Jesteś tym lekarzem?

116

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem pacjentkom Pana doktora Lisowskiego i bardzo go polecam. Jestem w pierwszej ciąży i Pan doktor zawsze wszystko dokładnie mi tłumaczy ( bardzo cierpliwie bo ja dużo pytań zadaje:>) . Chodzę do Pana doktora na NFZ i nie uważam, że traktuję mnie gorzej niż pacjentki prywatnie. Zawsze jest miły i cierpliwy. A co najważniejsze- rozmawia z pacjentkom, tłumaczy i odpowiada na pytania. BARDZO POLECAM!

 • Bardzo dobry i miły lekarz. Chociaż nie byłam jego pacjentką, zajął się mną natychmiast w szpitalu i uratował mi życie. Rzeczowo wyjaśnił wszystko i cały czas interesował się moim stanem zdrowia. Lekarz z powołania i specjalista w swojej dziedzinie.

 • Witam,

  do dr Lisowskiego chodzę od 10 lat. Czasami prywatnie, jak była okazja to na NFZ.
  Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę - jestem w 17 tygodniu. Na wizyty w czasie ciąży chodzę z mężem i dr wszystko szczegółowo mówi, co widzi na USG. Wizyta jest długa, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma dobry humor. Prywatnie płacę 100 zł za wizytę. Chodzę co 3 tygodnie.

  Na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń.
  Jak coś będzie nie tak to was poinformuję :-)

 • Bardzo dobry lekarz, leczę się u Niego od lat. Zawsze rzeczowo i spokojnie wszystko wytłumaczy, grzeczny, kompetentny - ma bardzo dużą wiedzę, a co najwazniejsze - ma złote ręce :)
  Bardzo poważną operacje przeprowadził w sposób idealny. Było to juz ponad 2 lata temu, a ja od pierwszego dnia po operacji czułam sie bardzo dobrze, zadnych powiklan, zadnych komplikacji i złych objawow, na ktore - jak wiem - cierpi wiele kobiet po podobnych operacjach.
  A do tego ma bardzo dobrze wyposażony gabinet.
  Uwazam, ze to bardzo sympatyczny człowiek i swietny profesjonalista.
  Nie mogę się juz doczekac, kiedy znow zacznie przyjmowac pacjentki.
  Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora Lisowskiego :)

 • Ogólnie ujmując specjalista dobry ale strasznie olewa pacjentki..dopóki pracował w leszczyńskim szpitalu starał się,a teraz żal mówić byle tylko skasować a reszta nie ważna a w razie problemów to i tak do szpitala skieruje i jego odpowiedzialności w tym żadnej (ręce czyste). Kompetencja na pewno jest 100% ale jak już pisałam olewa swoje pacjentki. Ja już na pewno do niego nie pójdę, za kaskę uśmiecha się i słodzi,a w czasie porodu przez to ze się do niego chodziło ma się w leszczyńskim szpitalu prze rypane.. pozdro