lek. dent.

Bartosz Nowak

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W latach 2000-2010 pełnił funkcję asystenta Katedry i Zakładu Ortodoncji Ślaskiej Aka... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W latach 2000-2010 pełnił funkcję asystenta Katedry i Zakładu Ortodoncji Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzi w Gliwicach od 2001 roku. Od 12 lat aktywnie uczestniczy w licznych kursach, kongresach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji, implantologii i protetyki.

  W Prodenta clinic zajmuje się głównie protetyka estetyczną, przeprowadza rozległe rehabilitacje zgryzu, a specjalizuje się w wykonywaniu licówek i koron pełnoceramicznych.
  Jest współautorem kursów z dziedziny protetyki estetycznej dotyczących licówek i koron pełnoceramicznych, które współorganizuje razem z dr. Zbigniewem Piankowskim.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Robiłam licówki u Pana Doktora Bartosza Nowaka i jestem bardzo zadowolona z rezultatów - ząbki są przepiękne. Pan doktor jest bardzo dokładny i precyzyjny, nie odejdzie od fotela, dopóki nie będzie pewien, że wszystko zostało zrobione na 100%. Jak ma się jakieś pytania odnośnie pielęgnacji, to zawsze można się skontaktować i doktor chętnie udzieli rady. Polecam.

 • Jestem pacjentem po wypadku ,w wyniku którego straciłem twarz .
  Wykonano u mnie pierwszy w Polsce i na świecie ratujący życie przeszczep twarzy.
  Dr Bartosz Nowak z Prodenta Clinic w Katowicach nieodpłatnie podjęli się wszczepienia amerykańskich implantów oraz wykonania protez zębowych ,które używam od około 6 miesięcy .
  Dodatkową trudność z która spotkali się doktorzy to to,że moja szczęka górna ,była również przeszczepiona od dawcy .
  Najbardziej jestem szczęśliwy z faktu ,iż tak jak przed wypadkiem mogę w miarę normalnie funkcjonować ,czyli jeść to co lubię. W dużym stopniu poprawiła mi się mowa ,teraz można mnie zrozumieć bo mówię wyraźniej .
  Serdecznie dziękuję wszystkim ,którzy zaangażowali się w mój powrót do funkcjonowania .Przede mną jeszcze długa droga ,ale wiem, że najgorsze mam już za sobą .
  Z wielkimi wyrazami wdzięczności i Uznania
  Grzegorz Galasiński

 • To nie stomatolog, to cudotwórca. Nie miałam zębów, kości szczękowe w rozsypce. Trwało to długo i nie bez komplikacji ale mając 65 lat mogę pochwalić się uśmiechem lepszym niż Mona Lisa.Ja nie polecam, ja , jeśli ktoś ma poważne problemy, zalecam.Serdecznie pozdrawiam wszystkich przyszłych pacjentów dr. Bartosza Nowaka, Jadwiga Słomska

 • M

  Profesjonalizm i doskonała opieka. Zawsze miły, grzeczny i fachowa obsługa. Duża dbałość o pacjenta i efekt końcowy. Bardzo starannie dobiera uzębienie co do formy, koloru itd..Polecam Marta

 • K

  Mialem u doktora Nowaka robione licowki na jedynkach i kompozytowa odbudowe dwojek. Swietny lekarz, bardzo konkretny i profesjonalny. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna a same zabiegi bez stresu i bez bolu. Efekt koncowy fantastyczny, po 3ech wizytach mam zupelnie nowy usmiech. Goraco polecam tego doktora. Pozdrawiam, Kamil.

 • M

  Szukałam dobrego dentysty i przez przypadek trafiłam do gabinetu Prodenta.nie mogłam trafic lepiej wspaniała atmosfera znakomity i fachowy personel a szczegolnie dr Nowak .Dzieki dr Nowakowi mam piekny usmiech i nie boje sie dentysty .Goraco polecam.

 • D

  I was in Mr. Nowak's office recently and I must to say he is a great professional, when he is working you can feel he is very confident and he explain everything very well, all the details. Moreover, he has a wide knowledge of all the fields in odontology and, furthermore, everybody is very kind and professional in the office. I am very satisfied with my visit to the clinic and I completely recommend Doctor Nowak and Prodenta Clinic. Polecam 100%. Pozdrawiam. DF.

 • E

  Bardzo dobry stomatolog. Wizyta w gabinecie przebiegła bezstresowo.
  FACHOWIEC W TEJ DZIEDZINIE Polcam

 • znakomity lekarz do pielęgnacji, leczenia a w moim przypadku również do uzupełnienia
  (znacznego ! ) braków, krótko mówiąc nie miałam prawie nic a mam wszystko, bez wyjmowanych protez, piękne od prawie 10 lat, bez bólu i stresu. W trakcie doktor Nowak dbał o tymczasówki
  i ani przez moment nie byłam zmuszona do ukrywania się. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym
  którym zależy na dbałości, dobrej opiece i olśniewających rezultatach. Krystyna Berndt

 • Profesjonalizm i doskonała opieka.
  Miałem przyjemność, dosłownie przyjemność, wybrać się do gabinetu Prodenta na higienizację.
  Zabieg osuwania kamienia i piaskowanie zawsze było nieprzyjemne lub bolesne.
  Pani Żaneta zajęła się higienizacją z iście profesjonalnym podejściem, Żadnego niekomfortowego odczucia tak przy usuwaniu kamienia jak i przy piaskowaniu a cena taka jak w moim starym gabinecie...
  Na własnej skórze a właściwie na dziąsłach, przekonałem się, że warto posłuchać znajomego, który namawiał mnie na zmianę gabinetu.
  Polecam wszystkim.
  Pozdrawiam.
  Adrian.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online