dr n. med.

Bartłomiej Jakóbczyk

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

98 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
825 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą urologiem, absolwentem Uniwersystetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuję w II Klinice Urologio w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: USG nerek

  Empatia, wiedza, wysoka kultura osobista, doskonały kontakt z pacjentem = pełen profesjonalizm.
  Lekarz godny polecenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: USG układu moczowego

  Polecam serdecznie, lekarz wysłuchał mnie uważnie, wykonał USG i odpowiedział na wszelkie pytania. Ustalił dalsze postępowanie, gdzie poprzednicy zwyczajnie z marszu, bez badań kierowali do szpitala.

 • P
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Trafiłem do Pana doktora w styczniu z nawracającym bólem i pieczeniem w okolicach cewki. Po początkowych wizytach byłem pełen wiary, że w końcu pozbędę się tej dokuczliwej dolegliwości, ale kolejno ordynowane antybiotyki nie pomagały, a niektóre wręcz szkodziły jeszcze bardziej. Po kilku miesiącach dolegliwość nie ustąpiła, a ja przez zupełny przypadek, będąc na wizycie u innego specjalisty, dowiedziałem się o tym, jaka może być przyczyna, co znalazło potwierdzenie w wykonanych na własną rękę dodatkowych badaniach. Mimo że Panu doktorowi nie można odmówić wysokiej kultury osobistej i szacunku do pacjenta, z moim przypadkiem sobie nie poradził.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Zgłosiłem się do lekarza ze zmianami skórnymi na mosznie. Wizyta była bardzo krótka, lekarz ledwo spojrzał na zmienione chorobowo miejsce. Wykonał USG, nie mówiąc w jakim celu robi to badanie. Powiedział, że to norlamne zmiany na skórze, przepisał maść Triderm. Maść nie pomogła, objawy się nasiliły. Lekarz nie skierował mnie do żadnego innego specjalisty, dermatologa czy wenerologa. Mam poczucie, że moja wizyta u dr Jakóbczyka była niepotrzebna, jedynie co wiem, to że nie mam problemu urologicznego. Choć i tego, po przebiegu badania i zaordynowanym leczeniu nie jestem pewien. Pewien jestem jednego – jestem lżejszy o 140 zł. W godzinie, którą spędziłem w poczekalni, pan doktor przyjął ok. dziesięciu pacjentów. Nie polecam!

 • P
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Bardzo merytorycznie, bardzo profesjonalnie a przy tym bez spiny. Pan doktor zauważył, wyjaśnił i zaproponował rozwiązanie problemu, który przeoczyło dwóch innych lekarzy tej samej specjalizacji. Zlecił dodatkowe badania dla pewności, choć podejrzewa, że niczego nie wniosą. To dobrze, bo spotkałem się z lekarzami, którzy w takiej sytuacji olewali temat, nawet przy wyraźnej prośbie o skierowanie. Wizyta bardzo na plus.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Polecam Miła obsługa i Atmosfera .Wizyta konkretna .Usg na miejscu w gabinecie .Trafna diagnoza a to najważniejsze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228Usługa: USG nerek

  Pan doktor w sposób zrozumiały tłumaczy na czym będzie polegało leczenie,co należy stosować i jak postępować,aby jak najszybciej i w miarę bezboleśnie pozbyć się kamienia z nerki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta nie krępująca,z bardzo pozytywnym odbiorem.Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy z właściwym podejściem do pacjenta.Odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania.Co do skuteczności to się okaże w toku dalszego leczenia,które zamierzam kontynuować .

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sprawne, pofesjonalne, wnikliwe, badanie. Zalecone leki przyniosły pozytywne efekty tego samego wieczoru. Szczególnie cenna dla mnie - diagnoza, rozwiewająca moje poważne obawy.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY MEDYCZNE Piotrkowska 228

  Pan Doktor Bartłomiej Jakóbczyk posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi pomóc. Dużym plusem jest to, że odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy jeżeli się czegoś nie zrozumie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą urologiem, absolwentem Uniwersystetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuję w II Klinice Urologio w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymałem w roku 2011 na podstawie pracy pt.: „Ocena skuteczności kruszenia kamieni w drogach moczowych przy użyciu lasera holmowego”. T
  W 2013 roku odbyłem 6-miesięczny staż w renomowanym szpitalu L’institut Mutualiste Montsouris w Paryżu, wykonujac zabiegi na drodze laparoskopii oraz przy uzyciu robota da Vinci.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology).

Specjalizacje

 • Urologia

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Choroby

więcej

Zdjęcia