dr

Anna Zubrzycka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

27 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Łodzi. Studia ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny w 2007 r. W 2016 r. zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: "SALVE" Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Usg Ciąży

  Zdecydowanie nie polecam. U Pani Doktor byłam na prywatnej wizycie w 38 tygodniu ciąży na USG. Chciałam tylko potwierdzić ułożenie dziecka, a według opinii Pani Doktor miałam małowodzie. Dostałam skierowanie do szpitala. Zdenerwowana, przestraszona, tak też zrobiłam pojechałam na izbę przyjęć. Pani Doktor zafundowała mi noc w szpitalu. Następnego dnia dowiedziałam się że żadnego małowodzia nie mam, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, wg Pani doktor AFI wynosiło 5, a kolejnych dwóch lekarzy ( ze szpitala oraz lekarz komercyjny u którego byłam po wyjściu ze szpitala) robiąc badanie stwierdziło AFI- 13. Więc dziewczyny odradzam, po co komu niepotrzebne nerwy.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: USG ginekologiczne

  Chciałam wykonać tylko diagnostykę - badanie ginekologiczne usg, w cenie 120 zł, co zaznaczyłam przy rejestracji wizyty. Jakże się zdziwiłam kiedy po badaniu, przy kasie musiałam zapłacić 230 zł. Rozumiem, że te kilka pytań o wiek, choroby, poród i 10 sekund na fotelu ( bo lekarka stwierdziła - najpierw muszę panią zbadać, - tak bardzo mimochodem jakby to była część badania usg) potraktowane było jako „wizyta”.
  Zapłaciłam, ale pierwszy i ostatni raz w tym miejscu.

 • A
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: USG

  Miałam zlecone USG transwaginalne oraz USG piersi. Badanie trwało max 5 min bez objaśnienia. Miałam podejrzenie polipa stwierdzone przez dwóch lekarzy (w szpitalu oraz na wizycie kontrolnej) natomiast podczas USG Pani bez żadnych wyjaśnień stwierdziła, że niczego nie widzi. Być może tak było ale wyszłam z gabinetu zmieszana ....

  Anna Zubrzycka2017-10-03

  Dzień dobry.
  Tylko poprzez badanie histopatologiczne można stwierdzić polipa endometrialnego. Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania zapraszam na darmowa wizytę celem wyjaśnienia wątpliwości. Pozdrawiam dr A. Zubrzycka

 • M
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: zaburzenia miesiączkowania

  Wizyta w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Badanie bezbolesne, tłumaczone na bieżąco. Pani doktor pyta czy są jakieś dodatkowe pytania. Zleca badania. Wzorowo! Polecam wszystkim!

 • P
  Lokalizacja: Salve Medica

  Mam mieszane odczucia. Pani doktor albo była tak zmęczona, albo się nie wyspała. Tak czy siak, badanie było bardzo szybkie, pach pach i po. Zdawkowe komentarze, miałam wrażenie jak by chciała żebym szybko wyszła. Owszem jest miła i badanie nie bolało, ale brakowało mi czegoś.. może zaangażowania, może energii.. sama nie wiem, po tych bardzo pozytywnych opiniach spodziewałam się trochę więcej.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor Anny Zubrzyckiej. Polecam- bardzo sympatyczna, delikatna przy badaniu ginekologicznym, potrafi doradzić z rozwagą i bez pośpiechu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: USG płodu

  Pani doktor bardzo pomocna. Nie pozwoliła mi wpaść w panikę tylko racjonalnie oceniła sytuacje. W razie nagłych zmian służyła pomocą mailowa i telefoniczna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i kompetentna Pani.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani ginekolog.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: Konsultacja

  Pani doktor jest dokładna,rzetelna, zaangażowana i czujna.A do tego sympatyczna i odpowiada na zadane pytania.Poprawnie wydała diagnozę i odpowiednio mnie pokierowała.Dlatego z całym przekonaniem mogę wskazać Panią doktor jako lekarza godnego polecania .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo profesjonalna. Udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Była delikatna podczas badania. Podpowiedziała mi też na temat leczenia i przebiegu choroby nie z dziedziny ginekologicznej, a endokrynologicznej, chociaż wcale nie musiała. Jest zainteresowana pacjentką, dokładnie opisuje przebieg badania usg. Bardzo polecam :)

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Łodzi. Studia ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny w 2007 r.
  W 2016 r. zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii zrealizowana w Klinice Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi i Szpitalu im. Św Rodziny w Warszawie i uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.
  Jestem członkiem wielu towarzystw ginekologicznych - m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, European Society of Human Reproduction and Embrology.
  Jestem autorką i współautorką licznych publikacji z zakresu endometriozy.
  Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu niepłodności w Polsce i zagranicą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwesytet Medyczny w Łodzi, rok 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki