dr n. med.

Artur Salomon

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

244 opinie +dodaj

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Klinika SALVITA Polanowicka 63, Psie Pole
  51-180 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna od 200 zł
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph
  Wykonuję badania endoskopowe również w znieczuleniu ogólnym z anestezjologiem 350 zł
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
244 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor trochę skrytykował kurację zaleconą przez chirurgów (jestem po resekcji żołądka), zaproponował nowe leki i gastroskopię, mam nadzieję że moje samopoczucie będzie lepsze.

 • S
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Moze malo slucha, ale kompetentny. Czuje do Niego zaufanie, choc jeszcze mnie nie wyleczyl. Po miesiacu leczenia kest kednak poprawa.

 • A
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  ja juz bylam po raz trzeci u pana doktora z kazdej wizyty wychodze bardziej zadowolona ze wkoncu ktos rozpoznal moj problem i skutecznie probuje go wyleczyc ceny za tanie nie sa ale dla zdrowia wszystko sie zrobi.klinika i sprzet jaki sie tam znajduje na wysokim poziomie,,,pozdrawiam cala zaloge kliniki.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Jestem w trakcie leczenia. Bardzo profesjonalne podejście pana doktora do pacjenta.Bardzo uważnie i cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Po rozmowie oraz serii badań sprzętem wysokiej klasy mam postawioną diagnozę.Borykałam się z dolegliwością od kilku lat , wykonywałam podobne badania w publicznych placówkach służby zdrowia i lekarze nie widzieli u mnie żadnego problemu. Doktor już podczas pierwszej wizyty zobaczył przyczynę moich dolegliwości.W tej chwili trudno mi jest pisać jaki będzie efekt leczenia , ale jestem pełna nadziei że będzie dobrze .W klinice jest drogo (jak na moją kieszeń ) ale profesjonalnie , miło i pacjent jest traktowany bardzo poważnie. Wizyta oraz badania miałam wykonane o umówionej godzinie . Czekałam raptem 5 minut , tylko dlatego że przyszłam zbyt wcześnie.Justyna B.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo podoba mi się podejście Pana Doktora do pacjenta. Dokładnie opisuje istotę choroby, jasno i cierpliwie odpowiada na pytania. Mam nadzieję, że zastosowane leczenie przyniesie wkrótce skutki.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Profesjonalne podejście lekarza. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Pan doktor zlecił dodatkowe badania, które przeprowadzone zostały sprawnie, nowoczesnym sprzętem. Wyposażenie kliniki i postawa lekarza na wysokim europejskim poziomie.

 • J

  Profesjonalne badania, trafiona diagnoza, bardzo dobrze dobrane leki, miła obsługa.Polecam wszystkim.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: bóle w okolicy żołądka

  Na pierwszej wizycie Lekarz, był bardzo miły, uprzejmy i konkretny z niezwykle fachowym podejściem wszystko dokładnie mi opisał i wyjaśnił. Pokazał również efekty bardzo profesionalnego sprzętu medycznego który posiada i na którym diagnozuje pacjentów.
  Kolejna wizyta umówina.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  witam,właśnie jestem po wizycie i badaniach u doktora,badania zostały przeprowadzone sprawnie na wysokiej klasy sprzęcie,kilka badan zostało zrobionych w dosłownie kilka minut,doktor od razu znalazł przyczynę moich dolegliwości,jeszcze przede mną jedna wizyta na której lekarz ma postawić diagnozę i wypisac leki. Polecam doktora

 • T
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: długotrwały ból brzucha

  Bardzo dobry specjalista, wystawił trafną diagnozę i już po pierwszych 2 miesiącach czuję się znacznie lepiej. Teraz trwa druga faza leczenia, mam nadzieję, że równie skuteczna. Cena wizyt -do zaakceptowania, są lekarze drożsi, są tańsi, kwestia wyboru. Problemem mogą być faktycznie ceny leków, ja za swoją 2-miesięczną kurację zapłaciłem 420 zł. Dużo, nie ma się co czarować. Jeżeli pomogą, ok, ale jeżeli nie, to kiepsko, bo raz, że chyba przez całe swoje życie jeszcze nie przyjąłem takiej ilości leków, a z drugiej strony 4 stówy po drodze nie chodzą.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, Akademii Medycznej we Wrocławiu. Podczas pracy w Klinice uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych. Równolegle rozpocząłem pracę naukową, której efektem była obrona rozprawy doktorskiej poświęconej zaburzeniom motoryki przewodu pokarmowego. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk medycznych kontynuowałem kształcenie uzyskując tytuł specjalisty w zakresie gastroenterologii. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych oraz tłumaczem rozdziałów w podręcznikach i atlasach z zakresu gastroenterologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przez wiele lat pełniłem funkcję sekretarza Oddziału Dolnośląskiego PTG. Systematyczne uczestniczę w konferencjach i sympozjach naukowych, krajowych i zagranicznych stale poszerzając swoją wiedzę, a także prezentując wyniki własnych prac. Ukończyłem szereg wysokospecjalistycznych szkoleń i kursów udoskonalających moje umiejętności diagnostyczne, w szczególności z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, w tym również endoskopii zabiegowej oraz ultrasonografii. Staram się stale podnosić poziom świadczonych przeze mnie usług, nie tylko poprzez stałe pogłębianie wiedzy, ale również przez poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości badań diagnostycznych. Obecnie oferuje swoim pacjentom szereg wysokospecjalistycznych badań oraz procedur zabiegowych, które wykonuję na sprzęcie endoskopowym i ultrasonograficznym najnowszej generacji. Moim celem jest stworzenie dla pacjentów możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki gastroenterologicznej, pozwalającej na wczesne wdrożenie odpowiedniej terapii, co stale inspiruje mnie do dalszych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Endoterapia Olympus Warszawa

Certyfikaty

Choroby

więcej