Beata Radwańska, ginekolog Skawina

lek. Beata Radwańska

Ginekolog więcej

76 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

sikorskiego 20, Skawina
Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

F

Opinia z dnia 15.04.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Mam pełne zaufanie do Pani doktor. Prowadziła moją ciąże i wszystko było w porządku, zlecała wszystkie niezbędne badania, wiedziałam że mogę liczyć na nią w każdej chwili a to w ciąży jest szczególnie ważne.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo uprzejma i serdeczna osoba. Dzięki Pani Doktor zostałam szczęśliwą mamą, pomimo trudnej i skomplikowanej ciąży, w trakcie której Pani Doktor rozpoznała guza jajnika. Dzięki trafnej diagnozie i laparoskopii w 16. tygodniu ciąży urodziłam zdrową córeczkę w 38. tygodniu ciąży.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani ta była długo moim lekarzem. Zaczęły się problemy z infekcjami, które ciągle nawracały. Ciągle leczyła mnie na nawracającą grzybicę. Któregoś dnia dodatkowo usłyszałam, że mam wirusa HPV - którego stwierdziła na oko i kazała mi się leczyć witaminami i odbudową odporności a także zrobić badanie wykrywające typ wirusa o koszcie około 350zł. Przepisała mi także antykoncepcję bez wcześniejszych badań na krzepliwość i prób wątrobowych. Trafiłam do specjalistów w prywatnej klinice, dowiedziałam się że to co na oko oceniła Pani doktor nie jest żadnym objawem tego wirusa i że nie mam żadnego HPV. Dodatkowo kolposkopia wykazała małe zmiany na szyjce macicy które były EFEKTEM leczenia przez nią wszystkich moich nawracających infekcji. Nigdy nie kazała mi zrobić badań mikrobiologicznych na bakterie ani grzyby a powinno to być zrobione w pierwszej kolejności przy nawracających infekcjach - bo wtedy doskonale wiedziałaby na co mnie leczyć! Wierzyłam, zaufałam, jestem młodą osobą która dba o swoje zdrowie i wydawało mi się że jestem pod znakomitą opieką. Wiem że już nigdy nie trafię do jej gabinetu. Zresztą nie tylko ja, ostatnio słyszę coraz więcej słów krytyki jeśli chodzi o Panią doktor. Ja stanowczo jej NIE POLECĘ już żadnej kobiecie. Ciesze się że czułam iż jest coś nie tak i szybko trafiłam do specjalistów - nim byłoby za późno.

lek. Beata Radwańska

Droga Pani, podejrzenie infekcji HPV wynikało z nieprawidłowego wyniku cytologii. Zgodnie z rekomendacjami każdy nieprawidłowy wynik badania cytologicznego wymaga dalszego postępowania diagnostycznego. W przypadku ASC-US jest to powtórna cytologia i test HPV, jeśli mamy do czynienia z LSIL powtórna cytologia,test HPV a następnie kolposkopia z wykonaniem biopsji. Zalecenie wykonania testu na wirusa HPV nie jest narażaniem na koszty ale troską o Pani zdrowia. Co do antykoncepcji odsyłam do rekomendacji PTG nie mam tam zapisu dotyczącego wykonywania badań prób wątrobowych przed wprowadzeniem antykoncepcji hormonalnej.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja wizyty u Pani Doktor zakończyłam w szpitalu na Kopernika - w jajowodzie po jednej stronie ciąża pozamaciczna, na jajniku po drugiej stronie torbiel 4cm. Efekt mojej przygody jest taki, że usunięto mi jeden jajowód i mam 50% mniej szans na ciążę. Ciąża pozamaciczna miała 6 tygodni, w ciągu ostatnich 4 tygodni byłam w gabinecie Pani Doktor 4 razy. Na pierwszej wizycie podczas usg Pani Doktor wykluczyła ciążę i rozpoczęła leczenie zapalenia przydatków. Na dwóch kolejnych nie zrobiła usg. Na 4 wizycie na którą zgłosiłam się z silnym bólem Pani Doktor wykryła ciążę pozamaciczną i zaleciła natychmiast zgłosić się do szpitala. Godzinę po przyjęciu na oddział byłam już na sali operacyjnej z pękniętym jajowodem i krwawieniem wewnętrznym (krwawienie było tak silne, że po operacji musieli przetoczyć mi krew). Nie wiem ile jest w tym winy Pani Doktor. Zaufałam jej i powierzyłam jej moje zdrowie i opiekę nad nim podczas starań o dziecko. Rozczarowałam się bardzo. Wiem na pewno, że gdybym nie usłyszała od niej że wyklucza ciążę, nie zignorowałabym sygnałów jakie wysyłał mi mój organizm. Wiem też, że gdyby na przedostatniej wizycie zrobiła mi usg wykryłaby ciążę pozamaciczną. Wiem, że gdyby przyjęła mnie dzień wcześniej tak jak ją prosiłam (internista zalecił mi natychmiastowy kontakt z moim ginekologiem), nie skończyło by się to dla mnie tak tragicznie. Pani doktor robiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, wzbudziła moje zaufanie. Trafiłam do niej z polecenia, czytałam o niej wiele pochlebnych komentarzy. Niestety po tym wszystkim co się wydarzyło nie mogę polecić Pani Doktor nikomu i bardzo żałuję, że do niej trafiłam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Doskonały lekarz. Wykryła u mojej mamy przednowotworowy stan szyjki macicy. Od razu był telefon do domu, instrukcje co dalej, polecenie lekarza do dalszej diagnostyki! Teraz mama jest pod jej kontrolą. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Jest chłodna ale niesamowicie konkretna. Do gabinetu wchodzi sie jak do lekarza, profesjonalisty, nie jak do koleżanki na kawę lub dowcipnego Pana ginekologa który skupia się na żartach, dobrym humorze ale nie na zdrowiu pacjentki. Bardzo rzetelnie wykonane usg piersi (kontrola po wycięciu gruczolaka). Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Terminy są długie ale warto! Polecam szczerze!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła pani doktor. Kompetentna, dokładnie słucha objawów. Nie bagatelizuje problemów. Wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam! :)


H
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Najlepsza pani doktor na jaką trafiłam. Na początku zawsze pyta, co dolega. Przy każdym badaniu dokładnie tłumaczy , co robi i w jakim celu. Zainteresuje się problemem , nie zlekceważy nawet najmniejszych dolegliwości. Potrafi leczyć. Pani doktor ponadto jest bardzo miłą osobą. Dodatkowo koszt wizyty nie jest drogi, a sam gabinet bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam. Najlepsza ginekolog ! :)


K
Użytkownik zweryfikowany

dr Baliga to bardzo rzetelna i kompetentna osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Prowadziła moją ciążę, która nie była bezproblemowa, a to właśnie w takich przypadkach najlepiej sprawdza się wiedzę i kompetencję lekarza, ponieważ książkowo przebiegającą ciążę poprowadzi pierwszy lepszy lekarz. Od połowy ciąży zmagałam się z nadciśnieniem ciążowym, a od ok. 28 tyg. ciąży skracała mi się znacząco szyjka macicy. Tylko dlatego, że dr Baliga odpowiednio dobrała leki i zlecała szereg dodatkowych badań urodziłam zdrową córeczkę w 40 tyg ciąży. Mogłam do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Szczególnie zapamiętałam jedną rzecz: przyjęła mnie na wizytę 3 maja, kiedy to większość lekarzy z pewnością zajmowałaby się świętowaniem, a pacjentkę odesłałaby z problemem do szpitala. Lekarz z powołania - oby takich więcej!


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor z całego serca. Wyleczyła mi dwie dolegliwości. Wizyty nie są drogie. POLECAM!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie