COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Mariacka 18a, Katowice
Śląskie Centrum Psychosomatyki


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka, Przelew na konto
32 758.....Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
32 758.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Spotkania online będą odbywały się poprzez komunikator WhatsApp (numer telefonu: *** *** ***).* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Uzyskałam specjalizację pierwszego stopnia z zakresu psychologii klinicznej, europejski certyfikat psychoterape...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii (Katowice)
 • Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kurs Psychoterapii, (Kraków)
 • Milton H. Erickson Foundation w Phoenix w USA, Fundamental, Intensive Training in Ericksonian Approaches to Brief Hypnotic Psychotherapy

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacje online


Konsultacja psychoterapeutyczna


Mariacka 18a, Katowice

150 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Mariacka 18a, Katowice

150 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki


Psychoterapia


Mariacka 18a, Katowice

150 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki


Psychoterapia grupowa


Mariacka 18a, Katowice

od 100 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki


Psychoterapia indywidualna


Mariacka 18a, Katowice

150 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki


Psychoterapia partnerska


Mariacka 18a, Katowice

200 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki


Psychoterapia rodzinna


Mariacka 18a, Katowice

200 zł

Śląskie Centrum Psychosomatyki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki psychoterapia

Terapia u pani Ani pomogła mi zrozumieć, że nie muszę patrzeć na swoje wnętrze jako pole walki różnych potrzeb, subosobowości, ról które pełnię w życiu rodzinnym, zawodowym i towarzyskim, a raczej jest to miejscem do dialogu wewnętrznego i okazja do odnalezienia równowagi pomiędzy wspomnianymi elementami mojej tożsamości, wypracowania dla nich kompromisu, którego efektem będzie samoakceptacja i poczucie bycia pełną osobą. Było sporo łez, zarówno w trakcie wizyt jak i po ich zakończeniu, w domu, zresztą bardzo potrzebnych, bo oczyszczających, ale też sporo luzu i poczucia komfortu i bezpieczeństwa, gdy opowiadałem o sobie i tym co mnie dręczy. Bardzo jestem wdzięczny pani Ani za pomoc w odnalezieniu równowagi psychicznej i za jej postawę, którą opisałbym jako troskliwy dystans z dużą dozą cierpliwości, serdeczności i polecam tę wybitną specjalistkę każdemu, kto zastanawia się nad podjęciem psychoterapii, niezależnie od tego z jakimi problemami boryka się na co dzień w swoim życiu. Współpraca z dr Winnicką to jedna z najlepszych decyzji jaką podjąłem w całym moim życiu. Pozdrawiam serdecznie!

dr Anna Winnicka

Panie Mariuszu bardzo dziękuję.
Życzę wszystkiego dobrego


I
Użytkownik zweryfikowany

Panią dr Annę Winnicką poznałam kilkanaście lat temu, na prowadzonych przez nią warsztatach. Zrobiła na mnie wtedy spore wrażenie. Na tyle duże, że kiedy po latach potrzebowałam wsparcia psychologa, od razu wiedziałam gdzie go szukać. Pani Ania jest, nie tylko doskonałą i doświadczoną profesjonalistką, ale także niezwykle otwartą, akceptującą, uważną i ciepłą osobą.Nie znaczy to jednak, że na spotkaniach jest zawsze sympatycznie i "tulaśnie", bywa ciężko i łzawo, ale właśnie pewność, że jest się prowadzonym przez Profesjonalistkę bardzo pomaga w "uzdrawianiu" problemów, z którymi się borykamy. Mam ogromne zaufanie i wiele wdzięczności dla Pani Ani. Gorąco polecam!

dr Anna Winnicka

Dziękuję


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki psychoterapia indywidualna

Dr Annę Winnicką poznałam kilkanaście lat temu na prowadzonych przez nią warsztatach. Zrobiła na mnie wtedy spore wrażenie. Na tyle duże, ze kiedy po latach potrzebowałam wsparcia psychologa, od razu wiedziałam gdzie go szukać. Pani Ania jest nie tylko doskonałą i doświadczoną terapeutką, ale także i po prostu niezwykle otwartą, uważną i ciepłą osobą. Nie znaczy to jednak, że na spotkaniach jest zawsze sympatycznie i miło. Bywa ciężko i łzawo, ale właśnie pewność, że jest się prowadzonym przez Profesjonalistkę, bardzo pomaga w „uzdrawianiu problemów”, z którymi się borykamy. Mam ogromne zaufanie i wiele wdzięczności dla Pani Ani. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki konsultacja psychoterapeutyczna

Podczas spotkania czułam się bezpiecznie. Mogłam spokojnie i otwarcie opowiedzieć o swoich problemach. Psychoterapeutka uważnie mnie wysłuchała i nazywała trudności. Okazała mi dużo zrozumienia i wsparcia. Dzieliła się osobistym doświadczeniem, co było dla mnie niezwykle cenne. Po spotkaniu odczułam ulgę, spokój a przede wszystkim nadzieję, że poradzę sobie z moimi problemami. Serdecznie dziękuję! Chcę umówić się na kolejne spotkanie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo profesjonalna, życzliwa i punktualna Pani Doktor. Wysłuchała mnie i udzieliła dobrej porady..

dr Anna Winnicka

Dziękuję


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki

Zdecydowałam się na terapię u Pani Winnickiej biorąc pod uwagę że pracuje ona z dolegliwościami psychosomatycznymi oraz systemem rodzinnym - w tamtym czasie moje relacje rodzinne były skomplikowane oraz cierpiałam na dotkliwe dolegliwości o podłożu psychosomatycznym (lekarze nie odnajdywali żadnej ich przyczyny). W momencie rozpoczęcia terapii przeżywałam dodatkowo uciążliwe, przerastające mnie sytuacje w pracy i związku.

Pracowałyśmy intensywnie nad asertywnością w pracy i w życiu osobistym, nad tematami związanymi z rodziną, również relacjami z przodkami, oraz nad wszelkimi odczuciami płynącymi z ciała (duża uwaga poświęcona emocjom, oddechowi, czuciu w ciele).

Efekty terapii: obecnie wyrobiłam sobie dobrą pozycję w nowej pracy, jestem żoną i matką, ustabilizowałam moje relacje z rodziną, moje relacje z mamą są tak ciepłe i bliskie jak nigdy wcześniej, zaś po dolegliwościach męczących mnie od dziesięciu lat nie pozostał ani ślad.

Największym plusem terapeutki była dla mnie jej zawsze zrównoważona postawa, gotowość do pracy z każdym, nawet mocno drażliwym tematem przy dużej trzeźwości umysłu i "trzymaniem opieki" nad procesem, brak "matkowania", za to profesjonalizm i odpowiedni dystans.
Pani Anna ponadto umiejętnie zajęła się mną po uprzednio doświadczonej retraumatyzacji, której doświadczyłam w innym miejscu.
Dziękuję serdecznie :)

dr Anna Winnicka

Dziękuję


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki relacje dmsko męskie

kilkanaście lat temu, dzięki fundacji, która zasponsorowała dla mnie nasze spotkania, miałem możliwość usłyszeć od pani kluczowe dla mnie słowa, które mnie obudziły i całkowicie odmieniły moje zycie
"...tomku, szukasz dla siebie zaburzonej kobiety,
którą będziesz mógł sobie wyleczyć i mieć dla siebie
swoją własną zdrową mamę..."

dziękuję :)

dr Anna Winnicka

Tomku, bardzo dziękuję, serdecznie Cię pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki

Świetna specjalistka, niesamowicie trafnie stawia diagnozę i pozwala spojrzeć na problem z zupełnie innej strony. Pozwala to zacząć walkę. Walkę, w której Pani Anna udziela niebywałego wręcz wsparcia.

dr Anna Winnicka

dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki

Pani Doktor zapewnia życzliwą atmosferę w trakcie terapii i wzbudza zaufanie. Profesjonalnie podchodzi do tematu, nie ocenia i nie narzuca dostosowując metodę do Pacjenta. Nakierowuje, pyta i podsumowuje. Szuka przyczyny danego stanu psychicznego. Szczerze polecam.
Małgorzata

dr Anna Winnicka

Dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychosomatyki

Miałem przyjemność korzystać z psychoterapii u p. Anny Winnickiej w 2 seriach / psychoterapiach po 5 spotkań na przestrzeni paru lat.

Za każdym razem ze spotkań wychodziłem z nową wiedzą o sobie, zrozumieniem procesów zachodzących w moim wnętrzu i wyprowadzonymi na prostą sprawami emocjonalnymi. Każda z 2 psychoterapii dała mi trwałe narzędzia, z których korzystam do dzisiaj przy radzeniu sobie z różnymi problemami.

Jako wisienkę na torcie dodam, że po pierwszych 5 spotkaniach, 3 lata temu, rzuciłem palenie i od tej pory nie sięgnąłem po papierosa...

Najlepsza z psychoterapeutek, jakie miałem okazję w życiu poznać.

dr Anna Winnicka

Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Uzyskałam specjalizację pierwszego stopnia z zakresu psychologii klinicznej, europejski certyfikat psychoterape...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii (Katowice)
 • Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kurs Psychoterapii, (Kraków)
 • Milton H. Erickson Foundation w Phoenix w USA, Fundamental, Intensive Training in Ericksonian Approaches to Brief Hypnotic Psychotherapy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego, staż specjalistyczny w ramach szkolenia podyplomowego z psychoterapii rodzin w wymiarze 100 godzin szkoleniowych
 • Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia ; Dąbrówka. Gliwice, staż specjalistyczny 240 godzin.Filmy


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (6)

Powiązane wyszukiwania