lek.

Bernardeta Fryśna

Gastrolog, Internista

74 opinie +dodaj

Umów wizytę 64 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4WSK, gdzie zdobyłam duże doświadczenie oraz umiejętności wykonywania badań obrazowych- usg jamy brzusznej oraz badań endoskopowych: panendoskopia ( gastroskopia), kolonoskopia ( sigmoidoskopia), rektoskopia.

  Mam duże doświadczenie w leczeniu chorób zapalnych jelit- nieswoistych :choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelit, zapalenia mikroskopowe, zapalenia związane z uchyłkami. Postępowanie w chorobie uchyłkowej jelita, zaparciach, leczeniem czynnościowych zaburzeń jelita ( jelito nadwrażliwe). Zajmuję się diagnostyką choroby trzewnej.

  Zajmuję się diagnostyką bólów brzucha, doradztwem żywieniowym, leczeniem chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego: choroba refluksowa przełyku, zapalenia związane z infekcją Helicobacter pylori, zapalenia żółciowe.

  Zajmuję się również diagnostyką chorób wątroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor prowadzi badania w sposób rzeczowy wyjaśniając pacjentowi dokładnie sposób postępowania dla wyeliminowania choroby. Pozdrawiam i dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy lekarz. Przyszedlem z diagnoza po gastroskopii wiec zasadniczo w moim przypadku chodzilo o zdefiniowanie leczenia, ale Pani Doktor wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, wrazenie profesjonalisty, ktory zna sie na rzeczy. Teraz przede mna kuracja, lecz zdaje sobie sprawe ze jej skutecznosc zalezy od leku nie od lekarza. Po tej pierwszej (i mam nadzieje, ze osttaniej) wizycie zdecydowanie polecam (mi tez P. Doktor polecono)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wizyta dotyczyła przygotowania do kolonoskopii a konkretnie pokarmów. Pani doktor udzieliła rzeczowych i wyczerpujących informacji. Anna P.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie, najpierw diagnostyka dopiero potem ewentualne leczenie. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Polecam . Wprawdzie to była moja pierwsza wizyta ale już widzę , ze nie ostatnia. Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad i zaleciła leczenia , które już przynosi rezultat. Myśle , ze to lekarz godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor Bernardeta Fryśna???? - to najlepsze lekarstwo na wszystko ???? Niech Bóg daje nam tylko takich lekarzy, jak pani doktor.???? Jeżeli pani czyta, to pozdrawiam z całego serca ????J.S.????

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Czy dobry lekarz odsyła pacjenta, którego uczuliły leki zapisane przez tego właśnie lekarza? Tak została potraktowana moja Mama dzisiaj. Przyszła na Pilczycką z pytaniem czy pani doktor ją przyjmie, bo spuchła jej twarz, ciężko jej się oddycha itd. P. Frysna nie chciała z Mamą rozmawiać, nie chciała Mamy przyjąć, odesłała Mamę do lekarza pierwszego kontaktu, który może Mamę za kilka dni przyjmie. A może nie. Może pomoże, a może odeśle Mamę do lekarza, który takie leki przypisał. A po pierwszej wizycie pani doktor wywarła na mojej Mamie dobre wrażenie. Mówiła wtedy, że gdyby coś się działo można telefonować. A tu takie rozczarowanie i upokorzenie dla 80-letniej pacjentki.

  Marzena Smolak

  lek. Bernardeta Fryśna2017-12-12

  Pani mama nie przyszła z objawamii alergii, miała je wcześniej i przyszła kiedy miałam zarejestrowanych innych pacjentów na NFZ- w poradni gastrologicznej. Dziwne lekarz pierwszego kontaktu który ma się opiekować pacjentem może go przyjąć za kilka dni? Pacjenci których przyjmuję w poradni na NFZ czekają miesiącami na wizytę i właśnie ich przyjmowałam. Taki system opieki zdrowotnej jest w naszym kraju. Ja pracuję codziennie od rana do wieczora i nie uzdrowię całego świata

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor rzeczowo wysłuchała pacjenta. Bardzo dokładnie obejrzała przedstawione Jej wyniki badań. Wnikliwie je omówiła. Zaproponowała leczenie, zainteresowła się trybem życia, chcąc wziąć pod uwagę wszystkie czynniki złego samopoczucia. Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Witam. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor kompetentna, od razu po przeczytaniu moich wyników wiedziała z czym ma do czynienia ( co nie każdemu lekarzowi wcześniej to się udawało). Ukierunkowała mnie co do dalszej metody leczenia. Bardzo mi to pomogło. Dziękuję i będę Panią polecać. Pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Najlepsza ! Po wielu trudach znalezienia lekarza który naprawde potrafi zdiagnozowac i leczyc trafiliśmy do Pani Bernadetty. Konkretna, olbrzymia wiedza. Z calego serca polecamy!