to zapalnie pęcherza, otrzymałam silny antybiotyk, który nie pomógł, bóle nie ustały, dwa dni przed wylotem skonsultowałam się z innym specjalistą - okazało się, że lek. Kierzkowski uznał mój ponad 4 cm torbiel za pęcherz wypełniony moczem - stąd stwierdzenie zapalenia pęcherza. Cieszę się, że chłopak namówił mnie na konsultację u innego lekarza, ja uwierzyłam w zapalenie pęcherza, pchałam w siebie leki i czekałam aż przejdzie. Szkoda, bo lekarz wydal mi się super, od razu po wyjściu wiedziałam że do niego wrócę, chwaliłam.. a tymczasem nie potrafił zdiagnozować tak dużej torbieli - schorzenia, które jest codziennością. Pieniądze za wizytę i leki - niemała kasa - wyrzucone w błoto. Na szczęście inny lekarz szybko zorientował się co mi jest i mogę być spokojna o tę wiedzę i działać dalej.

  Błażej Kierzkowski2018-09-13

  Szanowna Pani!
  Jestem pewny, że w dniu Pani wizyty nie było na jajnikach żadnych torbieli- mam zdjęcia wykonane podczas badania. Może Pani tak, ale mnie trudno jest sobie wyobrazić pomylenie pęcherza moczowego z inna strukturą w obrębie miednicy mniejszej. Zgłaszane przez Panią objawy dyzuryczne w połączeniu z badaniem przedmiotowym i obrazowym wskazywały bez żadnych wątpliwości na zapalenie pęcherza moczowego. Otrzymała Pani receptę na lek-rutynowo stosowany w tego typu dolegliwościach- nie jakiś wyjątkowo silny antybiotyk. Co do stwierdzenia przez innego lekarza 4 cm torbieli- czasem się one pojawiają i rosną w różnym tempie. Sam cykl jajnikowy wiąże się ze wzrastaniem pęcherzyka, który czasem nie pęka i przekształca się w torbiel. Bardzo często po miesiączce ulega ona samoistnej resorpcji. Wskazana przez Panią niewielka 4cm torbiel mogła powstać w bardzo krótkim czasie i prawdopodobnie wymaga tylko obserwacji. Duże torbiele mają czasami kilkanaście centymetrów średnicy.
  Co do ceny za wizytę- w porównaniu do innych gabinetów nie jest wygórowana.

  Publicznie stwierdziła Pani, że popełniłem błąd- ja posiadam dokumentację, która to wyklucza. Łatwo kogoś opluć i znieważyć działając anonimowo- nie miała Pani nawet odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Ustalenie autora wpisu jest jednak bardzo łatwe.
  Na szczęście jest Pani wyjątkiem wśród moich pozostałych Pacjentek i nie odbierze mi Pani chęci i zaangażowania w mojej dalszej pracy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Błażej Kierzkowski

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu Jeżyckim

  Byłam u Pana doktora po raz pierwszy, od samego wejścia wita pacjentki uśmiechem i wprowadza miłą atmosferę. Lekarz profesjonalny, wykonał dokładny wywiad oraz odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu JeżyckimUsługa: wizyta kontrolona

  Świetny lekarz. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna. Dodatkowo badanie bez dyskomfortu i bólu. Pan Błażej odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że wszystko jest jasne. Sam gabinet tez dobrze wyposażony.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu Jeżyckim

  Pan doktor jest bardzo sympatyczny. Jako lekarz jest bardzo profesjonalny oraz bardzo delikatny. Trafiłam do niego przy pierwszej ciąży i wiedziałam że bez względu czas i drogę jaka muszę pokonać do przychodni, zostanę Pana doktora pacjentką.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu Jeżyckim

  Bardzo sympatyczny i kompetentny doktor. Polecam zarówno przy prowadzeniu ciąży jak i zwykłych kontrolnych wizytach.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Pasażu Jeżyckim

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Pan doktor, bardzo miły. Badania przeprowadzone bardzo delikatnie z wyjaśnieniem każdego kolejnego kroku.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa.
  Lekarz w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala im.F.Raszei w Poznaniu
  i Szpitala w Środzie Wielkopolskiej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia