„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

ul. Milionowa 2G

93-034 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Nasza oferta

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, psychiatrzy, psycholog, rehabilitanci, reumatolodzy, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży.

Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, RTG.

Rehabilitacja: pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, jonoforeza, elektrostymulacja mięśni, prądy TENS, prądy Taubera, prądy interferencyjne, krioterapia miejscowa.

Nasi Fizjoterapeuci posługują się min. następującymi metodami terapeutycznymi PNF: terapia manualna wg Milligana i wg Lewita, kinesiotaping, medycyna ortopedyczna wg Cyriax'a. Igłoterapia.

Dodatkowo, jeśli odczuwasz ból, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie i ogranicza Twoją sprawność, jeśli nie pomagają Ci leki przeciwbólowe i inne wypróbowane metody, sprawdź, jak działa terapia falami uderzeniowymi.
Fale uderzeniowe są stosowane w leczeniu przewlekłego bólu. Fale akustyczne przenoszą energię w bolące miejsca, rozpoczynając proces leczenia i regeneracji ścięgien i tkanki miękkiej. Dzięki terapii zmniejsza się napięcie mięśni, poprawia metabolizm i mikrokrążenie oraz zwiększa produkcja kolagenu niezbędnego do odbudowy tkanek. Z chorych tkanek usuwane są także szkodliwe substancje (m.in. zwapniałe złogi).

Badania laboratoryjne, szczepienia, usługa położnej w gabinecie.

Zabiegi

 • Krioterapia
 • Elektroterapia
 • Rektoskopia
 • Biopsja cienkoigłowa
 • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
190 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Łopaciński Inny

  Bardzo polecam Pana doktora. Wielokrotnie pomógł. Zapobiegł innym chorobom, dzięki swojej wnikliwości i przejęciu się stanem zdrowia.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Berkan Inny

  W sumie to nie wiadomo jak to opisać
  Było mi dziwnie tak to określę. Przyszłam z wynikiem badania histopatologi wycinku w partii lędźwiowej
  Doktor powiedział ze nie mam czym się przejmować zmiana nie jest zła
  Ale nie spojrzał na miejsce z którego było pobierane ani nie powiedział mi czy można na słońce wystawiać lub czy za jakiś czas na sprawdzenie przyjść
  Po 2 min wizyty było to koniec wizyty
  Dziwne
  Naprawdę nie wiem jak to opisać

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Berkan Inny

  Dzięki lekarzowi inaczej spojrzałam na sytuacje która mnie dotyka , bardzo dokładnie przedstawił przebieg dalszego leczenia , polecam naprawdę ,

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gąsecka Inny

  Witam, osobom niezdecydowanym pragnę powiedzieć że wizytę oceniam w skali do 10 na 20 :). Pani doktor miła, kompetentna, tłumaczy językiem przystępnym dla pacjenta. Połączenie dwóch specjalizacji rewelacja. Wiedza na temat chorób współistniejących bardzo pomaga w ułożeniu diety. Byłam razem z mężem, został uspokojony, utwierdzony w przekonaniu, że cukrzycę można "okiełznać", wizyta trwała dłużej i rozwiała w 100% wątpliwości męża. Bardzo polecam.

 • V
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Barbara Kocięba-Gała konsultacja ginekologiczna

  Zaangażowanie lekarza, bardzo mila admosfera, profesjonalizm. Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor, zostałam bardzo delikatnie zbadana, uzyskałam dokładnie wskazówki do dalszej diagnostyki. Polecam Panią doktor inny pacjentom.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Barbara Kocięba-Gała konsultacja ginekologiczna

  Naprawdę rewelacja. Podejście i atmosfera na ogromny plus. Byłam na pierwszej wizycie i na pewno nie ostatniej.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Barbara Kocięba-Gała konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie i komunikatywnie wyjaśniła przyczyny problemu, dała jasne zalecenia. Wizyta przebiegła w miej atmosferze.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Kacprzak konsultacja internistyczna

  Pani doktor jest super. Bardzo pomocna, poświęciła mi dużo czasu, skupiła się na wszystkich elementach mojego zdrowia, była naprawdę szczerze zainteresowana i widać, że zależy jej na pacjencie i jego zdrowiu. Wszystko kompleksowo wyjaśniła, doradzała, szukała różnych rozwiązań. Mimo, że wyniki są dość jasne, zleciła dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko sprawdziliśmy. Pani doktor cechuje się wyjątkową troską o pacjenta i bardzo dużym profesjonalizmem oraz wiedzą. A do tego to bardzo, bardzo sympatyczna i miła kobieta!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Głąbicki Inny

  Najcudowniejszy lekarz na świecie. Miły sympatyczny posiadający ogromna wiedzę. Zawsze zaangażowany w diagnoze pacjenta.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Gawlik prowadzenie ciąży

  Przede wszystkim pani doktor wdrożyła leki, które pomogły mi zajść w ciążę przy lekkiej niedoczynności tarczycy.

  Prowadziłam też u niej całą ciąże w okresie pandemii. Byłam zadowolona, aczkolwiek spodziewałabym się większej ilości informacji, pani doktor nie należy do wylewnych :) wszystkie wymagane badania zlecane bez opóźnień, w tym USG piersi na moją prośbę.

  Jedyne na co mogę narzekać, jest to jeden z lekarzy, którzy nie chcą wypisywać zwolnienia lekarskiego na dłużej niż do przewidywanego terminu porodu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania