lek.

Benita Włodarczyk

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpital... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic). Okresowo występuję jako biegły sądowy powoływany ”do sprawy”.

  Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów:

17 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, empatyczna, tworzy przyjazną atmosferę i buduje poczucie bezpieczeństwa. Otacza pacjenta opieką lekarską na wysokim poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim.Oby więcej takich lekarzy jak Pani doktor.Powołanie to jest to.

 • AZ

  Pani Benita ma bardzo profesjonalne i zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Wysłuchała z czym przyszedłem, bez ponaglania mnie, że kolejny pacjent itd.
  Czułem się tak jak bym był jedynym pacjentem, zostałem dokładnie wysłuchany i dostałem dobre leki po których czuję się z dnia na dzień co raz lepiej.
  Nie sądziłem, że są jeszcze tacy lekarze.

 • MB

  Pani Benita jest osobą, która okazuje dużo zrozumienia i empatii. Nie tylko słucha, ale również doradza, z czym nie zawsze się spotkałam u lekarzy z tą specjalizacją. Polecam z czystym sumieniem.

 • KM

  Zanim trafiłam do Pani Doktor Benity Włodarczyk odwiedziłam 2-ch innych specjalistów, trwało to 7 miesięcy i leczenie nie przynosiło poprawy, po wizycie u Pani Benity po 3 tygodniach czułam się już b.dobrze !!! Serdecznie polecam Panią Doktor, niesamowita osoba, słuchająca empatyczna i uważnie słuchająca pacjenta. Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania. Dziękuję Pani Doktor !!! Wdzięczna Pacjentka. KM.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest w pełni profesjonalną osobą. Była to moja pierwsza wizyta, której się nieco obawiałam. Jednak Pani Doktor podczas rozmowy wykazuje bardzo duże zainteresowanie problemami pacjenta i już sama rozmowa może wiele pomóc. Polecam tego lekarza innym. Mam nadzieję, że kolejne wizyty pomogą mi uporać się z moimi problemami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepły i merytoryczny lekarz.Utrzymuje doskonałą komunikację z pacjentem.Jestem bardzo zadowolony z postępów leczenia.

 • MB

  Pani Doktor to profesjonalista z empatycznym podejściem do pacjenta. Dokładnie wie co robi, potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiednio dobrać leki. Zanim trafiłem do Pani Doktor przez kilka lat miałem kłopoty ze zdrowiem, które trafnie zdiagnozowała i zaproponowała adekwatne leczenie. Obecnie czuję się bardzo dobrze. Spokojnie można powiedzieć, że to lekarz z powołania. Pozdrawiam.

 • LK

  Pani Doktor to świetny fachowiec. W moim przypadku od razu postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała leki, które już po kilku dniach pomogły.
  To też wspaniały człowiek. Stwarza taką atmosferę, że pacjent nie czuje się jak na wizycie u lekarza.

 • KG

  Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Podczas wizyty cały czas obecna, widać jak ważne dla niej jest każde wypowiadane przez nas słowo. Serdecznie polecam wszystkim, którzy na swojej drodze napotkali problemy i nie mogą sobie z nimi poradzić, Pani dr Benita, to właściwa osoba - zaangażowana, profesjonalna i pomocna. Dziękuję jej okazałą pomoc.