lek.

Barbara Sylwista - Jaśkiewicz

Ginekolog

75 opinii +dodaj

Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W celu umówienia wizyty NFZ zapraszam do kontaktu telefonicznego. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta kontrolna

  Dzisiaj pierwszy raz mialam wizyte w gabinecie Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor cierpliwie odpowiadala na wszystkie pytania, jest osobą miłą, a panująca w gabinecie atmosfera sprawia, że pacjentka czuje się bardzo dobrze. Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Gorąco polecam Panią Doktor, ciepła, życzliwa, potrafi stworzyć komfortową atmosferę, w której bez skrępowania można porozmawiać o nurtujących problemach intymnych, cierpliwa.
  A przy tym wszystkim kompetentna i rzeczowa. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i doradza. Świetny lekarz!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani lek. Barbary Sylwisty-Jaśkiewicz, ale na pewno jeszcze do niej wrócę. Pani doktor jest bardzo miłą osobą i profesjonalną w tym, co robi. Otwarta na każde pytania, z chęcią udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pacjenta pytania oraz rozwiewa wszystkie wątpliwości na tematy ginekologiczno-położnicze. Serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: kontrolna wizyta

  Byłam dzisiaj pierwszy raz u P. Doktor
  Jestem bardzo zadowolona ,bardzo cierpliwa,pomocna , nie patrząca na zegarek i przede wszystkim tłumacząca wszystko krok po kroku pani Doktor
  Znalazłam odpowiedz na wszystkie moje pytania
  I znalazłam swojego ginekologa
  Polecam wszystkim Paniom ,będącym w ciąży ,planującym ciążę lub po prostu kontrolnie ;)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  P. Dr. Bardzo miła,uprzejma,pomocna,kompetentna. Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję,nie czuć presji czasu,odpowiada dokładnie na każde moje pytanie,słucha wszystkich objawów i odpowiada na nie ,przeprowadza dokładne badania,bardzo delikatna,nie czuć skrępowania , bardzo dokładnie wykonuje usg ,opisuje każde zdjęcie I odpowiada o tym jak dziecko się rozwija itp. Aktualnie jestem prawie w 5 msc ciąży i jestem bardzo zadowolona z tego jak p dr prowadzi moją ciążę. Wizyty punktualne, kontakt z panią dr bardzo dobry. Nawet późnym wieczorem (ok godziny 22 itp) odbiera telefon i doradza i mówi co można wziąć w ciąży A czego nie (np. Przy przeziebienu ). Osobiście polecam! :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu i szczegółowo zbadała moja przypadłość. Udzieliła rad i wskazówek. Widać , ze zależy jej na pacjencie. Szczerze polecam, żaden do tej pory odwiedzony ginekolog nie poświecił mi tyle uwagi i nie zbadał tak szczegółowo. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo miła Pani Doktor, zapewniła komfortowe samopoczucie podczas badań. Zleciła również szereg badań na które profilaktycznie powinnam pójść, więc bardzo sobię cenię rzetelność w tej kwestii. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego gabinetu z pełnym zaufaniem :).

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Z gabinetu wszystko słychać na korytarzu. Zero dyskrecji.. Wizyta w stosunku do czasu była bardzo droga, a nic zupełnie nie pomogła ani nie wniosła. Nie polecam! Moja ostatnia wizyta u Pani Doktor. Dodatkowo jest problem ze zwolnieniem lekarskim nawet na jeden dzień. Żałuje wydanych pieniędzy i wizyty.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Miła, sympatyczna, konkretna, pomocna. Wszystko tłumaczyła od a do z , szczegółowo i dokładnie. Polecam zdecydowanie :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani Doktor bardzo miła  i uśmiechnięta  wypytała o wszystko ,USG zrobiła bez pośpiechu przy czym wszystko tłumaczyła , odpowiadała jasno na moje pytania ,rozwiała moje wątpliwości co do wybranej metody antykoncepcji oraz wytłumaczyła co robić w razie gdyby było coś nie tak .  Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje