dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Umów wizytę 1313 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa o... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (2)

 • Łojotok skóry twarzy i głowy

  Mam 44 lata i bardzo silny łojotok skóry twarzy i głowy. Jakie badania hormonalne mogę lub powinnam wykonac przed planowaną wizytą u Pani?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Wilczyńska

  Dzień dobry! Wstępnie proszę wykonać morfologię, androstendion, testosteron, TSH, AST, ALT, lipidogram. Zapraszamy również na wizytę do bardzo dobrej dermatolog dr Emilii Łojewskiej, która przyjmuje w… Więcej

 • Paroxinor a bezpieczna ciąża

  Witam serdecznie, chciałabym rozpocząć starania o dziecko ale do 4go września przyjmowała Paroxinor. Po jakim czasie od przestaną przyjmowania leku bezpiecznie mogę rozpocząć starania? Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Wilczyńska

  Dzień dobry! Producent niestety nie podaje takich informacji. Natomiast nawet podawanie leku w ciąży podnosi minimalnie ryzyko występowania wad u dziecka. Jeśli pierwsze 2 tygodnie po odstawieniu leku… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa

  Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

  Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
  Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

  Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.  Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

  Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • dobry

  Bardzo dobry i profesjonalny ginekolog. Pani Anna jest miła, sympatyczna i uprzejma. Badania przeprowadza starannie, szczegółowo i delikatnie. Gabinet jest nowy i świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt, który pozwala na wykonanie szeregu różnych badań. Nie miałam problemów z umówieniem się na wizytę w poniedziałkowy wieczór na 'za pół godziny'. W poczekalni oczekuje wiele pacjentek, które są poumawiane co 10-15 minut, ale pani doktor poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam i wykonała wszystkie potrzebne badania bez naciągania na dodatkowe, zbędne koszty. Nie ma również problemu z konsultacją telefoniczną po wizycie. Odejmuję gwiazdkę za bardzo wysoką cenę wizyty - 100 zł za samą konsultację + 150 zł za badanie wziernikiem i usg dopochwowe. Możliwe, że jak na Warszawę nie są to bardzo wygórowane ceny, ale wystarczy podjechać do innego, dobrego ginekologa pod Warszawą i zapłacić 2/3 tej kwoty, a mieć dodatkowo zrobione badanie usg piersi i cytologię. Polecam !

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa, miła pani doktor. Przeprowadzila szczegółowy wywiad, wzięła pod uwagę przewlekłe choroby. Doradziła, jak sobie radzić z dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz! byłam u Pani doktor po raz pierwszy z racji urlopu mojego gina. Wykonała bardzo staranny wywiad, badanie oraz usg ze szczegolowym wyjasnieniem co widzi w danej chwili na monitorze. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor wszystkim moim koleżankom.
  Spokojna i cierpliwa i bardzo dokładna.
  Przychodzę już ładnych parę lat, nie muszę pamiętać o badaniach, sama przypomina że już czas. Bardzo wygodna forma zapisów i przyjęcie tego samego dnia (to dla mnie bardzo ważne gdyż plan dnia zmienia się u mnie bardzo szybko).
  Z czystym sumieniem polecam!!

 • bardzo dobry

  Takich miejsc i takich lekarzy szukam, jeśli chodzi o niestandardowe sytuacje zdrowotne, bo było szybko, wiarygodnie, profesjonalnie i bardzo komfortowo. Cieszę się, że tu trafiłam zapisując się na wizytę przez znanylekarz.pl

 • bardzo dobry

  Polecam Panią dr jest miła dokładna rzeczowa odpowiada na każde zadane pytanie czułam się bezpieczna wszystko omawia pokazuje świetnie prowadzi ciążę.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i konkretna lekarka. Byłam u niej dzisiaj na USG 3D płodu z mężem i synkiem, wszystko dokładnie i cierpliwie pokazała (mimo, że bąbelek w brzuszku był baaardzo skręcony), wytłumaczyła, zagadując w międzyczasie do synka (który po wyjściu stwierdził, że Pani lekarka go chyba polubiła :)). ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :)

 • dobry

  Pani doktor bardzo konkretna . Wykonała wszystkie badania ktore wydawały się potrzebne na tej samej wizycie i dała wszystkie potrzebne skierowania. Była otwarta na wszelkie pytania i starała się pomoc.

 • słaby

  Czas przewidziany na moją wizytę: 10 minut. Zapisałam się na usg, a na koniec dowiedziałam się, że mam też zapłacić dodatkowe 100 zł za wizytę (?). Pan przyjmujący zapisu podaje mylne informacje. Podczas poprzedniej wizyty, lekarka chciała bez pytania zrobić mi badanie, o które nie prosiłam. Dobrze, że się zorientowałam i zaprotestowałam, bo najprawdopodobniej zostałabym zaskoczona dodatkową opłatą za niezamówione badanie.

 • neutralny

  Rozumiem to, że lekarz może się cenić i swoją wiedzę, ale nie spotkałam się jeszcze, żeby pobierać opłatę za wizytę ginekologiczną i dodatkowo za usg ciąży... co daje razem 400 zł. i jeszcze, żeby opis usg był szczegółowy... może wypadałoby umieścić gdzieś na stronie taką informację? skoro jadę na usg to płacę za usg... i jak się okazuje jeszcze płacę za to, aby lekarz do mnie przemówiła. Pozdrawiam