Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich Raszyn

Hetmanska 15-19, Rataje

60-254, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Witold Pracki

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich RaszynUsługa: przepuklina

   Do gabinetu pana doktora trafiłam z powodu przepukliny brzusznej .Pan doktor bardzo miły , zbadał mnie,potem wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg operacyjny.Z gabinetu wyszłam zadowolona.Polecam.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zostałem zbadany, Pan doktor postawił diagnozę i zalecił takie a nie inne rozwiązanie problemu (inne niż poprzedni lekarz). Miało to trwać ok czterech tygodni, potrwało trochę dużej - ale stało się zgodnie z przewidywaniami Pana Witolda i obyło się bez zabiegów chirurgicznych, które stosował poprzedni lekarz za dodatkową opłatą. Jestem usatysfakcjonowany z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Walenty Chudzicki

  Okulista,

  • Z

   Jest to doktor godny polecenia, z pełnym zaufaniem można oddać się w jego wprawne i precyzyjne dłonie przywracające zdrowie. Doktor Chudzicki uratował mi wzrok operując w krytycznym momencie oko zaatakowane jaskrą. Zoperował też drugie zagrożone oko i dziś mogę już od wielu lat cieszyć się zatrzymaniem choroby i wzrokiem. Dziękuję mu za to, że nie jestem ślepcem. Poleciłem jego kilku moim znajomym i tak samo mają uratowany wzrok i są szczęśliwi nadal ciesząc się widzącymi oczyma. Żaden z nas nie wyobrażał sobie zostać ślepcem, dla tego też jego pomoc nie ma granic naszej wdzięczności. Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę.
   Wdzięczny pacjent
   Zbigniew K. z Torunia

  • P

   Kompeteny, miałam ciągle zapalenie spojówek i nie mogłam uczyć się. Pan dr zapisał mi krople, które mi pomogły . Od 2 lat nie miałam zapalenia spojówek


 • Antoni Godlewski

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • A

   Gubi sie w diagnozie ,bardzo nieobiektywny -pomimo iż bylam jego pacentką odebrał mi rente nic nie mowiąc -nie jestem osobą sprawną do pracy -sam mnie doktor skierowal na rente ileś lat temu,ogolny haos ,no i ten dym papierosowy zabija ludzi -sam jego oddech przy badaniu odrzuca -fuj !

  • H

   Nie wiem, jak leczy. Ale jako biegły zrobił się jest bardzo tendencyjny i niesprawiedliwy. Kilkanaście lat temu uczciwie uznał, że moje dyskopatie kręgosłupa (wtedy były "tylko" niewielkie protruzje 2 krążków) są wynikiem wypadku sprzed 20 laty. Kolejne lata (35 lat od wypadku) przyniosły znaczne pogorszenie stanu zdrowia - teraz przepuklin jest 6 (3 w odcinku lędźwiowym i 3 w szyjnym), uciskających zarówno obustronnie korzenie nerwowe jak i brzuszną powierzchnię rdzenia, liczne osteofity, zwężenie kanału kręgowego itp. itd (nie będę przepisywać wyników rezonansu), co powoduje silne bóle (rwy kulszowe o różnym nasileniu praktycznie stale), porażenie stopy, bolesne drętwienia nóg, zawroty głowy, bóle karku, rwy barkowe i in. Od środków przeciwbólowych mam krwawiące wrzody na żołądku. Praktycznie nie mogę już chodzić, ani jeździć (do pracy? - autem czy pociągiem?). Wszyscy badający lekarze, także on, stwierdzili znaczne pogorszenie stanu zdrowia, a wszyscy inni neurolodzy twierdzą, że to skutek wypadku,tylko Pan Godlewski uznał, że ... nie jest to wynikiem wypadku, a ból jest odczuciem... subiektywnym, objawy są lekkie, więc jestem zdolna do pracy. Gdy przypomniałam, że kiedyś przecież sam przyznał mi rentę wypadkową, więc dlaczego zmienia zdanie, i od 35 lat mam rentę (w czasie "badania" -najniższą grupę, która chce mi zabrać w wieku 64 lat), to w kolejnej opinii napisał, że jakiś tam skutek wypadku może jest, ale nie na tyle, żeby doprowadzić do obecnego stanu i wymyślał, że pewnie cierpię na jakieś inne schorzenie, ale jakie to już nie umiał nazwać (nigdy wcześniej nie chorowałam na żadne schorzenia układu kostno-stawowego).
   Wiem, że jest tendencja do zmniejszania liczby osób pobierających renty i być może biegli i orzecznicy są w jakiś sposób gratyfikowani za ich odbieranie (?) , ale od lekarza specjalisty chyba należy oczekiwać uczciwości w ocenie oraz rzetelnej opinii ?
   Do tego z gabinetu i od Pana Doktora cuchnie nikotyną - lekarz pali nawet w kantorku Sądu Pracy, na korytarzu zostawia za sobą welon nikotyny, a pacjentom zbiera się na wymioty. Dlaczego sąd to toleruje? Czy dlatego, że "uwala" rencistów?
   Opinię napisałam dopiero po kilku latach, jak ochłonęłam i przeminął mój wstyd za taką opinię i za to, że mamy takich lekarzy. Zgroza.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grażyna Derezińska-Kozłowska

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pacjentkom Pani dr Kozłowskiej od ponad 2 lat. Profesjonalna, kompetentna, bardzo sympatyczna.

   Zawsze służy radą i pomocą. Bardzo delikatna w trakcie badania, dba o komfort pacjentów.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Kontrola

   Jestem pacjentką Pani dr.od kilkunastu lat.Miła,sympatyczna a przede wszystkim konkretna osoba.Przykładem tego jakim lekarzem jest dr.Kozłowska jest moja córka która również jest pacjentką Pani dr. Każda wizyta bez stresu i wiem że jestem w dobrych rękach-''pod skrzydłami''anioła..Polecam i zachęcam do korzystania z wizyt u dr.Kozłowskiej

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Piotr Przygoda

  Okulista, dr

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Mistrz! Spotkalem w zyciu bardzo wielu lekarzy, ale dr Przygoda to pierwszy i jedyny, ktoremu w pelni zaufalem, ktory w przeciwienstwie do innych w potrafi wysluchac, wytlumaczyc a przede wszystkim podejsc do pacjenta tak, ze traci sie obawy i strach przed zabiegiem nawet w przypadku takiego cykora jak ja:) polecam calym sercem!

  • P

   Z pełnym przekonaniem polecam Pana doktora. Miły, uprzejmy ale przede wszystkim zaangażowany w leczenie pacjenta. Od razu konkretne rozwiązanie problemu i zabieg usunięcia gradówki przeprowadzony szybko, bezboleśnie i z mistrzowską fachowością. Wszystko dokładnie wytłumaczył dzięki czemu strach mija bo widać że to profesjonalista.


 • Katarzyna Bernardczyk

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuUsługa: przepuklina pachwinowa

   Polecam Panią dr z całego serca! Kobieta z powołania bym powiedziała. Mój niespełna miesięczny synek miał przepuklinę pachwinowa zajęła się nim rewelacyjnie, zooperowala ( w szpitalu wszystko omawiala co i jak) !! Potem był problem z jaderkami i i tak Pani Katarzyna Obserwuje go już od 2 lat. Kiedy pojawia się jakikolwiek problem zawsze bez problemu odbierze powie co robić i umawia na wizytę. Rzadko się spotyka takich ludzi jak Pani Katarzyna! Mimo iż mam 60km do przejechania to warto poświęcić na profesjonalną opiekę Naprawdę polecam z całego serca.

  • Pani doktor leczy naszego 2 miesięcznego synka. Lekarz kompetentny, w pełni poświęcony pacjentom i swojej pracy. Mało jest takich ludzi a tym bardziej lekarzy jak pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu