dr n. med.

Bartłomiej Jakóbczyk

Urolog

91 opinii +dodaj

Umów wizytę 1684 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą urologiem, absolwentem Uniwersystetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuję w II Klinice Urologio w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta nie krępująca,z bardzo pozytywnym odbiorem.Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy z właściwym podejściem do pacjenta.Odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania.Co do skuteczności to się okaże w toku dalszego leczenia,które zamierzam kontynuować .

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sprawne, pofesjonalne, wnikliwe, badanie. Zalecone leki przyniosły pozytywne efekty tego samego wieczoru. Szczególnie cenna dla mnie - diagnoza, rozwiewająca moje poważne obawy.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Pan Doktor Bartłomiej Jakóbczyk posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi pomóc. Dużym plusem jest to, że odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy jeżeli się czegoś nie zrozumie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo otwarty I skupiony na pacjencie, to byla moja pierwsza wizyta I troche byl obecny stres ale zupelnie nie potrzebnie.
  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wszystko jasno wytlumaczone I jak najbardziej pan doktor staral sie pomoc.
  Goraco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny i sympatyczny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad, obejrzał zmienione miejsce i wytłumaczył jak będzie wyglądał przebieg leczenia. W razie kolejnych problemów na pewno ponownie umówię się na wizytę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Bardzo profesjonalnie przeprowadzony wywiad lekarski, oraz badanie USG, dzięki czemu choroba została szybko zdiagnozowana i wyleczona. Wszystkie zamieszczone tu pozytywne opinie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Polecam. Pan doktor zebrał wywiad, podczas USG wszystko wytłumaczył, zrobił dodatkowe badanie. Atmosfera bardzo przyjazna, zero stresu. Na pewno wrócę na badania profilaktyczne

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: zakażenie dróg moczowych

  Pan Doktor B.Jakóbczyk to bardzo dobry specjalista.Jest człowiekiem spokojnym i rzeczowo odpowiadającym na pytania chorego.Byłem u p.Doktora 2 razy i czekają mnie kolejne wizyty ,ale pozostanę Jego pacjentem .Polecam tego specjalistę i jednocześnie serdecznie dziękuję za pomoc .Do zobaczenia za dwa miesiące .

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: zakażenie układu moczowego

  Pan Dr to bardzo miły, sympatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz, który z ogromną empatią i spokojem rozwiewa wszelkie wątpliwości i niepokoje. Jak dla mnie prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, lekarz "z powołania". Polecam i dziekuje za pomoc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą urologiem, absolwentem Uniwersystetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuję w II Klinice Urologio w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymałem w roku 2011 na podstawie pracy pt.: „Ocena skuteczności kruszenia kamieni w drogach moczowych przy użyciu lasera holmowego”. T
  W 2013 roku odbyłem 6-miesięczny staż w renomowanym szpitalu L’institut Mutualiste Montsouris w Paryżu, wykonujac zabiegi na drodze laparoskopii oraz przy uzyciu robota da Vinci.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology).

Specjalizacje

 • Urologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Choroby

więcej

Zdjęcia