lek.

Bernardeta Fryśna

Gastrolog, Internista

78 opinii +dodaj

Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Chciałbym w tym miejscu podziękować za profesjonalne podejście Pani Doktor za opiekę.Pani Doktor jest kompetentna,szczegółowa,cierpliwa o ogromnej wiedzy przede wszystkim jest sympatycznym człowiekiem nie stawia barier między lekarzem a pacjentem to wszystko sprawia, że pacjent jest pod dobrą opieką.Z całym sumieniem polecam Panią Doktor. Pacjentka M.Sawicka

 • D
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Serdecznie polecam Panią doktor. Dokładnie wysłuchała całego opisu dolegliwości i historii wcześniejszego leczenia. Udzieliła cennych porad odnośnie leków i następnych badań do wykonania. Przed wizytą myślałem, że wiem już wiele na temat moich dolegliwości, ale jednak dowiedziałem się znacznie więcej również na temat możliwych sposobów leczenia na przyszłość.

 • A
  Lokalizacja: MELITA MEDICALUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Borykam się od 3 lat z problemami jelit i bólem żołądka oraz refluks em. Bol brzucha towarzyszy mi często. To bardzo męczy. U Dr Frysnej lecze się od jakiegoś czasu. Wykonałam szereg badań, leżałam w kilku szpitalach, jestem po operacjach. Pani doktor miła, kompetentna, ludzka. Mimo że mój przypadek jest trudny, wierzę że doktor mi pomoże i że jesteśmy na dobrej drodze. Polecam Anna

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Bardzo konkretna i rzeczowa lekarka. Super kontakt z pacjentem. Polecam w 100%. Dokładnie analizuje stan pacjenta, zanim dobierze odpowiednie leczenie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor prowadzi badania w sposób rzeczowy wyjaśniając pacjentowi dokładnie sposób postępowania dla wyeliminowania choroby. Pozdrawiam i dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy lekarz. Przyszedlem z diagnoza po gastroskopii wiec zasadniczo w moim przypadku chodzilo o zdefiniowanie leczenia, ale Pani Doktor wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, wrazenie profesjonalisty, ktory zna sie na rzeczy. Teraz przede mna kuracja, lecz zdaje sobie sprawe ze jej skutecznosc zalezy od leku nie od lekarza. Po tej pierwszej (i mam nadzieje, ze osttaniej) wizycie zdecydowanie polecam (mi tez P. Doktor polecono)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wizyta dotyczyła przygotowania do kolonoskopii a konkretnie pokarmów. Pani doktor udzieliła rzeczowych i wyczerpujących informacji. Anna P.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie, najpierw diagnostyka dopiero potem ewentualne leczenie. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Polecam . Wprawdzie to była moja pierwsza wizyta ale już widzę , ze nie ostatnia. Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad i zaleciła leczenia , które już przynosi rezultat. Myśle , ze to lekarz godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor Bernardeta Fryśna???? - to najlepsze lekarstwo na wszystko ???? Niech Bóg daje nam tylko takich lekarzy, jak pani doktor.???? Jeżeli pani czyta, to pozdrawiam z całego serca ????J.S.????

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie oraz umiejętności wykonywania badań obrazowych- usg jamy brzusznej oraz badań endoskopowych: panendoskopia ( gastroskopia), kolonoskopia ( sigmoidoskopia), rektoskopia.

  Mam duże doświadczenie w leczeniu chorób zapalnych jelit- nieswoistych :choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelit, zapalenia mikroskopowe, zapalenia związane z uchyłkami. Postępowanie w chorobie uchyłkowej jelita, zaparciach, leczeniem czynnościowych zaburzeń jelita ( jelito nadwrażliwe). Zajmuję się diagnostyką choroby trzewnej.

  Zajmuję się diagnostyką bólów brzucha, doradztwem żywieniowym, leczeniem chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego: choroba refluksowa przełyku, zapalenia związane z infekcją Helicobacter pylori, zapalenia żółciowe.

  Zajmuję się również diagnostyką chorób wątroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia