dr

Bartłomiej Zoń

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

3 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Praca jest moją pasją, której poświęciłem wiele lat nauki i która ciągle wymaga ode mnie rozwoju i samokształcenia jak również dużej pokory. Najważniejsze jest zdrowie, bezpieczeństwo… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Lokalizacja: Klinika Chęciński

  Zabieg wykonany sprawnie i bezboleśnie, świetny efekt. Kontakt po zabiegu doskonały, widać, że doktorowi zależy na każdym pacjencie i nie traktuje ich "taśmowo".
  Profesjonalizm, kultura osobista, poczucie humoru-czego chcieć więcej?:)
  Polecam!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie implantu

  zabieg przeprowadzony perfekcyjnie, doskonała opieka pooperacyjna, świetny kontakt z lekarzem. Polecam w 100%

 • A
  Lokalizacja: Klinika ChęcińskiUsługa: Inny

  6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka kultura osobista a jednocześnie bardzo serdeczny. Dziękuję za wykonanie b. dobrej pracy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praca jest moją pasją, której poświęciłem wiele lat nauki i która ciągle wymaga ode mnie rozwoju i samokształcenia jak również dużej pokory. Najważniejsze jest zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcjonujący efekt dla moich Pacjentów. Jestem ekspertem firmy Mentor - lidera i czołowego producenta najwyższej jakości implantów piersiowych. Od 2006 roku jestem związany z Kliniką dr Chęciński w Warszawie, w której konsultuję oraz wykonuję operacje z zakresu chirurgii plastycznej i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pracuję również na stanowisku Starszego Asystenta w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON w Warszawie. Współpracując z centrum szkoleniowym Fenice przeprowadziłem liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Jestem również specjalistą chirurgii ogólnej, członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) oraz European Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Certyfikaty