lek.

Bernardeta Fryśna

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

87 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Doktor bardzo kompetentna, rzeczowa, wytłumaczyła mi problem, choć nie mogla mi pomóc odesłała mnie do chirurga. Jestem pod wrażeniem.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Do Pani Bernardety udałam się z bólami żołądka. Miesiąc wcześniej wykonałam kolonoskopię oraz gastroskopię, a wyniki pokazały, że nic mi nie dolega. Pani Bernardeta na miejscu wykonała mi usg i od razu znalazła przyczynę mojego problemu. Pani doktor jest osobą o dużej wiedzy, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczyła i przepisała leki, które złagodzą ból do czasu operacji. Gorąco polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: hemoroidy

  Pani doktor bardzo konkretna i merytoryczna. Diagnoza - fakty, bez zbędnych ozdobników. Rzeczywistość przerosła oczekiwania. Dziękuję. Mnie polecono Panią doktor - ja zdecydowanie polecam innym. Wiedzieć do kogo można się udać w razie potrzeby to coś, co sobie bardzo cenię. Na szczęście już nie muszę szukać - znalazłem i jestem spokojny.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia VistamedUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, z uwagą wysłuchała o moim problemie. Zleciła badania niezbędne do dalszej diagnostyki. Polecam...lekarz z dużą wiedzą i empatią.
  Marian M.

 • C
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

  Pani Doktor miła, kompetentna, szczegółowa. Bardzo dokładnie analizuje wyniki, wysłuchuje pacjenta i odpowiada na każde pytanie.Od kilku lat leczę się u Pani Doktor i wiem , ze jestem pod bardzo dobrą opieką. Serdecznie wszystkim polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Przeprowadza wywiad, odpowiada na pytania, które się zadaje, na miejscu wykonane USG. Sama wizyta trwała niecałe 10 minut.. Dostałam receptę na leki oraz zalecenie wykonania kilku badań laboratoryjnych. Wykupując receptę okazało się, że przepisane leki (jedna paczka tabletek, do stosowania przez tydzień) kosztuje 105 zł … również brak zamienników. Na następny dzień wykonałam badania, zapłaciłam również 105 zł. Wyniki badań wyszły pozytywnie, kuracja lekami również już zakończona i nic nie pomogły... Tak więc łącznie za wizytę, tabletki oraz dodatkowe badania zapłaciłam 360, nic się przez to nie dowiedziałam, a problem jak był tak jest.. Żeby podjąć kolejne kroki ku leczeniu muszę umówić się na kolejną płatną wizytę.. :/

  Bernardeta Fryśna2018-08-02

  Dziękuję za opinię, ale z jednym stwierdzeniem raczej trudno mi się zgodzić. W niecałe 10 minut przeprowadzić wywiad, zbadać fizykalnie i wykonać USG pacjentowi oraz oczywiście wypisać recepty zdołałby tylko Spider Man... ja niestety taka szybka nie jestem więc stąd moja odpowiedź. Jeśli chodzi o wspomniane przez Panią leki, to nie odpowiadam za brak refundacji przez NFZ, a mam w zwyczaju wypisywanie leków działających, a nie suplementów. Nie mam też wpływu, na to że pacjent musi pokrywać koszty badań laboratoryjnych.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista. Pani doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta, odpowiada na każde pytanie oraz wszystko wytłumaczy. Wizyta nie była ani krótka ani długa, pani doktor poprostu poświeciła tyle czasy ile trzeba było na analize oraz wywiad z pacjentem. Bardzo polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia! Przede wszystkim z uwagą słucha pacjenta. Dokładnie przeprowadzony wywiad. Mnóstwo informacji na temat zdiagnozowanego problemu, uzasadnienie sposobu leczenia, diety i trybu życia. A co najważniejsze w super przyjaznej atmosferze. Napawa optymizmem!

 • M
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Chciałbym w tym miejscu podziękować za profesjonalne podejście Pani Doktor za opiekę.Pani Doktor jest kompetentna,szczegółowa,cierpliwa o ogromnej wiedzy przede wszystkim jest sympatycznym człowiekiem nie stawia barier między lekarzem a pacjentem to wszystko sprawia, że pacjent jest pod dobrą opieką.Z całym sumieniem polecam Panią Doktor. Pacjentka M.Sawicka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie oraz umiejętności wykonywania badań obrazowych- usg jamy brzusznej oraz badań endoskopowych: panendoskopia ( gastroskopia), kolonoskopia ( sigmoidoskopia), rektoskopia.

  Mam duże doświadczenie w leczeniu chorób zapalnych jelit- nieswoistych :choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelit, zapalenia mikroskopowe, zapalenia związane z uchyłkami. Postępowanie w chorobie uchyłkowej jelita, zaparciach, leczeniem czynnościowych zaburzeń jelita ( jelito nadwrażliwe). Zajmuję się diagnostyką choroby trzewnej.

  Zajmuję się diagnostyką bólów brzucha, doradztwem żywieniowym, leczeniem chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego: choroba refluksowa przełyku, zapalenia związane z infekcją Helicobacter pylori, zapalenia żółciowe.

  Zajmuję się również diagnostyką chorób wątroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia