W salonach Empik dostępna jest już moja książka wydana przez Wydawnitwo Sensus Grupa Helion. :) Dziękuję wszystkim za inspiracje i wsparcie w twórczym procesie!
Dowiedz się więcej03/09/2025
Warszawa 2 adresy
Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, przeciążenia stresem oraz kryzysów życiowych. Wspieram osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji w wyniku nagłych zmian lub długotrwałego obciążenia emocjonalnego, traumy, a także te, które chcą lepiej zrozumieć swoje trudności i poprawić jakość codziennego funkcjonowania. Posiadam także doświadczenie w pracy z osobami neuroróżnorodnymi oraz reprezentującymi mniejszości, w tym LGBTQ+.
W swojej pracy łączę podejście oparte na dowodach naukowych z uważnością na indywidualną historię i potrzeby pacjenta. Zależy mi na tworzeniu bezpiecznej, spokojnej i życzliwej przestrzeni, sprzyjającej otwartości i współpracy terapeutycznej.
O mnie
Jestem psychologiem (Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS, psychologia społeczna – ukończona z wyróżnieniem w 2017 r.), certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (Akademia Motywacji i Edukacji), interwentką kryzysową oraz psychotraumatologiem (studia podyplomowe ukończone w 2023 r.) i terapeutką EMDR oraz terapeutką par.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR, Association for Contextual Behavioral Science oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Wsparcia dla Osób po Kryzysie Psychicznym w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz pracując jako psycholog wspierający rodziny imigrantów w Holandii.
Regularnie podnoszę kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i superwizjach.
Jak pracuję
W swojej pracy łączę psychoterapię poznawczo-behawioralną, psychotraumatologię oraz podejście holistyczne z elementami terapii schematów, interwencji kryzysowej, mindfulness oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Równie istotna jest dla mnie praca z ciałem.
Dużą wagę przykładam do regulacji układu nerwowego, budowania poczucia bezpieczeństwa i stopniowego zwiększania zasobów.
Co zawiera cena sesji
• indywidualnie dobierane materiały i ćwiczenia
• zadania między sesjami (jeśli są pomocne)
• przygotowanie do sesji
• regularne superwizje
• stałe aktualizowanie wiedzy
• w pełni indywidualne podejście
Serdecznie zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli żaden z dostępnych terminów Państwu nie odpowiada, proszę o kontakt mailowy: kontakt@studium-ja.pl
W salonach Empik dostępna jest już moja książka wydana przez Wydawnitwo Sensus Grupa Helion. :) Dziękuję wszystkim za inspiracje i wsparcie w twórczym procesie!
Dowiedz się więcej03/09/2025
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
79 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Bardzo duże zaangażowanie psychologa i cierpliwość w słuchaniu o problemach pacjenta. Konkretne porady, jakie są drogi wyjścia z zaistniałych, niedogodnych dla pacjenta, sytuacji.
Trafiłam do Basi w momencie, gdy byłam totalnie zagubiona i nie potrafiłam nazwać siebie ani swoich potrzeb. Ona zobaczyła mnie wcześniej, niż ja sama byłam w stanie siebie zobaczyć. Dzięki jej wsparciu, cierpliwości i uważnym pytaniom zaczęłam powoli odzyskiwać kontakt ze sobą. To była jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu.
Do Basi uczęszczałam na terapię przez rok, moje życie zmieniło się na lepsze. Basia jest ciepłą, nieoceniającą i bardzo wspierającą terapeutką. Będę polecać Ją każdej osobie. Bardzo Ci dziękuję!
Świetny psycholog.wykazuje dużo empatii. Potrafi rozmawiać i trafić w punkt
Dopiero pierwsze spotkanie. Wygląda obiecująco, napiszę więcej po terapii
Bardzo polecam panią Basię jest tak komfortową i sympatyczną osobą, że zawsze czułam takie ukojenie. Również obserwuje ją na instagramie dużo też wartościowych rzeczy i wiedzy można tam przeczytać. Dużo rzeczy mam w głowie o wprowadzam sobie do życia ale jeśli będę miała jakieś trudności wiem gdzie uderzać :)
Konsultację psychologiczną oceniam bardzo pozytywnie.Pani Basia to osoba bardzo empatyczna i mocno zaangażowana.Podczas rozmów czułam się wysłuchana i dobrze zrozumiana.Pełen profesjonalizm.
Współpracuję z Basią już od jakiegoś czasu i polecam z całego serca. Dzięki Basi zrozumiałam wiele aspektów mojego funkcjonowania i zaczęłam pracować nad sobą w efektywny sposób. Zawsze otrzymuję odpowiedzi na wszystkie moje pytania i po każdej sesji czuję, że udało mi się przełamać kolejne bariery, lub lepiej zrozumieć schematy, w ramach których poruszałam się do tej pory. Basia jest empatyczna, otwarta na drugiego człowieka i widać, że ma ogromną wiedzę. Dziękuję!
Pierwsza wizyta, konsultacja telefoniczna. Niestety czekałam godzinę i nikt nie raczył sie nawet odezwac. Całkowity brak profesjonalizmu i szacunku do pacjenta.
Bardzo polecam panią Basię. Współpracowałyśmy kilka miesięcy, bardzo pomogła mi uporać się z traumą związaną z porodem i nawrotem stanów lękowych. Wyposażyła w mechanizmy do radzenia sobie z trudnościami na wspomnianych polach :) Bardzo kompetentna, ciepla, miła, cierpliwa, wesoła i zawsze punktualna specjalistka.
37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Dzień dobry mam pytanie czy to normalne że jestem na terapii od października, teraz jest poczatek lu
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
to ważne, że zadajesz sobie te pytania. Niestety nie podajesz informacji, w jakim nurcie pracuje terapeuta oraz jak często się spotykacie. Zależnie od historii osoby,…
Więcej
Odczuwam silny lęk związany z tematami ciąży, możliwych komplikacji, porodu, a także chorób dotycząc
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
to ważne, że szuka Pani pomocy. Doświadczenie, które Pani opisuje określa się mianem tokofobii. Może mieć ona postać pierwotną lub wtórną. W leczeniu dobre efekty może…
Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.