Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. SCZANIECKIEJ 9/14 A, Górna, Łódź
STOMMAD

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
86 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD Inny

Z całego serca polecam Pana doktora. Prowadził moją ciążę. Profesjonalny, punktualny, cierpliwy, kulturalny, humor nigdy go nie opuszcza, wszystko wytłumaczy, wysłucha i odpowie na wszystkie pytania. Świetny kontakt telefoniczny pomiędzy wizytami. To z pewnością najlepszy lekarz w tej dziedzinie, którego było nam pisane poznać. Polecamy ;-)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepszy lekarz!!! Prowadził moją drugą ciąże. Rodziłam w Zgierzu. Wspaniały człowiek, życzliwy, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Dzięki niemu miło wspominam poród. Doglada swoje pacjentki po porodzie, pyta jak się czują. Gorąco polecam wszystkim Paniom.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD Inny

Do dr. Papisa trafiłam w 5 miesiącu ciąży. Lepszej opieki nie mogłabym sobie wymarzyć.
Kompetentny, pomocny, serdeczny, zabawny, pełny empatii lekarz- to tylko kilka z wielu zalet tego człowieka a pragnę zaznaczyć, że byłam ''bardzo trudną'' pacjentką.
Dziękujemy Panie doktorze za wspaniałą opiekę podczas ciąży i życzymy samych sukcesów w dalszej drodze zawodowej.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD ciąża

Polecam Pana Doktora Arkadiusza Papisa z całego serca. Trafiłam do niego z polecenia. Przyjął mnie od razu na drugi dzień jak się dowiedziałam że jestem w ciąży. Mimo wszystkich obciążeń zdrowotnych poprowadził moja ciąże fachowo, dzięki czemu na świat przyszła zdrowa i silna córeczka. Pan Doktor to miły, sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą i kulturą osobistą. Lekarz zdecydowanie z powołania :) pozdrawiam Katarzyna Wojciechowska


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD problem z poczęciem

Do dr Papisa trafiłam z polecenia. Wraz z mężem staraliśmy sie o pociechę ponad 3 lata. Dzięki dr udało się dość szybko miło policystycznych jajników. Dodatkowo w trakcie ciąży doszła cukrzyca czego dr nie bagatelizował i czuwał cały czas. Zawsze pod telefonem, zawsze ze wsparciem. Mimo iż nie odbierał porodu wiedziałam że lekarze odbierający go mają przekazane wszelkie informacje. Wszystko udało się cudownie i mamy swojego wymarzonego Kazia. Dziś gdy swój przypadek konsultuje z innym dr to twierdzi że jest w szoku że udało nam się mieć swojego dzidziusia przy tak niewielkiej ingerencji farmakologicznej ale przy olbrzymie pozytywnym podejściu lekarza dr Papisa do mnie, do nas. Polecam to jest dr gin jak z tej lampy Alladyna gin Papis spełniający marzenia ????????????


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy lekarz, z powołaniem, bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy takiego lekarza nie spotkałam. Lekarz cud.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD ciąża

Lekarz bardzo sympatyczny, dowcipny, a przede wszystkim znający się na swojej pracy. Trafiłam do doktora z ciążą bliźniaczą podwyższonego ryzyka. Doktor od początku informował, że może nie być łatwo, dlatego działał niezwykle zapobiegawczo. Czułam, że jestem po profesjonalną opieką. Dzięki niemu udało mi się donosić dzieci aż o miesiąc dłużej, niż syna z poprzedniej ciąży. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD

Wspaniały lekarz, kompetentny z dużą wiedzą i odpowiednią dozą empatii. Gdyby nie on i jego fachowa pomoc nie dane by mi było cieszyć się moim dzieckiem. Prowadził moją ciążę i pomimo ryzyka przedwczesnego porodu już od 28tc udało się dzięki jego staraniom utrzymać ciąże jeszcze do 33 tc. Uratował tym samym moje dziecko i to dzięki niemu moja córka dostała szansę na zdrowie dzieciństwo. Będę polecać pana doktora każdemu bo jako jedynie nie zlekceważył początkowych oznak, że zaczyna się coś źle dziać i tylko jego sprawne działania sprawiły, że dziś mój już 15 miesięczny wcześniak w pełni dogonił rówieśników. Każdej kobiecie życzę takiego lekarza prowadzącego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMMAD prowadzenie ciąży

Wspaniały człowiek, wybitny specjalista, lekarz pełen empatii i życzliwości. Pan dr Papis prowadził moją całą drugą ciąże wzorowo, każda wizyta przebiegała w przemiłej atmosferze, wszelkie wątpliwości i niejasności natychmiast były omawiane i wyjaśniane. Każde Usg wykonane było bardzo szczegółowo i skrupulatnie, wszystko dokładnie omówione. Przez niemiłe doświadczenia podczas pierwszej ciąży byłam bardzo przewrażliwioną pacjentką, ale opieka jaką otoczył mnie Pan doktor, jego empatia, wyrozumiałość i poczucie humoru pozwoliły mi opanować strach, czuć się bezpiecznie i doczekać się szczęśliwego finału. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękujemy ze możemy cieszyć się drugim wspaniałym synusiem, życzymy samych sukcesów i zdrówka. Wiola Pogonowska z chłopakami.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy zdrowotne

Jestem już osobą starszą (63l.) i od lat "omijałam gabinet ginekologiczny szerokim łukiem". Koniecznośc zmusiła mnie jednak do podjęcia trudnej dla mnie decyzji i udania się do lekarza. Jestem wdzięczna losowi i osobie, która poleciła mi p. dr Arkadiusza Papisa, że właśnie trafiłam do Niego. To człowiek o wysokiej kulturze, taktowny, uprzejmy, życzliwy i wyrozumiały oraz pełen empatii. Jako lekarz w sposób profesjonalny i rzeczowy wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości i bez cienia zniecierpliwienia odpowiedział na wszystkie pytania.
Jestem już trzy tygodnie po operacji, powoli dochodzę do siebie. Polecam p. dr A. Papisa wszystkim kobietom, a szczególnie tym, dla których wizyta w gabinecie ginekologicznym jest swego rodzaju traumą.
Panie Doktorze! Dziękuję za pomoc, wsparcie i dobre słowo.
Maria P.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania