dr n. med.

Artur Salomon

Gastrolog, Internista

241 opinii +dodaj

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Klinika SALVITA Polanowicka 63, Psie Pole
  51-180 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna od 200 zł
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph
  Wykonuję badania endoskopowe również w znieczuleniu ogólnym z anestezjologiem 350 zł
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
241 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Jestem w trakcie leczenia. Bardzo profesjonalne podejście pana doktora do pacjenta.Bardzo uważnie i cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Po rozmowie oraz serii badań sprzętem wysokiej klasy mam postawioną diagnozę.Borykałam się z dolegliwością od kilku lat , wykonywałam podobne badania w publicznych placówkach służby zdrowia i lekarze nie widzieli u mnie żadnego problemu. Doktor już podczas pierwszej wizyty zobaczył przyczynę moich dolegliwości.W tej chwili trudno mi jest pisać jaki będzie efekt leczenia , ale jestem pełna nadziei że będzie dobrze .W klinice jest drogo (jak na moją kieszeń ) ale profesjonalnie , miło i pacjent jest traktowany bardzo poważnie. Wizyta oraz badania miałam wykonane o umówionej godzinie . Czekałam raptem 5 minut , tylko dlatego że przyszłam zbyt wcześnie.Justyna B.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo podoba mi się podejście Pana Doktora do pacjenta. Dokładnie opisuje istotę choroby, jasno i cierpliwie odpowiada na pytania. Mam nadzieję, że zastosowane leczenie przyniesie wkrótce skutki.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Profesjonalne podejście lekarza. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Pan doktor zlecił dodatkowe badania, które przeprowadzone zostały sprawnie, nowoczesnym sprzętem. Wyposażenie kliniki i postawa lekarza na wysokim europejskim poziomie.

 • J

  Profesjonalne badania, trafiona diagnoza, bardzo dobrze dobrane leki, miła obsługa.Polecam wszystkim.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: bóle w okolicy żołądka

  Na pierwszej wizycie Lekarz, był bardzo miły, uprzejmy i konkretny z niezwykle fachowym podejściem wszystko dokładnie mi opisał i wyjaśnił. Pokazał również efekty bardzo profesionalnego sprzętu medycznego który posiada i na którym diagnozuje pacjentów.
  Kolejna wizyta umówina.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  witam,właśnie jestem po wizycie i badaniach u doktora,badania zostały przeprowadzone sprawnie na wysokiej klasy sprzęcie,kilka badan zostało zrobionych w dosłownie kilka minut,doktor od razu znalazł przyczynę moich dolegliwości,jeszcze przede mną jedna wizyta na której lekarz ma postawić diagnozę i wypisac leki. Polecam doktora

 • T
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: długotrwały ból brzucha

  Bardzo dobry specjalista, wystawił trafną diagnozę i już po pierwszych 2 miesiącach czuję się znacznie lepiej. Teraz trwa druga faza leczenia, mam nadzieję, że równie skuteczna. Cena wizyt -do zaakceptowania, są lekarze drożsi, są tańsi, kwestia wyboru. Problemem mogą być faktycznie ceny leków, ja za swoją 2-miesięczną kurację zapłaciłem 420 zł. Dużo, nie ma się co czarować. Jeżeli pomogą, ok, ale jeżeli nie, to kiepsko, bo raz, że chyba przez całe swoje życie jeszcze nie przyjąłem takiej ilości leków, a z drugiej strony 4 stówy po drodze nie chodzą.

 • P
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum GastroenterologiiUsługa: schorzenie jelita grubego

  Bardzo rzetelny i dobry specjalista. Pan Doktor przede wszystkim dał mi się poznać jako wysokiej klasy diagnosta.

  Trafiłem do Dr Salomona pod koniec 2014 r. z uciążliwym schorzeniem. Diagnoza została wystawiona po pierwszym badaniu i podjęte zostało kompleksowe leczenie.

  Często czytam o drogich badaniach i drogich lekach wypisywanych przez Doktora. Sprawdziłem ceny badań i czas na oczekiwanie w innych klinikach przed badaniem. Ceny są bardzo zbliżone (niekiedy wyższe), jednak nigdzie nie były wykonywane wszystkie badania podczas jednej wizyty, na wysokiej klasy sprzęcie z jednoczesnym wydaniem diagnozy. Na dodatek trafnej. Biorąc tovwszystko pod uwagę, ceny nie są wysokie.

  Jeżeli chodzi o dosyć szybkie wizyty - gdyby nie były krótkie, oczekiwanie na wizytę wnosiłoby pewnie 2 miesiące a nie 2 tygodnie przy tej ilości pacjentów. To nie poradnia terapeutyczna, to leczenie schorzeń układu pokarmowego. Chodzi przede wszystkim o możliwie szybka diagnozę i "ulżenie".

  Ze swojej strony polecam - jak najbardziej.

 • M
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Polecam! Bardzo dobry lekarz. Szybka diagnostyka. Leki trafione w 10! Obsługa, sprzęt i Klinika na europejskim poziomie.

 • M
  Lokalizacja: Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Wizytą jestem bardzo rozczarowana. Poczułam się jak klient (a nie pacjent).
  Do doktora trafiłam z wielkim bólem brzucha, nie mogłam leżeć, stać, chodzić. Ból był ogromny. Po opisaniu swojego problemu doktor nawet nie raczył mnie zbadać, dotknąć miejsca, które mnie boli. Od razu zlecił wykonanie badań, których koszt wynosi 1000 zł i dodatkowo trzeba doliczyć 100 zł za wizytę. Mało tego o wykonaniu badań w tym samym dniu można zapomniec, bo doktor tylko w poszczególne dwa dni w tygodniu je wykonuje, więc trzeba osobno się zapisywać. Dla mnie najbliższy termin był za dwa tygodnie- gdzie chce podkreślić, ze ból był niesamowity. Lekarz polecił picie ziółek, które piłam do tej pory. Wizytwa trwała zaledwie kilka minut.
  Na szczęście udałam się do innego specjalisty, gdzie już po samym dotyku lekarz wiedział co mi dolega. Zostało wykonane tylko jedno badanie dla upewnienia się co do postawionej diagnozy. Niepotrzebne było wykonywanie badań wart 1000 zł.
  Za wizytę u doktora Salomona wydałam 200 zł i do tej pory nie mam pojęcia za co. Zdecydowanie odradzam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, Akademii Medycznej we Wrocławiu. Podczas pracy w Klinice uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych. Równolegle rozpocząłem pracę naukową, której efektem była obrona rozprawy doktorskiej poświęconej zaburzeniom motoryki przewodu pokarmowego. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk medycznych kontynuowałem kształcenie uzyskując tytuł specjalisty w zakresie gastroenterologii. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych oraz tłumaczem rozdziałów w podręcznikach i atlasach z zakresu gastroenterologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przez wiele lat pełniłem funkcję sekretarza Oddziału Dolnośląskiego PTG. Systematyczne uczestniczę w konferencjach i sympozjach naukowych, krajowych i zagranicznych stale poszerzając swoją wiedzę, a także prezentując wyniki własnych prac. Ukończyłem szereg wysokospecjalistycznych szkoleń i kursów udoskonalających moje umiejętności diagnostyczne, w szczególności z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, w tym również endoskopii zabiegowej oraz ultrasonografii. Staram się stale podnosić poziom świadczonych przeze mnie usług, nie tylko poprzez stałe pogłębianie wiedzy, ale również przez poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości badań diagnostycznych. Obecnie oferuje swoim pacjentom szereg wysokospecjalistycznych badań oraz procedur zabiegowych, które wykonuję na sprzęcie endoskopowym i ultrasonograficznym najnowszej generacji. Moim celem jest stworzenie dla pacjentów możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki gastroenterologicznej, pozwalającej na wczesne wdrożenie odpowiedniej terapii, co stale inspiruje mnie do dalszych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Staże

 • Endoterapia Olympus Warszawa

Certyfikaty

Choroby

więcej