dr

Anna Zubrzycka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

33 opinie +dodaj

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Łodzi. Studia ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny w 2007 r. W 2016 r. zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycyna

  Pani dr bardzo profesjonalna! Wizyta szybka, sprawna i na temat. Na miejscu zrobiony komplet badań. Zdecydowanie polecam!

 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Pierwsza wizyta u Pani doktor , więc nie mogę powiedzieć jeszcze o skutecznosci zaoferowanej metodzie leczenia. Odnosząc się do przebiegu badania nie mam zastrzeżeń. Pani doktor zebrała konieczny wywiad, badanie wykonała delikatnie oraz sprawnie, na duży plus badnie usg co świadczy o dokładności oraz rzetelności tego badania. I jeszcze jeden plus na punktualność.

 • A
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: Usg

  Bardzo miła Pani doktor . Badanie usg przeprowadzone szczegółow. Dodatkowo Pani doktor zbadała również szyjke macicy bez dodatkowych opłat. Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycyna

  Wizyta prawidłowa, wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pani doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Od dawna bałam się chodzić do lekarzy ginekologów, ponieważ zawsze byli niedelikatni i każde badanie było dla mnie wielkim stresem. Na szczęście trafiłam do Pani Doktor, która okazała się być ratunkiem na mój stres. Bardzo spokojnie i empatycznie się mną zajęła, była miła, a przede wszystkim badanie było całkowicie bezbolesne. Co więcej, Pani Doktor chętnie i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Bez wątpienia to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Z Panią Dr zaczynaliśmy swoją drogę do in vitro. Na dzień dzisiejszy wszystko się udało. Pani dr szczegółowo wszystko tłumaczy i zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Polecam.

 • Lokalizacja: "SALVE" Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Usg Ciąży

  Zdecydowanie nie polecam. U Pani Doktor byłam na prywatnej wizycie w 38 tygodniu ciąży na USG. Chciałam tylko potwierdzić ułożenie dziecka, a według opinii Pani Doktor miałam małowodzie. Dostałam skierowanie do szpitala. Zdenerwowana, przestraszona, tak też zrobiłam pojechałam na izbę przyjęć. Pani Doktor zafundowała mi noc w szpitalu. Następnego dnia dowiedziałam się że żadnego małowodzia nie mam, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, wg Pani doktor AFI wynosiło 5, a kolejnych dwóch lekarzy ( ze szpitala oraz lekarz komercyjny u którego byłam po wyjściu ze szpitala) robiąc badanie stwierdziło AFI- 13. Więc dziewczyny odradzam, po co komu niepotrzebne nerwy.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: USG ginekologiczne

  Chciałam wykonać tylko diagnostykę - badanie ginekologiczne usg, w cenie 120 zł, co zaznaczyłam przy rejestracji wizyty. Jakże się zdziwiłam kiedy po badaniu, przy kasie musiałam zapłacić 230 zł. Rozumiem, że te kilka pytań o wiek, choroby, poród i 10 sekund na fotelu ( bo lekarka stwierdziła - najpierw muszę panią zbadać, - tak bardzo mimochodem jakby to była część badania usg) potraktowane było jako „wizyta”.
  Zapłaciłam, ale pierwszy i ostatni raz w tym miejscu.

 • A
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: USG

  Miałam zlecone USG transwaginalne oraz USG piersi. Badanie trwało max 5 min bez objaśnienia. Miałam podejrzenie polipa stwierdzone przez dwóch lekarzy (w szpitalu oraz na wizycie kontrolnej) natomiast podczas USG Pani bez żadnych wyjaśnień stwierdziła, że niczego nie widzi. Być może tak było ale wyszłam z gabinetu zmieszana ....

  Anna Zubrzycka2017-10-03

  Dzień dobry.
  Tylko poprzez badanie histopatologiczne można stwierdzić polipa endometrialnego. Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania zapraszam na darmowa wizytę celem wyjaśnienia wątpliwości. Pozdrawiam dr A. Zubrzycka

 • M
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: zaburzenia miesiączkowania

  Wizyta w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Badanie bezbolesne, tłumaczone na bieżąco. Pani doktor pyta czy są jakieś dodatkowe pytania. Zleca badania. Wzorowo! Polecam wszystkim!

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Łodzi. Studia ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny w 2007 r.
  W 2016 r. zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii zrealizowana w Klinice Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi i Szpitalu im. Św Rodziny w Warszawie i uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.
  Jestem członkiem wielu towarzystw ginekologicznych - m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, European Society of Human Reproduction and Embrology.
  Jestem autorką i współautorką licznych publikacji z zakresu endometriozy.
  Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu niepłodności w Polsce i zagranicą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwesytet Medyczny w Łodzi, rok 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki