Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Sens Instytut Rozwoju Osobistego
Antoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Mokotów, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Antoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

200 zł

Sens Instytut Rozwoju OsobistegoAntoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

200 zł

Sens Instytut Rozwoju OsobistegoAntoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

200 zł

Sens Instytut Rozwoju Osobistego


Antoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

200 zł

Sens Instytut Rozwoju Osobistego

Pozostałe usługi


Antoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

200 zł

Sens Instytut Rozwoju OsobistegoAntoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

230 zł

Sens Instytut Rozwoju OsobistegoAntoniego Józefa Madalińskiego 53/6, Warszawa

250 zł

Sens Instytut Rozwoju Osobistego

Moje doświadczenie

O mnie

BEATA LICHOCKA - Psycholog, psychoterapeuta, trener, współzałożycielka INSTYTUTU ROZWOJU OSOBISTEGO SENS. Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyżs...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • Kryzys w związku
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Zdrowie Publiczne
  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Sens Instytut Rozwoju Osobistego psychoterapia indywidualna

Przed wizytą bardzo się bałam ale zupełnie nie wiem jak to się stało, że rozmowa tak mnie wciągnęła, że zapomniałam, że jestem w gabinecie. Pani Beata jest bardzo rzeczowa i spokojna a jednocześnie bardzo przyjazna. Rozmawiałyśmy o bardzo trudnych dla mnie rzeczach a prawie zupełnie nie miałam problemu żeby o tym mówić. Bardzo, bardzo dziękuję.

M
Profil zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Panią Beatę. W momencie gdy do niej trafiłam, byłam zdecydowana na podjęcie terapii, to byłam nią jednocześnie przerażona. Pani Beata bezstresowo wprowadziła mnie w świat terapii, jasno określiła jej zasady, pozwoliła na spokojnie dojść do pewnych rzeczy i spojrzeć w siebie, bez ciśnienia, presji i oceny. Pomogła mi spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Polecam Pania Beatę zwłaszcza osobom takim jak ja, które rozważają podjęcie terapii, ale jednocześnie boją się przed kimś otworzyć.

A
Profil zweryfikowany

Pani Beata to bardzo kompetentny specjalista. Choć na początku nie wierzyłam, ze te spotkania cokolwiek dadzą, to po roku terapii z Panią Beatą mogę stwierdzić, ze te spotkania to była najlepsza rzecz, jaka zrobiłam dla siebie.


M
Profil zweryfikowany

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Beacie za fachową pomoc. To zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu. Potrafi słuchać, wiązać ze sobą fakty i bardzo umiejętnie pomaga w trakcie terapii. Jest inteligentna, często potrafi zabawnie spuentować omawianą sytuację. Sposób prowadzenia terapii jest bardzo zindywidualizowany i dostosowany do bieżących wydarzeń i uzyskiwanych efektów. Wcześniej miałam kontakt z dwoma psychologami, ale dopiero Pani Beata potrafiła mi pomóc. Serdecznie za to dziękuję!!!


T
Profil zweryfikowany

Nie miałam żadnych oczekiwań przychodząc do Pani Beaty, właściwie to żyłam w przekonaniu, że nic się już nie da ze mną zrobić, że jestem skazana na życie w smutku, bezsensie i bez szans na cokolwiek dobrego..
'ale jeszcze spróbuję' - pomyślałam.
Pani Beata 'zrobiła ze mną' dokładnie to, co mogło zdawać się NIEMOŻLIWE.
Terapia otwiera oczy, pozwala spojrzeć na wszystko inaczej, polubić siebie i resztę świata - wziąć głęboki oddech.
Polecam Panią Beatę jako świetnego specjalistę i bardzo ludzkiego człowieka :)


M
Profil zweryfikowany

Do Pani Beaty trafiłam dzięki portalowi Znany lekarz i był to bardzo dobry wybór. Dziękuje za rok spotkań, które pozwoliły poznać mi siebie i uwolnić się od leków, schematów. Zdecydowanie więcej we mnie spokoju, siły i radości życia. Jeszcze raz dziękuje.


G
Profil zweryfikowany

Stwierdzenie p. Beaty "nie nadużywaj siebie" bardzo zapadło mi pamięć. Staram się go jak najczęściej stosować w życiu, zazwyczaj zawodowym, ponieważ przeciwdziała początkom pracoholizmu. Bardzo dziękuję!!!


G
Profil zweryfikowany

Grzesiek,

Trafilem do Pani Beaty pelen lekow i obaw ktore niesie zycie partnerskie, podczas pierwszych wizyt zastanawialem sie czy to pomaga? czy ktos moze zmienic moje podejscie i myslenie na ktore pracowalem latami?

A jednak stalo sie... Pani Beata przeprowadzila mnie prze zmoje leki, pokazala mi ze jest zawsze kilka scenariuszy a nie tylko jeden.

Dzisiaj jestem juz po terapi, moje decyzje sa zdecydowane, pewne i bez leku. Dzisiaj moge Wszystkim powiedziec tak jak kiedys powiedzial Muhammad ali :

"i'm gonna show you how great i am "

Dziekuje:)


T
Profil zweryfikowany

Po spotkaniach z Panią Beatą otworzył się przede mną zupełnie nowy świat. Przede wszystkim nareszcie nie ma na mnie tak wielkiego wpływu opinia innych ludzi, mam więcej zaufania do siebie i pozwalam sobie na odbieranie świata wokół mnie tak jak ja go widzę. Nie staram się dostosować do wyobrażeń innych . To co było dla mnie najważniejsze to poukładałem sobie swoje sprawy rodzinne. Jest zdecydowanie lepiej. Bardzo dziękuję i bardzo polecam.


D
Profil zweryfikowany

Pani Beata to świetny psycholog . W czasie spotkań potrafiła doskonale ocenić sytuację oraz bardzo skutecznie mi pomóc . Myślę, że warto zwrócić się do tak profesjonalnej specjalistki i nie zostawać z problemami. Serdecznie polecam ....


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój wielki problem ma podłoże psychologiczne a jest nim mimowolne budowanie i sprawdzanie ewentualnych, pesymistycznych scenariuszy które „mogłyby” się wydarzyć w konsekwencji raczej rutynowych sytuacji. Głównie dotyczy to możliwości zakażenia się choroba. Najlepiej przedstawi to przykład z życia. A) Szczepienie/pobieranie krwi. Już po zabiegu myśl, a co jeśli igła nie była wymieniona, bo ktoś, zapomniał to zrobić albo nie zrobił tego z premedytacją żeby zarazić jakąś przypadkową osobę a akurat padło na mnie. Sprawdzanie raportów medycznych żeby wiedzieć jak duże są szanse zarażenia się w ten sposób daną chorobą (myśli oczywiście kierują sie same w stronę HIV) sprawdzanie rodzajów objawów. Konsultacje lekarskie aż w końcu robienie testów na wykluczenie tak żeby mieć 100% pewność że wszystko jest ok a i tak niepewność pozostaje. B) Jestem w sklepie, zauważam krew na dłoni, szybka myśl, nie zauważyłem kiedy ale musiałem się o cos skaleczyć, normalna rzecz. Nie mija jednak chwila a głowa sama pisze kolejny irracjonalny scenariusz. Co jeśli ktoś specjalnie mnie skaleczył żeby mnie czymś zarazić albo skaleczenie mogło mieć kontakt z substancja/powierzchnia na której był jakiś wirus który spowoduje moja chorobę. Dalszy przebieg działań analogiczny jak powyżej. Czasami takie myśli męczą mnie tygodniami utrudniając normalne funkcjonowanie.
C) Jakiś czas temu sprzedawałem samochód. Normalne rzecz, umowa kupna-sprzedaży cała transakcja przebiega bezproblemowo. Już po jej zakończeniu, myśl. Co jeśli sprzedaż była pretekstem do wyłudzenia moich danych, nr dokumentu, nr pesel, adresu itd. W celu wykorzystania ich do innych wyłudzeń. Mimo świadomości jak mało realna jest ta hipoteza zaczynam sprawdzać, w jaki sposób przestępca może wykorzystać te dane i czy/co ewentualnie mogę w tej chwili zrobić.

Mam świadomość jak mało realne, są te sprawdzane scenariusze a mimo to i tak nie mogę się ich pozbyć i je weryfikuje. Jak sobie radzić w takich sytuacjach? Z góry dziękuję za pomoc.

Dzień dobry,
niestety nie ma jednej konkretnej odpowiedzi na opisany, przez Pana problem. Nie ma też prostej diagnozy. Jeśli jest już Pan zmęczony tą sytuacją i doszedł Pan do momentu, w którym jest Pan gotowy poświęcić czas i energię na zajęcie się swoim problemem to naprawdę dobrą drogą jest psychoterapia. Na początek warto umówić się na konsultację i na spokojnie porozmawiać o tym co się dzieje i razem z terapeutą poszukać dla Pana najlepszej drogi do rozwiązania. Warto wybrać terapeutę, który Panu odpowiada, z którym dobrze się Pan czuje i któremu może pan zaufać. Warto na konsultacji popytać o różne formy terapii i dopasować przy pomocy terapeuty wszystko do swoich potrzeb. Proszę pamiętać, że konsultacja jest dla Pana, to Panu ma psychoterapia pomóc. Psychoterapeuta jest tutaj narzędziem do rozwiązania Pana problemu. Trzymam kciuki za to żeby się udało.

mgr Beata Lichocka

Dzień dobry, czy da się uzyskać diagnozę psychiatry/psychologa online jeżeli nie mam innej możliwości na spotkanie?

Dzień dobry,
żeby diagnoza była kompletna i trafna psychiatra powinien mieć możliwość osobistego kontaktu z pacjentem. Dobranie odpowiedniego leku nie jest proste i ważne jest by wziąć pod uwagę obserwację stanu osoby zgłaszającej się. Spotkanie online jest ostatecznością.
pozdrawiam
Beata Lichocka

mgr Beata Lichocka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania