„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

ul. Milionowa 2G, Łódź-Górna

93-034, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Zabiegi

 • Krioterapia
 • Elektroterapia
 • Rektoskopia
 • Biopsja cienkoigłowa
 • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Herczyńska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Na wizycie zgłaszaliśmy, że dziecko chruje już od dłuższego czasu, że dużo pije, często oddaje mocz oraz ma zmiany skórne na pupie. Pani doktor po osłuchaniu dziecka stwierdziła zmiany w oskrzelach i niespecjalnie przejęła się pozostałymi objawami. Nie zleciła żadnych badań, zasugerowała tylko, żeby zbadać cukier jak dziecko wyzdrowieje. Trzy dni później wylądowaliśmy z bardzo odwodnionym dzieckiem w szpitalu w stanie ciężiej hiperglikemii. Zmian w oskrzelach nie stwierdzono, za to diagnoza padła cukrzyca. Pani doktor nie zauważyła klasycznych objawów cukrzycy takich jak przedłużające się infekcje, wzmożone pragnienie, częste oddawanie moczu, drożdżaki na narządach płciowych. Poziom cukru powinien być zbadany od razu. Dobrze, że 3 dni później trafiliśmy na innego lekarza, który skierował nas do szpitala.

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Najlepszy internista u jakiego byłam! Dokładnie bada, szuka przyczyny, a nie tylko leczy objawy. Przesympatyczna Pani doktor, odpowiada na wszystkie pytania, sama wyjaśnia, wysłuchuje pacjenta.


 • Wanda Rybak-Prasow

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Pani Doktor miła, jednak zbagatelizowała objawy. Dała skierowanie na prześwietlenie jednak z niesmakiem uznając że jeśli miałam robione prześwietlenie kilka lat temu to nic się zapewne nie zmieniło. Uznała że jeśli objawy nie ustana to ewentualnie muszę iść do innego specjalisty.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Pani doktor jest miła, kompetentna i rzeczowa. Podczas wizyty zebrała szczegółowy wywiad i jasno określiła zalecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Polak-Stępińska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Wysłuchała mnie, doradziła dokładnie jak brać leki. Skierowała również na dalsze badania. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: problemy żołądkowe

   Od kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani doktor na wizytę /zupełnie przypadkowo, wiem że to będzie już "mój" lekarz. Pani doktor serdeczna, zawsze uśmiechnięta, zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Szuka rozwiązania problemu (zleca potrzebne badania, wdraża leczenie). Człowiek czuje, że jest pod fachową i bardzo dobrą opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Jaglińska Kornacka

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: ANNAYAH Anna Jaglińska-KornackaUsługa: leczenie kanałowe

   Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Rzetelna, profesjonalna, przemiła i dbająca o dobre samopoczucie podczas wizyty osoba. Leczenie kanałowe u Pani doktor to sama przyjemność :) przyjdźcie sami a nie pożałujecie (w szczególności, jeśli ktoś ma stracha przed fotelem dentystycznym ;))

  • Lokalizacja: ANNAYAH Anna Jaglińska-Kornacka

   Najlepszy stomatolog w Łodzi u jakiego byłam. Świetna i profesjonalna usługa stomatologiczna z przemiłą atmosferą, która panuje w gabinecie.Serdecznie polecam Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jadwiga Kacprzak

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja internistyczna

   Najlepsza Pani doktor na świecie :) miła, sympatyczna, uśmiechnięta, z ogromną wiedzą. Polecam z całego serca

  • K

   Najlepszy lekarz pod słońcem, do Pani doktor chodzę od dziecka, zawsze trafne stawiała diagnozy, bardzo dobry, z dużą wiedzą empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, nie raz Pani doktor ratowała mi życie, przy ataku nagłej astmy. Dziękuje bardzo, dużo Pani zawdzięczam. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Zle wyniki tsh, ft3 i ft4

   Jestem bardzo rozczarowana wizyta u Pana profesora. Najpierw po zobaczeniu wyników moich badań stwierdził chorobę Gravesa (nie zlecajac mi zadnych innych badan, naeet usg tarczycy) kiedy zapytałam co to dla mnie oznacza i czy to jest poważne, profesor odpowiedział z grobową miną ze jest bardzo powazna, ze bardzo malo ludzi na nia choruje a gdy tylko poprosilam o wyjasnienie konsekwencji tej choroby odeslal mnie do internetu. Wprost powiedzial ze przeciez wszystko mozna znalezc przez google wiec nie widzi powodu aby mi tłumaczyć. W gabinecie bylam 5 min a wyszłam załamana. Co sie okazalo choroba nie jest az tak straszna jak opisywal ja profesor. Chyba. Bo nie jestem pewna czy wujka google dobrze zrozumialam. Tak wie naprawde nie polecam.


 • Konrad Kruszyński

  Ortopeda, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pana doktora polecam, nie szkodzi a pomaga, diagnoza mojego przypadku trafna, czyli leczenie przyniosło efekt. Serdecznie polecam.

  • Mogę powiedzieć jedno ... po odwiedzeniu ok 15 specjalistów i utraty nadziei na normalne życie przez przypadek trafiłam do Pana Doktora. Pan Doktor nie tylko zdiagnozował problem ale wyleczył mnie na ok 5 lata z bólu za pomocą dwóch zastrzyków ucinając tym samym około 2 letni okres cierpienia i bólu... Zawszę będę wysoko cenić tego specjalistę... Jeszcze raz dziekuję Panie Doktorze - M Poddębska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Iwo Janusz

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Wyleczył mnie z tego z czego żadne poprzedni lekarz nie potrafił. Trafna diagnoza bez zbędnych ceregieli. Miły, przyjemy. Polecam!

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Szybko. Sprawnie. Profesjonalnie. Polecam gorąco. Zawsze chodzę do tego lekarza i nigdy się nie zawiodłam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marcin Dulas

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Cel wizyty: kontrola procesu leczenia stawu skokowego (staw skokowy po operacji ) po kolejnym urazie ( noga nadal usztywniona butem typu „walker”)
   Diagnoza: Pan doktor spojrzał na dokumentacje medyczną (wypis ze szpitala po operacji z roku 2016) zapytał o datę urazu (luty 2019) i bez oglądania nogi ( tego jak się goi, czy nadal występuje obrzęk, jaka jest ruchomość) zalecił kontynuacje usztywnienia przez kolejne kilka dni i przyjmowanie zastrzyków przeciwzakrzepowych. Dodatkowo lekarz wystawił skierowanie na USG i powtórną konsultacje po USG. Nie zostały mi udzielone żadne wskazówki na temat tego co mogę robić a czego nie.
   Podsumowanie : Uważam, że każdy przypadek jest inny i w moim odczuciu wydawanie zaleceń bez badania jest nieprofesjonalne tym bardziej że jest to kolejny uraz kończyny. Nie polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania pourazowe

   Zgadzam się że lekarz powinien być nie tylko kompetentny ale i mieć coś z psychologa. Doktor Dulas spełnia oba kryteria. W bardzo rzeczowy i wyczerpujący sposób poinstruował mnie jak postepować z moim złamaniem. Opisał konsewkwencje co się stanie jeśli to zbagatelizuje. Wystawił zlecenie na sprzęt medyczny z refundacją NFZ. A przede wszystkim widziałam zwyczajne zrozumienie dla pacjenta który został uziemiony na tydzień przed wyjazdem na narty. Szacunek do lekarza z takim podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Kuna

  Alergolog, Pulmonolog, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: alergia

   Zgłosiłam się do pana profesora z bardzo silną alergią. Przeprowadził ze mną niezwykle szczegółowy wywiad, przedstawił możliwości leczenia wraz z wyczerpującym uzasadnieniem. W zasadzie trafił od razu z leczeniem. Rzadko zdarza się tak dobry merytorycznie, a jednocześnie kulturalny lekarz, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile faktycznie potrzebuje. Bardzo polecam!

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Inny

   `Pann Profesor jesta bardzo uprzejmy. Nietstey młode osoby wg niego nie chorują i nie ma co "osłuchać`' pacjenta bo i tak nic nie usłyszy. niestety dla mnie lekarz okazał sie niepomocny, ale nie neguje komeptencji i doświadczenia Profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu