Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani doktor pomogła mi przy kamicy nerkowej. Nie potrzebowałam żadnych inwazyjnych metod, wbrew temu, co twierdził inny lekarz. Jestem bardzo wdzięczna.

 • D

  Bardzo miła profesor, poświecająca dużo czasu dla pacjenta, nawet jak za drzwiami robi się kolejka. Pani urolog nie jest pazerna na pieniądzę, stwierdziła, że od studenta chcę tylko 50 zł. Kolega mi opowiadał, że pani profesor od niego nic nie wzieła. Widać są lekarze z powołaniem

 • Witam !! Mój kontakt z Kliniką i Panią B.Darewicz trwał blisko 3 lata. Obecnie jestem pa zabiegu. Rokuje pozytywne,,zamknięcie" choroby. Mój lekarz prowadzący określił od samego początku,że tylko Klinika w Białymstoku ,,prowadzona" Panią Darewicz może mi pomóc. Kilka wyjazdów do Białegostoku (ze Szczecina) dopełniło finału leczenia. 23 - 27.11.2015 sala11 pobyt w nowym budynku. Gorące podziękowania dla Pani prof., i całej ,,obsługi'' Kliniki. Nie zakończyłbym tych ochów i achów ale muszę nadmienić, że ze względu na odległość zmuszony byłem na kontakt telefoniczny. Pani Darewicz zawsze rzeczowo i jasno potrafiła mi wyjaśnić jak postępować - zawsze miała czas. DZIEKUJĘ Krzysztof Chybowski Szczecin

 • N

  Jestem mile zaskoczony osoba Pani doktor Barbary :) To pierwszy tak szczery i dobry lekarz jakiegokolwiek spotkalem w zyciu. Bylam prywatnie u Pani dotktor na wizycie lecz nic nie zaplacilem za wizyte. Dobre rozpoznanie choroby i leczenie. Do takiego doktora to aż ma sie chceć iść. POLECAM pod kazdym wzgledem dobrze ze jeszcze tacy ludzie istnieja. dziekuje Pani doktor :)

 • I

  PANI prof Darewicz uratowała mojego męża od cierpień z prostaty i innymi goleglosciami. To cudowny człowiek i lekarz oby takich więcej .Nigdy nie zapomnę jej dobroci i pomocy w ciężkich mi chwilach.izabela januszkiewicz

 • S

  Pani prof.Barbara Darewicz sympatyczna i kompetentna kobieta ,usunęła mi guza nerki .Po dwóch tygodniach czuję się świetnie i szybko wracam do pełnej sprawności.Jestem wdzięczny, że ktoś taki jest w naszym województwie.POLECAM jeśli ktoś nie wie gdzie się zoperować to tylko w USK w Białymstoku.

 • niech te rączki będą sprawne100lat
  lekarz fachowiec na odpowiednim stanowisku
  wspaniały człowiek zawsze uśmiecnięta

 • Pani Profesor jest nie tylko kompetentną specjalistką, ale także uważnie słucha pacjentów, nie lekceważy niczego. Zajmuje się także bardzo trudnymi przypadkami. A co najważniejsze w obecnych czasach - jest przede wszystkim człowiekiem, wrażliwym lekarzem (niestety coraz mniej takich spotykamy). Pani Profesor - jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas.
  Filipkowscy z "warmińsko-mazurskiego"

 • Dziękuję p.prof B.Darewicz za szczęśliwy przebieg operacji ( jestem po usunięciu guza nerki).to pani ręce sprawiły,że nadal cieszę się życiem....kompetentna wiedza,wyjątkowe podejście do pacjenta ,szybkie działanie,wsparcie psychiczne

 • Najlepsza na świecie Pani Profesor !!!! rozumie zwykłego szarego cierpiącego młodego człowieka, do którego wiekszość lekarzy niestety nie podchodzi poważnie, bagatelizując objawy wg stereotypu młody = zdrowy. Goraco polecam !!!!!
  Kasia N. :)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Jesteś tym lekarzem?

569

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.