lek.

Barbara Sylwista - Jaśkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

80 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W celu umówienia wizyty NFZ zapraszam do kontaktu telefonicznego. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: potwierdzenie ciąży

  Pani doktor jest bardzo ciepła i uśmiechnięta osoba :)odpowie na każde pytanie , doradzi ...gdy bada jest bardzo delikatna :) polecam ;)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, wszystkiego na spokojnie wysłucha i doradzi. Nie czułam się skrępowana a była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Polecam panią wszystkim pacjentkom :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani doktor miła i na tym się kończy. Poszłam do niej z bólem brzucha (zalecił mi wizytę lekarz rodzinny) i diagnozą PCOS, której nie była pewna (gdzie każdy ginekolog zawsze diagnozę potwierdzał), ponadto po chwili stwierdziła u mnie ciąże pozamaciczną, jednak po czasie uznała, że jednak to nie ciąża. Następnie okazało się, że występuje zakażenia bakteryjne czy drożdżakowe. Nie potrafiła stwierdzić co mi dokładnie dolega. Przepisała masę leków. Wypisała zwolnienie lekarskie, jak się po czasie okazało błędnie. Rachunek za wizytę też wysoki jak za takie usługi. Nie polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Gorąco polecam. Pani Doktor jest miła i ciepła osobą. Wszystko tłumaczy, wypytuje, cały czas jest uśmiechnięta. W ogóle nie czuje się skrępowania. Wszystkie badania robi dokładnie, przy tym tłumacząc każdy krok. To moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta:)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Dziś pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor. Mimo dużego stresu wynikającego z mojej przypadłości, czułam się bardzo dobrze i swobodnie dzięki atmosferze, którą tworzy Pani Doktor :) Bardzo miła, przyjazna kobieta, która "zna się na rzeczy". Polecam jak najbardziej!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta kontrolna

  Dzisiaj pierwszy raz mialam wizyte w gabinecie Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor cierpliwie odpowiadala na wszystkie pytania, jest osobą miłą, a panująca w gabinecie atmosfera sprawia, że pacjentka czuje się bardzo dobrze. Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Gorąco polecam Panią Doktor, ciepła, życzliwa, potrafi stworzyć komfortową atmosferę, w której bez skrępowania można porozmawiać o nurtujących problemach intymnych, cierpliwa.
  A przy tym wszystkim kompetentna i rzeczowa. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i doradza. Świetny lekarz!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani lek. Barbary Sylwisty-Jaśkiewicz, ale na pewno jeszcze do niej wrócę. Pani doktor jest bardzo miłą osobą i profesjonalną w tym, co robi. Otwarta na każde pytania, z chęcią udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pacjenta pytania oraz rozwiewa wszystkie wątpliwości na tematy ginekologiczno-położnicze. Serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: kontrolna wizyta

  Byłam dzisiaj pierwszy raz u P. Doktor
  Jestem bardzo zadowolona ,bardzo cierpliwa,pomocna , nie patrząca na zegarek i przede wszystkim tłumacząca wszystko krok po kroku pani Doktor
  Znalazłam odpowiedz na wszystkie moje pytania
  I znalazłam swojego ginekologa
  Polecam wszystkim Paniom ,będącym w ciąży ,planującym ciążę lub po prostu kontrolnie ;)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  P. Dr. Bardzo miła,uprzejma,pomocna,kompetentna. Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję,nie czuć presji czasu,odpowiada dokładnie na każde moje pytanie,słucha wszystkich objawów i odpowiada na nie ,przeprowadza dokładne badania,bardzo delikatna,nie czuć skrępowania , bardzo dokładnie wykonuje usg ,opisuje każde zdjęcie I odpowiada o tym jak dziecko się rozwija itp. Aktualnie jestem prawie w 5 msc ciąży i jestem bardzo zadowolona z tego jak p dr prowadzi moją ciążę. Wizyty punktualne, kontakt z panią dr bardzo dobry. Nawet późnym wieczorem (ok godziny 22 itp) odbiera telefon i doradza i mówi co można wziąć w ciąży A czego nie (np. Przy przeziebienu ). Osobiście polecam! :)

Doświadczenie i kwalifikacje