„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

ul. Milionowa 2G

93-034 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Nasza oferta

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, psychiatrzy, psycholog, rehabilitanci, reumatolodzy, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży.

Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, RTG.

Rehabilitacja: pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, jonoforeza, elektrostymulacja mięśni, prądy TENS, prądy Taubera, prądy interferencyjne, krioterapia miejscowa.

Nasi Fizjoterapeuci posługują się min. następującymi metodami terapeutycznymi PNF: terapia manualna wg Milligana i wg Lewita, kinesiotaping, medycyna ortopedyczna wg Cyriax'a. Igłoterapia.

Dodatkowo, jeśli odczuwasz ból, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie i ogranicza Twoją sprawność, jeśli nie pomagają Ci leki przeciwbólowe i inne wypróbowane metody, sprawdź, jak działa terapia falami uderzeniowymi.
Fale uderzeniowe są stosowane w leczeniu przewlekłego bólu. Fale akustyczne przenoszą energię w bolące miejsca, rozpoczynając proces leczenia i regeneracji ścięgien i tkanki miękkiej. Dzięki terapii zmniejsza się napięcie mięśni, poprawia metabolizm i mikrokrążenie oraz zwiększa produkcja kolagenu niezbędnego do odbudowy tkanek. Z chorych tkanek usuwane są także szkodliwe substancje (m.in. zwapniałe złogi).

Badania laboratoryjne, szczepienia, usługa położnej w gabinecie.

Zabiegi

 • Krioterapia
 • Elektroterapia
 • Rektoskopia
 • Biopsja cienkoigłowa
 • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Herczyńska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Na wizycie zgłaszaliśmy, że dziecko chruje już od dłuższego czasu, że dużo pije, często oddaje mocz oraz ma zmiany skórne na pupie. Pani doktor po osłuchaniu dziecka stwierdziła zmiany w oskrzelach i niespecjalnie przejęła się pozostałymi objawami. Nie zleciła żadnych badań, zasugerowała tylko, żeby zbadać cukier jak dziecko wyzdrowieje. Trzy dni później wylądowaliśmy z bardzo odwodnionym dzieckiem w szpitalu w stanie ciężiej hiperglikemii. Zmian w oskrzelach nie stwierdzono, za to diagnoza padła cukrzyca. Pani doktor nie zauważyła klasycznych objawów cukrzycy takich jak przedłużające się infekcje, wzmożone pragnienie, częste oddawanie moczu, drożdżaki na narządach płciowych. Poziom cukru powinien być zbadany od razu. Dobrze, że 3 dni później trafiliśmy na innego lekarza, który skierował nas do szpitala.

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Najlepszy internista u jakiego byłam! Dokładnie bada, szuka przyczyny, a nie tylko leczy objawy. Przesympatyczna Pani doktor, odpowiada na wszystkie pytania, sama wyjaśnia, wysłuchuje pacjenta.


 • Wanda Rybak-Prasow

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Pani Doktor miła, jednak zbagatelizowała objawy. Dała skierowanie na prześwietlenie jednak z niesmakiem uznając że jeśli miałam robione prześwietlenie kilka lat temu to nic się zapewne nie zmieniło. Uznała że jeśli objawy nie ustana to ewentualnie muszę iść do innego specjalisty.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Pani doktor jest miła, kompetentna i rzeczowa. Podczas wizyty zebrała szczegółowy wywiad i jasno określiła zalecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Polak-Stępińska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Wysłuchała mnie, doradziła dokładnie jak brać leki. Skierowała również na dalsze badania. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: problemy żołądkowe

   Od kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani doktor na wizytę /zupełnie przypadkowo, wiem że to będzie już "mój" lekarz. Pani doktor serdeczna, zawsze uśmiechnięta, zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Szuka rozwiązania problemu (zleca potrzebne badania, wdraża leczenie). Człowiek czuje, że jest pod fachową i bardzo dobrą opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jadwiga Kacprzak

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja internistyczna

   Najlepsza Pani doktor na świecie :) miła, sympatyczna, uśmiechnięta, z ogromną wiedzą. Polecam z całego serca

  • K

   Najlepszy lekarz pod słońcem, do Pani doktor chodzę od dziecka, zawsze trafne stawiała diagnozy, bardzo dobry, z dużą wiedzą empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, nie raz Pani doktor ratowała mi życie, przy ataku nagłej astmy. Dziękuje bardzo, dużo Pani zawdzięczam. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Kuna

  Alergolog, Pulmonolog, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: alergia

   Zgłosiłam się do pana profesora z bardzo silną alergią. Przeprowadził ze mną niezwykle szczegółowy wywiad, przedstawił możliwości leczenia wraz z wyczerpującym uzasadnieniem. W zasadzie trafił od razu z leczeniem. Rzadko zdarza się tak dobry merytorycznie, a jednocześnie kulturalny lekarz, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile faktycznie potrzebuje. Bardzo polecam!

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Inny

   `Pann Profesor jesta bardzo uprzejmy. Nietstey młode osoby wg niego nie chorują i nie ma co "osłuchać`' pacjenta bo i tak nic nie usłyszy. niestety dla mnie lekarz okazał sie niepomocny, ale nie neguje komeptencji i doświadczenia Profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Karcz

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M

   Pan Bartek jest wspaniałym specjalistą. Posiada ogromną wiedzę, mimo to ciągle ją poszerza. Podczas terapii tłumaczy wszystko krok po kroku, chętnie odpowiada na pytania dzięki czemu wiem w czym tkwi problem i jak dalej postępować. Zawsze zaangażowany i niezwykle pomocny.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: terapia przeciwbólowa

   Pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak dokładny wywiad. Sam sprawdził co jest przyczyną. I najważniejsze pomógł.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Piotr Jurałowicz

  Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: SALVEUsługa: konsultacja pooperacyjna

   Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz.
   Trafiłam z polecenia na konsultacje pooperacyjną, zostanę na dłużej, do postawienia diagnozy.
   Dociekliwy, zaangażowany.
   Polecam K. Z.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja laparoskopowa woreczka

   Niedawno byłam operowana przez Pana doktora i cieszę się, że trafiłam na tak dobrego fachowca. Pan doktor jest dociekliwy i zaangażowany przy postawieniu właściwej diagnozy a przy tym troszczy się o pacjentów. Wdzięczna pacjentka M.P.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Marcin Dulas

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból pleców

   Miły lekarz. Wysłuchał mnie i przebiegu problemu z bólem pleców. Przepisał leki i zalecił basen oraz uczulił, że gdyby bóle nie ustąpiły to zalecana jest wizyta u reumatologa.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: ból kolana

   Bardzo kompetentny lekarz. Pomimo, że u niego byłam aby zebrać drugą opinię i i już z wynikiem usg kolana to sam od początku dokładnie sprawdził kolano a także dokładnie wyjaśnił co mi dolega, co jest przyczyną (ból kolana przez napięte pasmo biodrowo-piszczelowe). Odesłał do lektury o tym problemie oraz do fizjoterapeuty abym wiedziała jak sama się z tym mogę uporać. Posłuchałam, poczytałam i 'sama' się wyleczyłam. Dziękuję za szybką i konkretną diagnoze.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwo Janusz

  Dermatolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pan Doktor jest profesjonalny, konkretny i bardzo miły. Na wszelkie pytania odpowiedział bez żadnego problemu. Gorąco polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Wyleczył mnie z tego z czego żadne poprzedni lekarz nie potrafił. Trafna diagnoza bez zbędnych ceregieli. Miły, przyjemy. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pan Doktor jest bardzo doświadczonym i zaangażowanym specjalista. Na kazdej wizycie przeprowadza wywiad i zleca badania. Odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia obawy pacjenta.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

   Pan doktor jest rzeczowy i uprzejmy. Jest spostrzegawczy i wnikliwy. Jest sympatyczny i miły a jeżeli tylko chce się czegoś od niego dowiedzieć to powie co i jak. Osobiście bardzo go polecam. Ogromny plus za charyzmę oraz podejście do życia i pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania