Adresy (2)

Zamkowa 9, Rzeszów
Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
17 700..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz terapeutą behawioralnym osób z autyzmem. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo - behawioralnej. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia nastroju
  • Nerwica natręctw
  • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


140 zł

Konsultacje online

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minut

Pozostałe usługi


Zamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minutZamkowa 9, Rzeszów

140 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk

spotkanie trwa 50 minut

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem wdzięczna za to, że udało mi się trafić do człowieka z powołaniem. Pani Beata to kompetentna i profesjonalna osoba, która wie jak pomóc tym, którzy chcą pomoc otrzymać. Podejście do pacjenta jest bardzo indywidualne, gabinet przytulny. Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk psychoterapia

Gabinet prowadzony jest w miejscu, gdzie ściany mają uszy, na korytarzu słychać wszystkie rozmowy i z uwagi na opóźnienia, mija się pacjentów pomimo próśb by przychodzić punktualnie właśnie z powodu ochrony pacjentów.
Stały pacjent ma problem z umówieniem się na kolejne wizyty co uniemożliwia terapię, która również nie daje jasnych celów czy sygnałów w którym kierunku się zmierza. Nie można odmówić empatii i chęci.

mgr Beata Wilk

Podejmując decyzję co do wyboru miejsca, w którym prowadzony jest gabinet, starałam się wybrać je tak, aby zapewnić moim pacjentom jak największą dyskrecję i intymność. Wybrane przeze mnie miejsce sąsiaduje jedynie z biurami, nie jest to miejsce zatłoczone, panuje spokój i cisza. Ewentualne zaś opóźnienia wynikają z indywidualnych potrzeb pacjentów i zaistniałej sytuacji. Pacjenci a zwłaszcza stali zawsze traktowani są priorytetowo i nie ma mają problemów z umawianiem się na wizyty. Jest możliwość umówienia się indywidualnie lub poprzez kalendarz, dostosowując się do swoich potrzeb.
Każdorazowo rozpoczynając terapię, informuję każdego pacjenta o wybranej metodzie pracy z pacjentem oraz o przewidywanym okresie trwania terapii, oraz o tym, że jej wynik zależy przede wszystkim od stanu zdrowia pacjenta i jego pracy w procesie terapeutycznym. Cele terapii ustalane są zawsze na pierwszej wizycie, ustala je sam pacjent a potem swoje cele przedstawia terapeuta. Pozdrawiam:)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Beata jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, która bardzo spokojnie tłumaczy różne przeżywane emocje i myśli na tu i teraz. Daje przestrzeń na upust emocji. Jednocześnie metodę leczenia opiera o rozpoznanie różnych schematów działania w życiu u pacjenta i konsekwentnie każdy z nich jest z pacjentem przepracowywany, co bardzo mi się podoba. Pani Beata czasem opowiada o własnych sytuacjach z życia i sposobach reagowanie na nie, które są zblizone do moich przeżyć, co powoduje, że czuję sie zrozumiana i potrafię spojrzeć na wlasne doświadczenie z innej perspektywy i dostrzec inne rozwiązanie. Sesje z Panią Beatą otwierają oczy na różne dotychczas niezauważane (celowo lub nie) kwestie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru psychoterapeuty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk psychoterapia dorosłych

Odradzam. Do Pani Beaty zgłosiłem się z depresją. Terapię rozpocząłem we wrześniu, czyli zaraz po rozpoczęciu przez Panią Beatę swojej działalności, wtedy gdy Pani Beata poszukiwała klientów na facebooku pisząc i namawiając ludzi do rozpoczęcia z nią współpracy. Na sesje umówiłem się z terapeutką na jedną godzinę, zawsze tego samego dnia tygodnia z cotygodniową częstotliwością. Przez cały czas trwania terapii wierzyłem w to, że trafiłem na odpowiednią osobę, niestety się myliłem. Po ponad dwóch miesiącach uczęszczania na terapię pewnego dnia okazało się, że Pani Beata umówiła innych klientów na moją godzinę i dla mnie nie było już miejsca. Pani zaproponowała mi wtedy, że mogę przychodzić gdy ktoś zrezygnuje jako wypełnienie luki w jej harmonogramie, gdy na to nie przystałem terapeutka zawiadomiła policję jakobym miał zamiar popełnić samobójstwo. Policja przyjechała do mojego domu i narobiła mi wstydu przed sąsiadami na całym osiedlu, pogotowie zawiozło mnie na oddział psychiatryczny, szczęście że nie zrobili mi ścieżki zdrowia, i za to wszystko została mi wystawiona faktura. Po tym wszystkim dowiedziałem się od terapeutki, iż powinienem był umawiać sobie wizyty na tym portalu, czego wcześniej przez ponad dwa miesiące nie robiłem i nie byłem tego świadom, gdyż miałem umówioną godzinę z terapeutką i myślałem, że nasza umowa ma dla niej jakieś znaczenie, niestety miała tylko dopóki nie przybyło klientów. Dodam, że ponieważ zgłoszenie na policję było bezzasadne, wskazuje to na wyjawienie tajemnicy terapeutycznej, o wszystkim dowiedzieli się moi krewni, bardzo nieprofesjonalne zachowanie. W taki oto sposób terapeutka zakończyła moją terapię, ponad dwa miesiące mojego czasu oraz mnóstwo pieniędzy poszło na nic a przez cały czas trwania terapii Pani Beata obiecywała, że wie do czego dąży, że potrafi mi pomóc i na pewno będzie dobrze, deklarowała nawet, że po pięciu miesiącach będę już zdrów i będziemy się z tego śmiać, niestety nie wywiązała się ze swojej deklaracji. Sesje zaczynają się niepunktualnie, terapeutka nie widzi w tym problemu, w gabinecie i przed gabinetem zero dyskrecji i intymności, do gabinetu pukają i zaglądają inne osoby, na korytarzu mijają się ludzie oczekujący na swoją opóźnioną sesję, wszyscy umówieni na godzinę zakończenia poprzedniego spotkania, obok znajdują się biura adwokatów, do których też ludzie przychodzą, więc wszyscy wszystko wiedzą, po co się przyszło i który raz. Podczas mojej rozmowy z Panią Beatą, bez jakiegokolwiek powodu, wtrąciły się osoby z sąsiednich biur łącznie ze sprzątaczką. Terapeutka twierdzi, iż życzy mi powrotu do zdrowia, lecz jej działanie wskazuje na coś zupełnie odwrotnego. Piszę tę opinię aby Was ostrzec, aby Was nie spotkało to samo.

mgr Beata Wilk

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za wyrażenie opinii, jednakże pozwolę sobie nie zgodzić z nią, a swoje argumenty przedstawię poniżej.
Przede wszystkim wszyscy moi pacjenci umawiają się na wizytę poprzez kalendarz umieszczony w aplikacji. Zapisywanie pacjenta na kolejne wizyty nie należy do zadań terapeuty, nie może on tego narzucać pacjentowi , gdyż to pacjent ma mieć swobodę podejmowania decyzji co do chęci i terminu  kolejnego spotkania.
Ponadto obowiązkiem terapeuty w sytuacji pozyskania informacji o zagrożeniu życia lub zdrowia pacjenta jest poinformowanie o tym odpowiednich organów, które oceniają sytuację i podejmują dalsze kroki poza wiedzą i bez konsultacji z terapeutą. 
Dodatkowo, podejmując decyzję co do wyboru miejsca, w którym prowadzony jest gabinet, starałam się wybrać je tak, aby zapewnić moim pacjentom jak największą dyskrecję i intymność. Wybrane przeze mnie miejsce sąsiaduje z jedynie z biurami, nie jest to więc zatłoczone miejsce, brak jest wbrew Pana twierdzeniom osób trzecich zakłócających proces terapeutyczny. Zaś ewentualne opóźnienia wynikają z indywidualnych potrzeb pacjentów i zaistniałej sytuacji, a nie  z mojej złej woli czy też niepunktualności. 

Każdorazowo rozpoczynając terapię, informuję każdego pacjenta o wybranej metodzie pracy z pacjentem oraz o przewidywanym okresie trwania terapii, oraz o tym, że jej wynik zależy przede wszystkim od stanu zdrowia pacjenta i jego pracy w procesie terapeutycznym. Miało to również miejsce w Pana przypadku, wiedział Pan więc, że leczenie przedstawionego przez Pana problemu będzie długotrwałe, a efekty mogą pojawić się nawet dopiero po wielu miesiącach terapii. 
Wskazuję także, że nie odpowiadam za działania innych osób, jednakże skoro osoby trzecie zdecydowały się na przerwanie rozmowy Pańskiej osoby ze mną, to najwidoczniej uznały, że moje dobro zostało przez Pana zagrożone i dalsza rozmowa może przerodzić się niebezpieczną dla mnie sytuację. 

Mogę wyrazić jedynie nadzieję, że znajdzie Pan terapeutę, który spełni Pana wymagania, a proces terapeutyczny będzie dla Pana przygodą, która będzie szybka lekka i przyjemna, czego z całego serca Panu życzę!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk psychoterapia dorosłych

Mimo wielu problemów, już po pierwszym spotkaniu widać było efekty. Dostałem narzędzia dzięki którym dużo efektywniej sam radzę sobie z trudnościami i można powiedzieć że zmieniło to moje życieŁ
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk psychoterapia

Profesjonalnie podejście do pacjenta jak i do jego problemu. Pani Beata potrafi świetnie wysłuchać, zrozumieć, doradzić. Pomogła mi w trudnych chwilach. Po skończonej wizycie zawsze pojawia się uśmiech na twarzy, wiara w siebie oraz we własne możliwości. Bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk konsultacja psychoterapeutyczna

Polecam wizytę u Pani Beaty, jest bardzo ciepłą, otwartą i serdeczną osobą u której można poczuć się w pełni zaakceptowanym i wysłuchanym. Polecam zwłaszcza osobom z osobowością lękliwą i które zmagają się z napadami lęku. Chętnie spotkam się z Panią Beatą jeszcze nie raz.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk konsultacja psychoterapeutyczna

Świetne podejście bardzo kompetentną przemiła osoba jesteśmy bardzo zadowolona z wizyty będziemy kontynuować terapię z przyjemnością.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk konsultacja psychoterapeutyczna

Po pierwszej wizycie mam same pozytywne odczucia i na pewno będę kontynuować terapie. Szczerze polecam! :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Beata Wilk terapia behawioralna

Polecam panią Beatę z całego serca. Osoba bardzo ciepła, sympatyczna. Wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Po pierwszej wizycie czułam ogromna ulgę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz terapeutą behawioralnym osób z autyzmem. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo - behawioralnej. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia nastroju
  • Nerwica natręctw
  • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania