Dr hab. n. med.

Antoni Godlewski verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Zajefajny specjalista! Polecam z calych sil. Podszedl do mojej mamy jak do czlowieka. Rzadkosc w polskiej sluzbie zdrowia. Szczery, prawdziwy. Leczenie i diagnoza poprawnie postawione.

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Wojciech Ambrosius
  Wojciech Ambrosius
  Neurolog
  Morawskiego 2F, Poznań
  Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy i wyrozumiały. Nie patrzy na zegarek, dociekliwy i dokładny w badaniu. Polecam. więcej

  Magdalena Domańska
  Magdalena Domańska
  Neurolog
  Juliusza Kossaka 4, Poznań
  Wizyta trwała dłużej. Tyle ile było potrzeba. Dobre podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone. Polecam więcej

  Agnieszka Hellmann
  Agnieszka Hellmann
  Neurolog
  Juliusza Kossaka 4, Poznań
  Szybko umówiona wizyta, rzeczowo, sprawnie i fachowo postawiona diagnoza. Chory jest w trakcie kuracji i jestem… więcej

  Krzysztof Kutzner
  Krzysztof Kutzner
  Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej
  Franciszka Lubeckiego 6A, Poznań
  Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej. Lekarz godny zaufania i polecenia. Odnosi sie do pacjenta z empatią… więcej

  Adam Szczuciński
  Adam Szczuciński
  Neurolog
  Górecka 1, budynek Skallar, Poznań
  Pierwsza wizyta i jestem strasznie zadowolona. Doktor bardzo sympatyczny, rzetelny , godny polecenia ;) jestem… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Gubi sie w diagnozie ,bardzo nieobiektywny -pomimo iż bylam jego pacentką odebrał mi rente nic nie mowiąc -nie jestem osobą sprawną do pracy -sam mnie doktor skierowal na rente ileś lat temu,ogolny haos ,no i ten dym papierosowy zabija ludzi -sam jego oddech przy badaniu odrzuca -fuj !

  • H

   Nie wiem, jak leczy. Ale jako biegły zrobił się jest bardzo tendencyjny i niesprawiedliwy. Kilkanaście lat temu uczciwie uznał, że moje dyskopatie kręgosłupa (wtedy były "tylko" niewielkie protruzje 2 krążków) są wynikiem wypadku sprzed 20 laty. Kolejne lata (35 lat od wypadku) przyniosły znaczne pogorszenie stanu zdrowia - teraz przepuklin jest 6 (3 w odcinku lędźwiowym i 3 w szyjnym), uciskających zarówno obustronnie korzenie nerwowe jak i brzuszną powierzchnię rdzenia, liczne osteofity, zwężenie kanału kręgowego itp. itd (nie będę przepisywać wyników rezonansu), co powoduje silne bóle (rwy kulszowe o różnym nasileniu praktycznie stale), porażenie stopy, bolesne drętwienia nóg, zawroty głowy, bóle karku, rwy barkowe i in. Od środków przeciwbólowych mam krwawiące wrzody na żołądku. Praktycznie nie mogę już chodzić, ani jeździć (do pracy? - autem czy pociągiem?). Wszyscy badający lekarze, także on, stwierdzili znaczne pogorszenie stanu zdrowia, a wszyscy inni neurolodzy twierdzą, że to skutek wypadku,tylko Pan Godlewski uznał, że ... nie jest to wynikiem wypadku, a ból jest odczuciem... subiektywnym, objawy są lekkie, więc jestem zdolna do pracy. Gdy przypomniałam, że kiedyś przecież sam przyznał mi rentę wypadkową, więc dlaczego zmienia zdanie, i od 35 lat mam rentę (w czasie "badania" -najniższą grupę, która chce mi zabrać w wieku 64 lat), to w kolejnej opinii napisał, że jakiś tam skutek wypadku może jest, ale nie na tyle, żeby doprowadzić do obecnego stanu i wymyślał, że pewnie cierpię na jakieś inne schorzenie, ale jakie to już nie umiał nazwać (nigdy wcześniej nie chorowałam na żadne schorzenia układu kostno-stawowego).
   Wiem, że jest tendencja do zmniejszania liczby osób pobierających renty i być może biegli i orzecznicy są w jakiś sposób gratyfikowani za ich odbieranie (?) , ale od lekarza specjalisty chyba należy oczekiwać uczciwości w ocenie oraz rzetelnej opinii ?
   Do tego z gabinetu i od Pana Doktora cuchnie nikotyną - lekarz pali nawet w kantorku Sądu Pracy, na korytarzu zostawia za sobą welon nikotyny, a pacjentom zbiera się na wymioty. Dlaczego sąd to toleruje? Czy dlatego, że "uwala" rencistów?
   Opinię napisałam dopiero po kilku latach, jak ochłonęłam i przeminął mój wstyd za taką opinię i za to, że mamy takich lekarzy. Zgroza.

  • D

   Jako lekarz moze być dobry, poświeca duzo czasu nawet przy badaniu jako biegły, lecz brakmu troszeczke wyobrażni przy protyzji jadra miazdzycowego i zmianami w kregosłupie, otrzymałem zadawalajaca sprawność , mnie to zadawala lecz mam dretwienie nogi przwej, a j jego opini wynika ,ze moge wrócic do zawodu.
   jezdze aytem w sprawach firmowych, do zawodu nie wróce pomimo jego pozytywnej opini, poniewaz to jest prawa noga i cvzasami nie mogę jej podnieść ,aby wcisnac pedał hamulca, to zagraza zyciu mojemu i innych osób.
   Mała wyobraźnia oraz brak odpowiedzialności

   Dlatego bardzo słaby pomimo wmiare trafnej diagnozy

  • G

   Zajefajny specjalista! Polecam z calych sil. Podszedl do mojej mamy jak do czlowieka. Rzadkosc w polskiej sluzbie zdrowia. Szczery, prawdziwy. Leczenie i diagnoza poprawnie postawione.

  • G

   Cudotwórca! Osiągnął to czego nie udało się reszcie - wyleczył mnie. Skutecznie na dodatek! Od wielu miesięcy ból juz mi niedokucza.

  • G

   Bardzo dobry lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Najlepszy neurolog jakiego spotkałam.

  • A

   Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek zetknęłam się w życiu a nade wszystko wspaniały człowiek, bardzo oddany pacjentom.

  • ~

   Chciał pan byc lepszy od profesorów.... ale cóz, nie wyszło, sory panie doktorze.

   Troche wstydu sie pan najadł. Musi pan byc obiektywny i nie skazywac z góry ludzi na przegraną.

  • P

   bardzo sympatyczny , rzeczowy , z diagnozą i terapią trafia tylko w dziesiątke
   polecam

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG