Adres

REHEALTHY Klinika Zdrowia Arkadiusz Martyniuk
Sienna 72a lok.103, Wola, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Sienna 72a lok.103, Warszawa

Od 150 zł

REHEALTHY Klinika Zdrowia Arkadiusz Martyniuk

Badanie osteopatyczne/funkcjonalne, które pozwala określić przyczynę dolegliwości bólowych, ponieważ ból jest jedynie objawem, a przyczyna może być zupełnie gdzie indziej. W trakcie konsultacji wykonywane są pierwsze zabiegi, które już po pierwszej wizycie mogą przynieść ulgę w dolegliwościach. Zakres diagnostyki różnicowej: ortopedia i traumatologia, neurochirurgia, stany przed i po operacyjne, geriatria, ginekologia, urologia, psychosomatyka, wieku dziecięcego i młodzieńczego.
Poniedziałki i czwartki w godzinach 10-20

Pozostałe usługi


Sienna 72a lok.103, Warszawa

Od 180 zł

REHEALTHY Klinika Zdrowia Arkadiusz Martyniuk

Indywidualne zabiegi lecznicze/osteopatyczne (ICD – 9), w tym:
- zabiegi manualne z zakresu medycyny osteopatycznej, terapii manualnej i fizjoterapii
- biofeedback USG

Indywidualne zabiegi manualne uzupełnione wysokoenergetycznym laserem iLux o mocy 15W (30x mocniejszy od większości dostępnych laserów biostymulacyjnych). Natychmiastowe działanie przeciwbólowe, regeneracyjne, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.

Moje doświadczenie

O mnie

15 lat nauki, 10 lat pracy zawodowej, w międzyczasie rozwój w obszarach miękkich i biznesowych, od 2015 do 2019 samodzielnie przebadanych ponad 1500 o...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa
Zobacz więcej

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: REHEALTHY Klinika Zdrowia Arkadiusz Martyniuk Inny

Świetny specjalista. Po wypadku z koniem - skręcenie z naderwaniem stawu skokowego, lekarze odrazu chętni do włożenia nogi w gips. U Pana Martyniuka po wizycie noga jak nowo narodzona. Próby chodzenia sprawiały mi olbrzymi ból,po wizycie aż nie moglam uwierzyć,że nic nie boli.

Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból mięśnia naramiennego

Bardzo polecam Pana Arkadiusza to profesjonalista znający się na rzeczy. Wnikliwie tłumaczy co jak działa w ciele l, ponadto daje ćwiczenia, które można wykonywać w domu... Super :)

І
Profil zweryfikowany

Pan Arkadiusz wyciągnął mi synka 8 lat z permanentnie powtarzającego zapalenia stawu biodrowego. Dziecko po 2 pobytach w szpitalu na Spartańskiej, wcześniej po leczeniu u 2 różnych profesorów ortopedów, którzy doprowadzili syna do takiego stanu, że on nawet nie mógł siedzieć, już nie wspominając o chodzeniu. Synek został prawidłowo zdiagnozowany i po pół roku rehabilitacji biegał i nadal biega w drużynie piłkarskiej, jeździ konno i cieszy się życiem. Od tego czasu minęło już prawie 3 lata i choroba na szczęście nie wraca. Dla syna ćwiczenia z Panem Arkadiuszem nigdy nie były nudne i stresujące. Polecam z całego serca.


M
Profil zweryfikowany

Pogodne usposobienie, kultura osobista i profesjonalne podejście do danego zagadnienia.Po trafnej ocenie opisu moich dolegliwości,P Arkadiusz w ciągu paru sesji postawił mnie na nogi.Świadczy to o dużej wiedzy teoretycznej,jak i praktycznej,połączonej z tzw,siódmym zmysłem.Wszystko to pozwala na profesjonalną i szybką pomoc choremu.Gdyby ktoś miał kłopoty z bólem wywołanym tzw.ostrogami piętowymi-zapraszam do P.Arka.Męczyłem się prawie rok ,chodząc wieczorem na palcach,a tu po trzech sesjach-cud chodzę na piętach bez bólu.Nie spodziewałem się( trzy złamania na jednej nodze),że tak szybko dojdę do sprawności fizycznej.Dziękuję i serdecznie polecam.


L
Profil zweryfikowany

Groziła min operacja kolana, od dłuższego czasu ból bardzo utrudniał chodzenie. Pan doktor dokladnie mnie zbadał i postawił trafną diagnozę. Zastoswano odpowiednie metody leczenia, nakierowane na przyczynę dolegliwości. Dzięki umiejętnie zastsowanym metodom i technikom fizykoterapeutycznym oraz wykorzystaniu nowoczesnej aparatury medycznej wystapiła umnie znacząca redukcja doznań bólowych w obrębie kręgoisłupa, miednicy, stawów kolanowych i barku, a także nastapiła znancza poprawa ruchomosci stawów konczyn dolnych. Pan doktor wykazuje się duża kulturą osobistą w kontakatch z pacjentem, jest bardzo komunikatywny, dba o dobro pacjenta. Bardzo polecam jego usługi.


W
Profil zweryfikowany

Jestem zachwycona resultatami I podejsciem do pacjenta. Pan Arek Martyniuk prezentuje bardzo wysoki poziom wiedzy, trafnie dobiera elementy terapii, dostosowujac je do poziomu mozliwosci pacjenta. Jest nastawiony na szybkie I trwale resultaty. Zabiegi przebiegaja w zorganizowanej I bardzo przyjaznej atmosferze. Od lat cierpialam na przykurcz miesni szyjnych i usztywnienie odcinka ledzwiowego kregoslupa, a z tym zwiazany ciagly bol. Wieloletnie leczenie I terapie w USA nie odniosly wiekszych skutkow. Po dwoch tygodniach terapi z panem Martyniukiem jestem kompletnie wolna od bolu, a odcinek ledzwiowy jest na tyle ruchomy ze moge cwiczyc.
Rehapunkt jest bardzo wysokiej klasy placowka, polecam wszystkim z dolegliwosciami I zycze szybkiej poprawy.


A
Profil zweryfikowany

Fizjoterapeuta z powołania, z zaangażowaniem do pacjenta, przed każdym zabiegiem przeprowadza wywiad odnośnie stanu funkcjonalnego i w zależności od oceny - dobiera różnorodne metody terapeutyczne oraz ćwiczenia zalecane do domu. Dzięki umiejętnościom i wiedzy a także - jak sądzę - " terapeutycznemu zmysłowi" do wyczuwania i rozpoznawania miejsc dysfunkcji, skutecznie pomaga mi minimalizować dolegliwości wywoływane zwyrodnieniem stawu biodrowego. Profesjonalna pomoc, pogodne usposobienie, kultura osobista i wnikliwe analizowanie wszelkich możliwości zastosowań terapeutycznych sprawiają, że mogę z uznaniem wybrać ocenę "bardzo dobry" i polecić innym. Dziękuję serdecznie za pomoc, która umożliwia mi samodzielne poruszanie się.


T
Profil zweryfikowany

Polecam przy drobnych urazach jak i poważnych kontuzjach. W moim przypadku ból w barku podczas ćwiczeń na siłowni. Regeneracja przez około pół roku (brak siłowni - odpoczynek) zalecenie - wyłączenie ćwiczeń przy, których odczuwam ból. Na dzień dzisiejszy brak kłopotu z barkiem podczas ćwiczeń.


J
Profil zweryfikowany

Doskonały profesjonalista, trafna diagnoza, rzetelna informacja i odpowiednio dobrane zabiegi. Stopniowa i widoczna poprawa po kilku miesiącach ćwiczeń i zabiegów. Wielopoziomowa dyskopatia, zmiany przeciążeniowe tkanki łącznej, nie sądziłem, że pozbędę się bólu. Teraz widać szansę. Dzięki zgranemu zespołowi dr Michał Dwornik i Arek Martyniuk z REHAPUNKT mam nadzieję na pełnoprawny powrót do sportu. :) Dzięki.


C
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry Fizjoterapeuta, profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz jego urazu, wielka wiedza teoretyczna jak i praktyczna, duża znajomość ćwiczeń. Zawsze poprawna diagnoza(weryfikowałem u paru lekarzy). Bardzo wysoka kultura osobista.

jestem osobą której często przytrafiają się kontuzje barków, kolan, pleców - dzięki pomocy Pana Arka po każdym urazie wracałem 4 razy szybciej do normy niż po rehabilitacji w ośrodkach dziennych prywatnych i państwowych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania