dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

95 opinii +dodaj

Umów wizytę 1086 odwiedzin w ciągu 30 dni

Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 24a codziennie Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 24a codziennie


  Specjalista ginekologii i położnictwa

  Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

  Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
  Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

  Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.  Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

  Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa, miła pani doktor. Przeprowadzila szczegółowy wywiad, wzięła pod uwagę przewlekłe choroby. Doradziła, jak sobie radzić z dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz! byłam u Pani doktor po raz pierwszy z racji urlopu mojego gina. Wykonała bardzo staranny wywiad, badanie oraz usg ze szczegolowym wyjasnieniem co widzi w danej chwili na monitorze. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor wszystkim moim koleżankom. Spokojna i cierpliwa i bardzo dokładna. Przychodzę już ładnych parę lat, nie muszę pamiętać o badaniach, sama przypomina że już czas. Bardzo wygodna forma zapisów i przyjęcie tego samego dnia (to dla mnie bardzo ważne gdyż plan dnia zmienia się u mnie bardzo szybko). Z czystym sumieniem polecam!!

 • bardzo dobry

  Takich miejsc i takich lekarzy szukam, jeśli chodzi o niestandardowe sytuacje zdrowotne, bo było szybko, wiarygodnie, profesjonalnie i bardzo komfortowo. Cieszę się, że tu trafiłam zapisując się na wizytę przez znanylekarz.pl

 • bardzo dobry

  Polecam Panią dr jest miła dokładna rzeczowa odpowiada na każde zadane pytanie czułam się bezpieczna wszystko omawia pokazuje świetnie prowadzi ciążę.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i konkretna lekarka. Byłam u niej dzisiaj na USG 3D płodu z mężem i synkiem, wszystko dokładnie i cierpliwie pokazała (mimo, że bąbelek w brzuszku był baaardzo skręcony), wytłumaczyła, zagadując w międzyczasie do synka (który po wyjściu stwierdził, że Pani lekarka go chyba polubiła :)). ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :)

 • dobry

  Pani doktor bardzo konkretna . Wykonała wszystkie badania ktore wydawały się potrzebne na tej samej wizycie i dała wszystkie potrzebne skierowania. Była otwarta na wszelkie pytania i starała się pomoc.

 • słaby

  Czas przewidziany na moją wizytę: 10 minut. Zapisałam się na usg, a na koniec dowiedziałam się, że mam też zapłacić dodatkowe 100 zł za wizytę (?). Pan przyjmujący zapisu podaje mylne informacje. Podczas poprzedniej wizyty, lekarka chciała bez pytania zrobić mi badanie, o które nie prosiłam. Dobrze, że się zorientowałam i zaprotestowałam, bo najprawdopodobniej zostałabym zaskoczona dodatkową opłatą za niezamówione badanie.

 • neutralny

  Rozumiem to, że lekarz może się cenić i swoją wiedzę, ale nie spotkałam się jeszcze, żeby pobierać opłatę za wizytę ginekologiczną i dodatkowo za usg ciąży... co daje razem 400 zł. i jeszcze, żeby opis usg był szczegółowy... może wypadałoby umieścić gdzieś na stronie taką informację? skoro jadę na usg to płacę za usg... i jak się okazuje jeszcze płacę za to, aby lekarz do mnie przemówiła. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, swoim podejściem uspokaja pacjenta. Dokładnie zbadała mi piersi, nie spieszyła się. Długo szukałam po przeprowadzce dobrego ginekologa ( który wysłucha i nie będzie się spieszył, aby odhaczyć jak najwięcej pacjentów ) -właśnie znalazłam panią Annę. Bardzo polecam !

Najbliższe terminy:

kolejne dni