dr n. med.

Artur Salomon

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice... więcej

Adresy i cenniki

 • Klinika SALVITA Centrum Gastroenterologii

  Polanowicka 63, Psie Pole
  51-180 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, Akademii Medycznej we Wrocławiu. Podczas pracy w Klinice uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych. Równolegle rozpocząłem pracę naukową, której efektem była obrona rozprawy doktorskiej poświęconej zaburzeniom motoryki przewodu pokarmowego. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk medycznych kontynuowałem kształcenie uzyskując tytuł specjalisty w zakresie gastroenterologii. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych oraz tłumaczem rozdziałów w podręcznikach i atlasach z zakresu gastroenterologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przez wiele lat pełniłem funkcję sekretarza Oddziału Dolnośląskiego PTG. Systematyczne uczestniczę w konferencjach i sympozjach naukowych, krajowych i zagranicznych stale poszerzając swoją wiedzę, a także prezentując wyniki własnych prac. Ukończyłem szereg wysokospecjalistycznych szkoleń i kursów udoskonalających moje umiejętności diagnostyczne, w szczególności z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, w tym również endoskopii zabiegowej oraz ultrasonografii. Staram się stale podnosić poziom świadczonych przeze mnie usług, nie tylko poprzez stałe pogłębianie wiedzy, ale również przez poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości badań diagnostycznych. Obecnie oferuje swoim pacjentom szereg wysokospecjalistycznych badań oraz procedur zabiegowych, które wykonuję na sprzęcie endoskopowym i ultrasonograficznym najnowszej generacji. Moim celem jest stworzenie dla pacjentów możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki gastroenterologicznej, pozwalającej na wczesne wdrożenie odpowiedniej terapii, co stale inspiruje mnie do dalszych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D

  Pełen profesjonalizm , kultura. Pacjent potraktowany poważnie.Córka wraca do zdrowia leki trafione.Lekarz z powołania.Polecam!!!

 • Bardzo dobry specjalista,szybka diagnoza i odpowiednie leczenie,sprawiły że mój komfort życia poprawił się,mogę normalnie funkcjonować.Odpowiednie leki i dieta sprawiły,że dzisiaj czuję się o wiele lepiej.Życzliwe podejście do pacjenta .Szczerze polecam:). Pozdrawiam :). Justyna Kamińska.

 • M

  Bardzo dobry specjalista. Bardzo mi pomógł, nie wiem co by ze mną dalej było gdybym nie trafiła do tego doktora.Postawił trafną diagnozę,dobrał odpowiednie leki. Fakt leki drogie, ale naprawdę skuteczne . W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc Pana Doktora. Polecam szczerze tego specjalistę . Sylwia S.

 • U

  U doktora leczę się ponad rok. Choroba zdiagnozowana trafnie, leki dobrane stosownie do schorzenia.
  Badanie gastroskopii super mimo ,że bez znieczulenia ( tak zdecydowałam) to bezbolesne.
  Po roku badanie kontrolne wykazało znaczną poprawę. Jako stała pacjentka zawsze mogłam liczyć na pomoc doktora w sytuacjach kryzysowych. Jeżeli nie mógł odebrać telefonu zawsze oddzwaniał.
  Dziękuję i pozdrawiam.
  UL

 • P

  Pan Doktor to bardzo dobry lekarz. Po krótkim wywiadzie od razu przepisał mi odpowiednie leki i dzięki temu czuję się znacznie lepiej. Leczę się u Pana Doktora już od 4 lat i do tej pory jestem zadowolona.

 • R

  Jestem pacjentem dr Salomona od ponad roku. Rzeczowy i profesjonalny. Z dbałością odpowiada na wszystkie pytania. Ale przede wszystkim dzięki leczeniu u niego zauważam olbrzymią poprawę stanu zdrowia. Trafiłem do niego z polecenia i szczerze polecam innym.

 • R

  Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Pomógł mi bardzo stawiając właściwą diagnozę i uwalniając mnie od bólu. Doktor A.Salomon słucha pacjenta i potrafi mu zwięźle i zrozumiale przedstawić informację o jego stanie zdrowia! Po badaniach USG oraz gastroskopii, wykonanych dokładnie, bardzo dobrym sprzętem stawia trafną diagnozę. Zawsze dostaję rozpisane dawkowanie leków , które może nie są najtańsze ale naprawdę są skuteczne. Podczas wizyty obszernie odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Bardzo pozytywne wrażenie-pełen profesjonalizm a przy tym miła atmosfera. Polecam wszystkim pacjentom wizytę u pana doktora!

 • K

  Dlugo meczylam sie z wzjg, zaden lekarz nie mogl mi tego trafnie zdiagnozowac, dr.Salomon wiedzial od czego zaczac, jakie leki dac aby jelita utrzymaly sie w remisji, kolonoskopia i gastroskopia wykonana profesjonalnym sprzetem, wyniki z badan od razu po. Ogolnie jestem zadowolona z leczenia i z lekarza, polecam jak najbardziej.

 • Jestem pacjentką Pana Doktora od dwóch lat. Trafna diagnoza, odpowiednie leczenie i wszystkie potrzebne badania. Mój stan zdrowia systematycznie się poprawił i na dzień dzisiejszy cieszę się bardzo dobrym samopoczuciem. Polecam wszystkim !

 • G

  Dr Salomon dobiera bardzo dobrze dawki leków, odpowiednio do stanu zdrowia. Posiada ogromną wiedzę, nie męczy niepotrzebnymi badaniami. Po prostu leczy :)