dr

Barbara Kocięba-Gała

Ginekolog

175 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Barbara Kocięba-Gała specjalista ginekolog więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
175 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam bardzo serdecznie. Wspaniała kobieta. Życzliwe i profesjonalne podejście do pacjentki. Wszystko dokładnie zbada i wytłumaczy. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i kontaktu z pacjentką. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo miła, konkretna i profesjonalna. Świetny kontakt i atmosfera podczas wizyty, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy, widać i słychać, że jest się w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Znam Panią Doktor jeszcze z czasów Andrespola:) Nic się nie zmieniła. Cudowna i mądra Kobieta. Wszystko wyjaśnia. I pacjentka wie, jaka jest słuszna decyzja :) Na pewno spotkamy się jeszcze!!!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

  Panią doktor według mnie można chwalić bez końca, postaram się w skrócie: umie słuchać pacjenta i jasno opowiada o sposobie leczenia, jest bardzo miła i wyrozumiała.Wybierając Panią doktor, czytałam opinie innych i wśród nich było napisane, że po wizycie ktoś stwierdził "SUPER" - teraz wiem dlaczego i też tak uważam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: ciąża

  Oprócz ogromnej wiedzy i zawsze trafne diagnozy, Pani doktor daje ogromne wsparcie psychiczne. Pomimo moich problemów z donoszeniem ciąży nie poddaje się i z pomocą Pani doktor wierzę, że w końcu mi się uda.

 • Kochane kobitki mam 34 lata a lecze się u Pani dr. od 16 roku życia ???? ten staż mówi wszystko! Pani doktor to profesjonalny i kompetentny lekarz oraz cudowny człowiek pełen ciepła i optymizmu . Podczas wizyty nie liczy się czas i pieniadze tylko czlowiek!Polecam w 100%!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: zaburzenia miesiaczkowania, menopauza, htz

  To moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, dokładność, życzliwość, ciepłe podejście do pacjenta. Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: pierwsza wizyta nastoletniej córki

  Był to pierwszy kontakt z Panią Doktor w ogóle i pierwsza wizyta mojej nastoletniej córki u ginekologa. Także dużo emocji i wiadomo trochę strachu przed nieznanym, choć muszę przyznać, że córka wyjątkowo spokojnie podeszła do tematu :) Myślę, że ja jako mama przeżywałam tę pierwszą wizytę mojego dziecka dość mocno i obawiałam się czy nie zrazi się po pierwszym kontakcie z lekarzem ginekologiem. Pani Doktor okazała się być przecudną, miłą i otwartą osobą, która na dzień dobry stworzyła tak fantastyczną atmosferę, że stres zniknął natychmiast. Zanim córka usiadła na fotelu Pani Doktor wszystko wytłumaczyła, opowiedziała jak będzie przebiegać badanie i dlaczego tak a nie inaczej, także nie było cienia wątpliwości i niedopowiedzianych kwestii. Przyznam szczerze, że rzadko ostatnio trafiam na tak kontaktowych, otwartych i informujących o każdym kroku lekarzy. Być może tak nieszczęśliwie trafiam...na szczęście na naszej drodze pojawiła się Pani Doktor i wiem już, że na pewno córka będzie jeździć na badanie ze spokojem i bez stresu. Z gabinetu wyszła uśmiechnięta a na moje pytanie : no i jak się czujesz ? usłyszałam : mama super!!! Czuję ogromną ulgę, że pierwsza wizyta mojej córki przebiegła w takiej atmosferze i tak profesjonalnie. Po tych doświadczeniach na pewno ja sama również zasilę grono pacjentek z wielką przyjemnością. Także polecam z całą stanowczością !!! Małgorzata

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor. Jest profesjonalna, ma rozległą wiedzę, a przy tym ma bardzo ludzkie, sympatyczne podejście. Ogromnie polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i na pewno chciałabym, żeby prowadziła również moje kolejne ciąże. Bardzo dobry specjalista, odpowie na każde pytanie i wyjaśni wątpliwości, a przy tym to niesamowicie sympatyczna osoba. Osobiście - polecam panią doktor. :)

Pytania pacjentów (47)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Barbara Kocięba-Gała specjalista ginekolog

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej

Zdjęcia