Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Angiologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta całkowicie spełniła moje oczekiwania. Otrzymałam wskazówki, co do dalszego leczenia.
  Badanie USG wykonane bardzo precyzyjnie i dokładnie. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysoko oceniam wiedze i podejście do pacjenta. Dobry fachowiec z dużą wiedzą, profesjonalne podejście do pacjenta. Godny polecenia.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Vadimed

  Byłam u Pana Doktora Heringa pierwszy raz. Podobało mi się, że zainteresował się moimi dolegliwościami, chociaż badania robione u Pana Doktora wyszły dobrze. Zasugerował przyczyny tych dolegliwości i inny rodzaj badań. Od dłuższego czasu poczułam, że nie zostałam sama z moimi objawami... Już poleciłam mojej znajomej wizytę u Doktora Heringa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne VadimedUsługa: wizyta + USG

  To moja pierwsza wizyta u pana doktora Heringa. I na pewno nie ostatnia, bo lekarz ten wzbudza zaufanie.

  Lekarze ze szpitala Bonifratrów mają świetne opinie, dr Hering nie należy do wyjątków. Poszedłem do niego w celu ogólnej diagnozy nóg, w których miałem 15 lat temu operowane żylaki. Lekarz wykonał USG i precyzyjnie określił sposób profilaktyki oraz dalszego leczenia operacyjnego. Polecił mi kilku specjalistów wykonujących operacje, dał także rady dotyczące leczenia na fundusz.

  Wizyta całkowicie spełniła moje oczekiwania. Wiem dokładnie jaki jest mój stan zdrowia i co mam robić w przyszłości. Cena adekwatna do wykonanej usługi i zgodna z cennikiem. Polecam wszystkim pana doktora Artura Heringa :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałam lekarza na podstawie opinii zamieszczonych w internecie. W moim przypadku nie był tak bardzo rozmowny jak twierdzą internauci ale może mój problem nie wymagał szczególnej uwagi. Badanie USG wykonane bardzo precyzyjnie i dokładnie

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne VadimedUsługa: USG żył kończyn dolnych

  Wspaniały lekarz, bardzo dokładny, nie zbywa pacjentów. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie zawiłości choroby, wykonuje i zleca badania, nie zostawia bez pomocy cały czas interesując się swoim pacjentem. Stawiając diagnozę nie ogranicza się tylko do swojej specjalizacji dzięki czemu wykryto u mnie raka jelita grubego. W tym momencie jetem dwa lata po operacji z widokami na pełny powrót do zdrowia co zawdzięczam w pierwszej kolejności Panu Doktorowi. Do pacjenta podchodzi podmiotowo a nie przedmiotowo. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Szczerze polecam Zbigniew K

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Badanie usg przeprowadził niezwykle skrupulatnie. Wysłuchał cierpliwie i udzielił dokładnych wskazówek co do dalszego postępowania. Gorąco polecam.

 • M

  W trakcie wizyty wiele czasu poświęca pacjentowi,robiąc np.spec.badania celem zdiagnozowania choroby.
  W sposób dostateczny i zrozumiały wyjaśnia problematykę choroby,metody leczenia itp.
  W leczeniu klinicznym jako specjalista angiolog,wykazuje się znaczną wiedzą medyczną.W stosunku do pacjentów na sali jest opiekuńczy,miły i życzliwy.
  Ze wszech miar Godny polecenia.

 • M

  Poswiecil mi b. Duzo czasu, wyjasnil problematyke choroby. Zrobil badanie potrzebne do diagnozy. Ogolem polecam!

 • U

  Witam,
  moja opinia o Panu Doktorze jest bardzo pozytywna. Kilka dni temu wróciłam ze szpitala i mogę stwierdzić, że Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. To On decydował o zleceniu każdego badania, na moje pytania odpowiadał bardzo szczegółowo , wyjaśniając mi wszystkie moje wątpliwości ( leczyłam się na NFZ, a nie prywatnie). Pan Doktor opiekował się naszą salą, był bardzo uprzejmy, miły i życzliwy wobec wszystkich pacjentek. Osobiście mogę polecić Pana Doktora (chociaż wydłuży to kolejkę oczekiwania na wizytę w poradni.)