Dr n. med.

Arkadiusz Papis

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: STOMMADUsługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz do jakiego miałam okazję chodzić. Ciąża poprowadzona wzorowo. To lekarz, który ma czas dla swoich pacjentek. Doskonały kontakt po porodzie. Pan Arkadiusz Papis to wspaniały specjalista, zaangażowany, pomocny, empatyczny i do tego bardzo sympatyczny. Polecam wszystkich Paniom!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  75 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: STOMMADUsługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy lekarz do jakiego miałam okazję chodzić. Ciąża poprowadzona wzorowo. To lekarz, który ma czas dla swoich pacjentek. Doskonały kontakt po porodzie. Pan Arkadiusz Papis to wspaniały specjalista, zaangażowany, pomocny, empatyczny i do tego bardzo sympatyczny. Polecam wszystkich Paniom!

  • K
   Lokalizacja: STOMMADUsługa: ciąża

   Serdecznie polecam Pana Papisa jako wspaniałego, życzliwego lekarza pełnego empatii i profesjonalizmu. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką zostałam otoczona oczekując na dziecko oraz ze wsparcia i wyrozumiałości ze strony Pana Doktora. Będę dozgonnie wdzięczna za taki wspaniały gwiazdkowy prezent jaki dostałam i co roku będę wspominała z ciepłym sercem to w jaki sposób mój syn przyszedł na świat. Panie Doktorze serdecznie dziękuję za wszystko i życzę samych sukcesów, zdrowia i pogody ducha.
   Pozdrawiam serdecznie Kamila Żebrowska z rodziną :)

  • Lokalizacja: STOMMAD

   Do doktora Arkadiusza trafiłam z polecania i nie żałuje :). Jest to wspaniały człowiek z dużym poczuciem humoru a przy tym wybitny specjalista . Każda wizyta przebywała w bardzo miłego atmosferze , w której rozwiewane były wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona ,ze to właśnie ten lekarz prowadził moja ciąże. Serdecznie polecam wszystkim kobieta , które jeszcze nie wybrały swojego lekarza to jest właściwa osoba :).
   Z mojej strony chciałabym powiedzieć Dziękuje

   Pozdrawiam Małgosia

  • M
   Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

   Pan Doktor jest wybitnym specjalistą a także wspaniałym człowiekiem. Prowadził moją ciążę oraz odbierał poród. Każda wizyta u Pana Doktora przebiega w miłej atmosferze, wszystkie wątpliwości się rozwiewane i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Podczas usg wykonywanego przez Pana Doktora można obejrzeć dzidziusia z każdej strony i zapytać o wszystko co nas nurtuje. Pan Doktor pozostaje ze swoimi pacjentami w kontakcie telefonicznym, co pozwala czuć się bezpiecznie, gdyż w razie jakichkolwiek wątpliwości można w każdej chwili skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.
   Przez cały okres ciąży czułam się bezpiecznie gdyż wiedziałam, że ja i moja córeczka jesteśmy w najlepszych rękach. Opieka jaką nas otoczył i empatia jaka biję od Pana Doktora pozwoliła mi opanować strach podczas porodu i skupić się na tym co najważniejsze.
   Napewno wrócę z kolejną ciążą bo nigdy nie spotkałam tak oddanego swojej pracy lekarza.
   Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
   Milena Lubowiecka

  • W
   Lokalizacja: STOMMAD

   Dr Papis nie dość że jest w 100% profesjonalistą w swoim fachu to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem u którego każda wizyta była spędzona w miłej atmosferze. Widać, że kocha to co robi, co przekłada się na profesjonalne podejście do pacjentki.
   Prowadził moją pierwszą ciążę bez żadnych zastrzeżeń, na wszystkie pytania wyczerpująca odpowiedź. Poświęca tyle czasu ile trzeba, zawsze można zadzwonić w razie pytań czy jakiegoś problemu. Opieka w czasie ciąży, a także w szpitalu przed oraz po porodzie zasługuje na najlepszą ocenę! Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do Dr Papisa. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze - EWolek.

  • A
   Lokalizacja: STOMMAD

   Trafiłam do Pana Doktora z polecenia żałuję że tylko na ostatnie USG, gdyby wcześniej ktoś mi polecił na pewno Pan Doktor prowadziłby moją ciążę. Świetny lekarz, przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru. Polecam wszystkim ciężarnym, z drugą ciążą na pewno zgłoszę się do Pana Doktora

  • Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Doktora Papisa. To bardzo wyrozumiały, cierpliwy, lekarz -co się rzadko zdarza :) Potrafi dotrzeć do pacjentki, jasno odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, ... miło wspominam wizyty w czasie ciąży. Nie było niepotrzebnego w tym czasie stresu.
   W szpitalu nie zapomina o swoich pacjentkach. W przyszłości wrócę do Pana Doktora z drugą ciążą :)

  • T

   Zawsze będę wdzięczna Panu Doktorowi za opiekę, zainteresowanie i kompetentną diagnozę. Prosto z gabinetu trafiłam do szpitala, dzięki temu mam zdrowego synka.
   Panie pielęgniarki ze Stommad zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne - co dawało dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

  • Dr Papis jest wspaniałym ginekologiem, położnikiem a przede wszystkim pełnym empatii człowiekiem.
   Urodziłam zdrową córeczkę dzięki niemu i jego dociekliwej ocenie sytuacji.
   Ciąża była zagrożona , a ja zupełnie tego NIE świadoma
   Polecam serdecznie wizytę u tego wybitnie wspaniałego lekarza, choćby konsultacyjną.
   Wdzięczna pacjentka że zduńskiej woli

  • K

   Pan doktor jest świetnym specjalistą a także (tak jak napisała poprzedniczka) wspaniałym i pełnym zrozumienia człowiekiem, ma w sobie więcej empatii niż niejedna kobieta ginekolog. Każda wizyta przebiega w przyjaznej, partnerskiej atmosferze, żadne obawy pacjentów nie są bagatelizowane, usg wykonywane bardzo szczegółowo, można podejrzeć z każdej strony swoje maleństwo, o wszystko zapytać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dodatkowo kiedy mnie coś zaniepokoiło mogłam skonsultować to z doktorem, jest ze swoimi pacjentami w kontakcie telefonicznym, oczywiście w miarę możliwości. Podczas pobytu w szpitalu pan doktor interesuje się swoimi pacjentkami zarówno przed jak i po porodzie.
   Przez cały okres ciąży czułam się w pełni "zaopiekowana" i wiedziałam, że ja i moje maleństwo jesteśmy w najlepszych rękach.
   Panie Doktorze dziękujemy :)
   Karolina, Darek i Filip