COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (6)

Kamieńskiego 211/U3, Psie Pole, Wrocław
GOYA Medical


71 773.....

Konsultacja gastroenterologiczna • 180 zł

Konsultacja gastroenterologiczna z usg • 220 złGotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna, + 1 więcej
71 773.....Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....


EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią


Konsultacja online


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Gotówka, Karta płatnicza
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • refluks żołądkowo-przełykowy
 • choroba Leśniowskiego-Crohna
 • zapalenie żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja gastrologiczna


Przyjaźni 6/U1, Wrocław

180 zł

Centrum Medyczne T&T Medical


ul. Pilczycka 144-148, Wrocław

Dowiedz się więcej

EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią


Racławicka 105/1b, Wrocław

180 zł

Przychodnia Vistamed


Konsultacja internistyczna


Racławicka 105/1b, Wrocław

180 zł

Przychodnia Vistamed


Konsultacja online


Konsultacja Online,

EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią


Konsultacja gastroenterologiczna


Kamieńskiego 211/U3, Wrocław

180 zł

GOYA Medical


ul. Pilczycka 144-148, Wrocław

200 zł

EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Pozostałe usługi

Konsultacja gastroenterologiczna z usg


Kamieńskiego 211/U3, Wrocław

220 zł

GOYA Medical

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
217 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna

Do pani doktor trafiłam przy kolejnym nawrocie przypadłości, zaleciła kompleksowe leczenie, przeprowadziła bardzo wnikliwy wywiad oraz zbadała brzuch. Jasno opisała leczenie i ewentualne drogi do zdrowia. Teraz w końcu jestem dobrej myśli w walce z przypadłością.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical Inny

Nie miałem możliwości sprawdzenia zaproponowanej przez doktor metody leczenia antybiotykiem mojej przypadłości gastrycznej ze względu na wyjątkowo nieżyczliwą postawę Pani doktor.
Z uwagi na wysoką cenę świadczonych usług (sama konsultacja u doktor to koszt 180 zł) spodziewałem się fachowego stosunku do pacjenta ze strony Pani doktor. Niestety, moim mniemaniu - nie doczekałem się go.
Po wykonaniu podstawowego sprawdzenia mojego stanu zdrowia (szeroki wywiad oraz minutowe badanie brzucha rękoma), Pani Doktor wypisała mi e-receptę na lek tylko z 7-dniowym terminem ważności i na wizycie nie poinformował mnie o tym fakcie. Zważając na fakt, iż przepisany lek ma bardzo różnorodną cenę w różnych aptekach (zakres cen między 130 a 80 zł) poszukiwałem przez kilka dni leku we Wrocławiu w rozsądnej cenie w różnych miejscach. Nie będąc świadomy tak niestandardowego, krótkiego czasu realizacji recepty, jej ważność się skończyła. Przekazałem prośbę o ponowne wypisanie tej samej e-recepty na niewykupiony lek i otrzymałem jednoznaczną odpowiedź odmowną z argumentacją "nie, bo nie". Osoba z rejestracji, po rozmowie z Panią doktor, zostawiła mnie jedynie z możliwością ponownej wizyty konsultacyjnej w cenie 180 zł, tylko po to by Pani doktor mogła po raz kolejny wypisać e-receptę. Uważam takie działanie za wyjątkowy brak profesjonalizmu, życzliwości i podstawowej empatii względem pacjenta. Jednocześnie nie spodobał mi się fakt, iż Pani doktor Fryśna na wizycie sugerowała mi wykupienie leku w konkretnej sieci aptek, mimo że, jak się potem okazało, cena leku nie była tam najniższa.
Wizyta u Pani doktor trwała około 20 minut, polegała na szerokim wywiadzie oraz krótkim badaniu brzucha rękoma.

lek. Bernardeta Fryśna


Panie Kamilu,
Przykro mi bardzo, że w taki sposób podchodzi Pan do całej sprawy zrzucając winę za własny błąd na mnie. Przeprowadziłam z Panem bardzo dokłady wywiad, który pozwolił mi wykluczyć konieczność dokładniejszych badań i stąd tylko manualne badanie brzucha. Oczywiście mogłam Panu zrobić np. USG, ale staram się nie narażać pacjentów na dodatkowe koszta jeśli nie ma wskazań do takiego badania. Jeśli chodzi o koszt wizyty, to niestety nie ja ustalam ceny, gdyż to nie jest mój prywatny gabinet.
Jeśli chodzi o e-receptę, to ważność jej jest faktycznie 7-mio dniowa (taki termin odnosi się do antybiotyków), ale wynika ten fakt z założenia, iż ten rodzaj leków wypisuje się pacjentom potrzebującym szybkiego działania, a to wyklucza odwlekanie wykupu leku. Wspomniał Pan jakobym sugerowała Panu wykup leku w konkretnej sieci aptek, ale mija się Pan z prawdą, gdyż ja podałam Panu konkretną aptekę, w której ten lek kosztuje 69 zł i jest tam najtańszy we Wrocławiu (cena ta jest mi znana dzięki pacjentom, którzy mnie o tym poinformowali i ja się tym dzielę z każdym moim nowym pacjentem). Jeśli wolał Pan jeździć tracąc czas i szukać, to już był Pana wybór, ale proszę mnie tym nie obciążać tym bardziej, że w dobie internetu takie jeżdżenie to prawdziwe marnotrastwo czasu i pieniędzy.
Jeśli chodzi o wspomnianą moją rzekomą "nieżyczliwą postawę", to zapewne pomylił Pan osoby, gdyż życzliwości do pacjentów mam ogromne pokłady i bez wątpienia każdy kto poświęci odrobinę czasu zapoznając się z opiniami na mój temat zauważy wyraźny dysonans między ty co raczył Pan w nieuzasadnionej złości napisać.
Jeśli chodzi o system, który funkcjonuje w służbie zdrowia, to również nie do mnie pretensje lecz do tych co tworzą takie przepisy. E-receptę można tylko wypisać na zarejestrowanej wizycie co też Panu zaproponowano w rejestracji.
Bernardeta Fryśna


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna z usg

Niestety nie bylam zadowolona z wizyty. Czulam, ze Pani doktor zbagatelizowala objawy, ktorych doswiadczam podczas wychodzenia z anoreksji. Pomimo sympatycznego podejscia, niestety lekarz wykazala sie brakiem zaangazowania oraz informacji na temat tej choroby. Na koniec wizyty, doktor dodatkowo okazala brak empatii, przyrownujac powazna chorobe psychiczna, ktora ciagnie za soba ogrom fizycznych konsekwencji, do przejscia na zwykla diete. Bagatelizowanie owczesnych symptomow niestety doprowadzilo do ich pogorszenia. Lekarz poza tym byla sympatyczna, chcialabym wierzyc, ze w innych przypadkach wizyty przebiegaja z lepszym rezultatem. Byc moze trafilam na niewlasciwego specjaliste do moich objawow i historii.

lek. Bernardeta Fryśna

Nie przedstawiła się Pani więc trudno mi się odnieść do tego wpisu tym bardziej, że nie przypominam sobie żadnej pacjentki wychodzącej z anoreksji w ostatnich tygodniach. Jeśli Pani pominęła podczas wywiadu informację o anoreksji, to bez wątpienia był duży błąd, gdyż wywiad jest jednym z podstawowych składników dobrej diagnozy i co za tym idzie dalszego postępowania. Anoreksja jest bez wątpienia trudną chorobą i powinna być leczona przez zespół specjalistów, z których najważniejsi to psychiatra oraz dietetyk, a gastrolog dołącza jeśli pojawią się problemy z przewodem pokarmowym. Zawsze staram się swoich pacjentów wspierać psychicznie, gdyż wiem z praktyki iż etiologia wiele schorzeń układu pokarmowego ma swoje podłoże w psychice.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna

Pani Doktor bardzo sympatyczna. Szczegółowe informacje na temat zdrowia. Podjęcie leczenia na rezultat czekam Pozdrawiam Panią Doktor.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna

Pani Doktor bardzo zaangażowana, sama z własnej inicjatywy dzwoniła , uważnie słucha pacjenta, bardzo miła i pomocna.!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna z usg

Do Pani Doktor trafiłam dzięki pozytywnym opiniom na tej stronie. I dołączam się do wszystkich pozytywnych komentarzy. Specjalista, który nie podchodzi do pacjenta przedmiotowo, analizuje dokładnie przypadek i robi wszystko, co w jej mocy, żeby jak najlepiej rozwiązać problem. U mnie trwało to zaledwie 4 dni - zorganizowanie wszystkich potrzebnych badań i wizyty u kolejnych specjalistów, gdzie w rzeczywistości czeka się na to wszystko bardzo dlugo. Polecam Panią Doktor szczerze z całego mojego serca i chorego brzusia :) i bardzo, bardzo dziękuję za tak człowiecze podejście.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna z usg

Pani doktor dokładnie zapoznała się z moim przypadkiem, przeprowadziła potrzebną diagnostykę i konkretnie określiła dalszy plan działań. Jestem zadowolony z wizyty.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna z usg

Bardzo miła i rzeczowa Pani Doktor. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i postawiła diagnozę - w końcu wiem co mi dolega. Polecam konsultację u tego lekarza.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical konsultacja gastrologiczna

Profesjonalne podejście. Miła atmosfera i zaangażowanie w problem. Czytelne wskazówki i jasno określona diagnostyka z udzieleniem wszelkich niezbędnych wskazówek. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GOYA Medical konsultacja gastroenterologiczna

Pani Doktor bardzo kontaktowa i miła ! Całe leczenie przedstawiła bardzo rzeczowo i przystępnie, znać profesjonalistę. Jestem zadowolona z wizyty polecam innym pacjentom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem gastrologiem pracującym od 1.04.2014 w EuroMediCare ul Pilczycka 144 Wrocław. Przez 12 lat pracowałam w Klinice Gastroenterologii 4...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • refluks żołądkowo-przełykowy
 • choroba Leśniowskiego-Crohna
 • zapalenie żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania