Adresy (2)

ul. Stawowa 188, Prądnik Biały, Kraków
Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Wydział Filozofii na UJ w Krakowie oraz Wydział Psychologii na UKSW w Warszawie. W roku 2005 obroniłam pracę doktorską, uzyskując tytuł dra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • nerwica
  • depresja
  • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Badania inteligencji


ul. Stawowa 188, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia indywidualna


ul. Stawowa 188, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczny


Testy osobowości


ul. Stawowa 188, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest miłą i ciepłą osobą, jak na kogoś, kto styka się z tyloma problemami, bardzo optymistyczną. Nie osądza, ale stara się pomóc, nawet jeśli nie zawsze jest to możliwe. Ponadto dla pacjentów jest dostępna również pod telefonem, co nie jest tylko pustymi słowami - w nagłych przypadkach zawsze można do niej zadzwonić i porozmawiać.
Terapia oczywiście nie jest cudownym rozwiązaniem wszystkich problemów i może być naprawdę długotrwała (ale liczę, że w końcu większość z nich dzięki nim przepracuję), ale dzięki pani doktor udało mi się spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy i dostrzec, że niepotrzebnie się nimi tak przejmowałam.

dr Barbara Gierat - Semik

Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Basi trafiliśmy po śmierci naszego synka. Było nam bardzo ciężko, nie potrafiliśmy poradzić sobie z naszymi skrajnymi emocjami i nie rozumieliśmy tego co się z nami dzieje. Na początku podeszliśmy z rezerwą do wizyt u psychologa, ale nie chcieliśmy żeby cokolwiek zostało zaniedbane. Zależało nam na tym, aby odnaleźć ukojenie w bólu i żałobie. Pani Basia to nie tylko wspaniały specjalista i profesjonalista, ale również ciepły i delikatny człowiek: otwarta, wrażliwa, potrafiąca wysłuchać. Pomogła nam poradzić sobie z naszymi emocjami i reakcjami, zwłaszcza na otoczenie. Dzięki niej nie czuliśmy się „odludkami”, wręcz przeciwnie – zrozumieliśmy, że to niejednokrotnie właśnie otoczenie nie potrafiło „pogodzić się” z tym co się stało krzywdząc nas słowami. Pani Basia pomogła nam również przejść przez kolejną ciążę pokazując w jaki sposób możemy pokonać strach, często uświadamiając nam jak irracjonalne mogą być nasze lęki. Bardzo dziękujemy Pani Basiu!!!

dr Barbara Gierat - Semik

Bardzo dziękuję:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Kilka lat temu miałam duże problemy związane z uczuciem lęku, niepokoju i w ogóle był to czas kiedy byłam osobą mało pewną siebie. Wtedy miałam szczęście poznać Panią Doktor Basię. Od samego początku poczułam duże wsparcie, moje lęki zmniejszały się, a ja mogłam sama poruszać się po mieście, co wcześniej było trudne. Dzięki rozmowom z Panią Doktor , Jej optymizmowi, serdeczności i zrozumieniu moje samopoczucie bardzo szybko się poprawiło i zaczęłam być bardziej aktywną osobą. Zawsze mogłam i mogę zadzwonić do Pani Basi, co zwłaszcza na początku było mi bardzo pomocne. I rozmowa natychmiast mnie uspokoiła. Pani Psycholog jest Osobą, która umie prawdziwie słuchać, podczas rozmów problemy z którymi przychodziłam stawały się mniejszymi, a otaczający świat radosny. I czułam motywację, ażeby starać się by taki był na co dzień. Po wizytach u Pani Doktor zawsze jestem uśmiechnięta i pełna optymizmu. Pani Basia jest takim Promyczkiem pełnym uśmiechu, ciepła, sczerości i Dobroci. Mi przez ten czas naszych spotkań udało się poukładać moje sprawy, wziąć sprawy w swoje ręce i cieszyć się codziennością. Moje życie osobiste jak i zawodowe posiada już kilka sukcesów i na tym jeszcze nie koniec:-) A było mi bardzo trudno i długi czas na spotkaniach z poprzednimi lekarzami była stagnacja, a czasem wręcz przerażenie ich podejściem. Nie chce już o tym pamiętać. Teraz jest dobrze! Wiem, że trzeba być dzielnym, walczyć o siebie, szukać pomocy gdy nam jest ciężko. Ja znalazłam takie wsparcie, za co zawsze będę wdzięczna. Angelka

dr Barbara Gierat - Semik

Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam w bardzo trudnym momencie życia, z problemami, które mnie przerastały (poważne problemy małżeńskie: alkoholizm byłego męża i przemoc z jego strony) z bardzo dużym poczuciem lęku. Dzięki spotkaniom z panią Basią zaczęłam wierzyć, że mogę odmienić swoje życie i że zasługuję na coś lepszego. Już po kilku miesiącach terapii uwierzyłam w siebie i zebrałam w sobie tyle siły że wreszcie miałam odwagę podjąć decyzję, którą chciałam podjąć już długo wcześniej, ale się bałam: rozwód. Teraz jestem innym, szczęśliwym człowiekiem, mam kochającego partnera, nowe, dobre i spokojne życie, o którym zawsze marzyłam. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Nawet teraz, gdy ze względu na miejsce zamieszkania nie mam już możliwości kontynuować naszych spotkań, zawsze mogę liczyć na panią doktor. Jest naprawdę psychologiem z powołania z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Jeżeli masz problem, z którym wydaje ci się, że nie dasz rady sobie poradzić, czujesz się nieszczęśliwa, boisz się, ta osoba na pewno ci pomoże.

dr Barbara Gierat - Semik

Dziękuję bardzo za opinię Pani Kasiu:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Basi trafiłam dzięki bliskim osobom, w trudnym momencie życia, wobec którego stałam się bezradna, nie umiałam sobie pomóc. Natomiast Pani Basia krok po kroku wypełnia ten czas spokojem, a następnie nadzieją, że może być lepiej, dobrze, normalnie. Zawsze można na Panią Doktor liczyć w sytuacjach nagłych i wymagających profesjonalnego podejścia jak i życzliwego podania ręki, kiedy brakuje odwagi, pewności :) Serdecznie dziękuję za zaangażowanie, wsparcie i otwartość na kontakt. Tym samym polecam gorąco gabinet Pani Basi jako miejsce bezpieczne, przyjazne, gdzie każda myśl zamieniona w słowo zostaje wysłuchana bardzo uważnie, życzliwie, staje się zrozumiana i zaakceptowana. Dobrze jest spotkać w trudnych momentach specjalistę, którego doświadczenie i wiedza przekłada się na zdobywanie pewności pracy nad sobą. Poza tym wszystkim Pani Basia jest miła, ciepła, empatyczna, co w tak bliskiej pracy z człowiekiem wyjątkowo się odczuwa i ceni.
Raz jeszcze polecam :)

dr Barbara Gierat - Semik

Dziękuję


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Barbary chodziłam przez kilka miesięcy. Potwierdzam, że jest miła i ciepła, jednak nie pomogła mi w rozwiązaniu moich problemów. Często miałam wrażenie, że po prostu nie wie, co mi powiedzieć. Ze spotkań nieraz wychodziłam z poczuciem, że równie dobrze mogłam pogadać z koleżanką bo i tak nie dowiedziałam się niczego istotnego. Zrezygnowałam z terapii u Pani Barbary bo mimo, że zdarzały się bardziej udane spotkania, to jednak w większości miałam poczucie, że tracę czas i pieniądze. Trafiłam później na terapię do kogoś innego i mając porównanie wiem, że podjęłam słuszną decyzje.
Poza brakiem efektów, nie podobało mi się to, że Pani Barbara kilkakrotnie odwoływała spotkania w ostatnim momencie - tego samego dnia lub nawet kiedy już byłam w drodze, co było uciążliwe bo jeździłam do niej z drugiego końca miasta. Rozumiem nagłe sytuacje ale odwołanie wizyty 15 min wcześniej z powodu bólu głowy to brak szacunku dla czyjegoś czasu.

dr Barbara Gierat - Semik

Witam, żałuję, że o Pani odczuciach dowiaduję się po kilku czy kilkunastu miesiącach, ta właśnie drogą. Spróbuję ustosunkować się do opinii:proszę pamiętać że terapia jest procesem opartym na zaufaniu i szczerości, ważne jeśli nie najważniejsze jest mówienie o swoich emocjach, nawet jeśli jest to złość, niepokój czy poczucie niezrozumienia. Jeśli tego zabraknie terapia nie ma szans powodzenia. W trakcie terapii odkrywa się /np./przyczyny lęku, niepokoju czy trudności w relacjach z innymi i wspólnie podejmujemy próbę ich rozwiązania.Żaden nawet najlepszy psycholog nie jest w stanie dać Pani "recepty czy przepisu na życie".
Czasem Państwo odwołujecie wizyty z powodów osobistych, zdrowotnych czy zawodowych-zawsze to rozumie, psycholog też jest tylko człowiekiem i czasem może chorować czy źle się czuć i nie należy tego interpretować jako brak szacunku do czyjegoś czasu.
Życzę Pani szczerze, żeby obecna terapia przyniosła oczekiwany skutek z wyrazami szacunku Barbara Gierat- Semik


L
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko zaczęło się od jednej rozmowy, na którą szłam w trudnym momencie mojego życia, bez nadziei, że rozmowa z psychologiem coś wniesie. Mając w pamięci złe doświadczenia z innymi psychologami, nie spodziewałam się, że ktoś jeszcze zmieni moje nastawienie. A jednak! Dziś każdemu, kto znajduje sie w trudnej sytuacji i potrzebuje wsparcia, poradziłabym zwrócenie się do Pani Doktor Barbary Gierat-Semik. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że jest osobą bardzo kompetentną, świetnie wykształconym specjalistą z ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Ale to nie wszystko. Pani Doktor jest osobą o niezwykłej osobowości - ZAWSZE uśmiechnięta, ciepła, pomocna i bardzo empatyczna. Tempo rozmów i rozwoju terapii dostosowuje do danego okresu w życiu i stanu psychicznego, jest bardzo wyrozumiała, a do tego obdarzona niezwykłą intuicją. Nie pospiesza, nie ocenia, zawsze wysłucha. Pani Doktor niejednokrotnie przywróciła mi siły i wiarę, pomagała i nadal pomaga walczyć ze skutkami trudnej przeszłości i z lękami. Niejeden terapeuta proponował mi po prostu leki antydepresyjne, uważając, że to najlepsze wyjście. Praca z Panią Doktor pokazała, że jednak bardzo wiele można (dosłownie!) wyleczyć rozmową i zmianą myślenia, nie środkami farmakologicznymi. Tylko, że musi być to ciągła współpraca oparta na zaufaniu. Bo w końcu o tym marzy każdy z nas, który boryka się z trudnościami - nie żeby łykać pigułki i z trudem przechodzić przez każdy dzień. Marzymy o tym, żeby zwykły dzień przynosił motywacje, a relacje były źródłem radości i wsparcia. Wiadomo, nie zawsze jest kolorowo. Zazwyczaj łatwo nie jest. Nadal borykam się z różnymi problemami, ale mając poczucie, że w wielu kwestiach potrafię sobie dać radę, odkrywam, że dysponuję naprawdę potężną siłą. To poczucie dała mi Pani Doktor. Serdecznie polecam!

dr Barbara Gierat - Semik

dziękuje i życzę wytrwałości i uporu w dążeniu do CELU:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Z nastoletnim synem były typowe problemy, ale kiedy pojawił się brak szacunku i respektu uznaliśmy, że to ostatni dzwonek. Trafiliśmy do Pani Doktor dzięki tej stronie. Magia?Czary?:) Po pierwszej wizycie syn był taki, jak powinien.Wiem, że jeśli potrzebowałabym rady między wizytami mogę dzwonić.Pani Basi należy się Order Uśmiechu:) Lekarz z powołania, który zmienił naszą codzienność w normalność.

dr Barbara Gierat - Semik

B.B. Dziękuję:)


Użytkownik zweryfikowany

Jest bardzo dobrym psychologiem, zaczęłam wierzyc w terapię, że to nie jest takie ble ble ale ma SENS, mozna wyjsc z domu bez lęku i niepokoju i cieszyc się zyciem, poukładac sobie rozne sprawy które wydawały sie niedopoukładania, ja jestem bardzo zadowolona. :) :) polecam ula

dr Barbara Gierat - Semik

:) dziękuję


L
Użytkownik zweryfikowany

Cześć! Pani doktor to najcudowniejsza osoba na świecie!! Potrafiła przegadać mi sprawę niemożliwą w moim mniemaniu. Nikt wcześniej nie był w stanie do mnie trafić. Juz po dwóch spotkaniach zaczęłam zmieniać swoje podejście do życia. Nie ocenia, nic nie narzuca. Cudowna, ciepła osoba, niezwykle zaangażowana. Psycholog w pełni z powołania. zawsze chętna do pomocy, kontakt przez tel i smsy między wizytami. Dzięki Pani doktor zrozumiałam wiele spraw których do tej pory nie byłam w stanie pojąć. To naprawdę wyjątkowa osoba. Dziękuję Pani za wszystko!! Pozdrawiam L.K.K

dr Barbara Gierat - Semik

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie tą drogą :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Wydział Filozofii na UJ w Krakowie oraz Wydział Psychologii na UKSW w Warszawie. W roku 2005 obroniłam pracę doktorską, uzyskując tytuł dra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • nerwica
  • depresja
  • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia