Dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Ginekolog Warszawa 24h

  Od 3 lat chodze tylko do dr. Wilczyńskiej. I nie zamierzam zmieniać. Robiłam już implant hormonalny, cytologie, badania piersi, usg - pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, miła, kompetentna i służy informacjami. Pacjentka czuje się wysłuchana i należycie zbadana. Gorąco polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przyjmuje codziennie ul Korkowa 31 w Warszawie ginekologwarszawa24 pl
   Specjalista ginekologii i położnictwa
   Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

   Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
   Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

   Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.   Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

   Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Ginekolog Warszawa 24h

  Korkowa 31 lok U6, Wawer, 04-502 Warszawa, mazowieckie

  Usg piersi od 120 zł
  Cytologia 50 zł
  Usg płodu 250 zł
  Usg ciąży do 11 tygodnia ciąży od 130 zł
  Test nifty- dna płodu z krwi matki 2 200 zł
  Wizyta w weekend i święta 150 zł
  Usg 3d płodu 150 zł
  Założenie wkładki mechanicznej z wkładką i usg od 250 zł
  Założenie wkładki hormonalnej z wkładką mirena i usg 1 000 zł
  Implant antykoncepcyjny 850 zł
  Usunięcie implantu antykoncepcyjnego 200 zł
  Badanie
  Zwykła wizyta
  Pobieranie dna płodu z krwi matki
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Wilczyńska
  Anna Wilczyńska
  Ginekolog
  Warszawa
  Dzień dobry!
  Nieprzyjemny zapach i ból jajnika może świadczyć o infekcji bakteryjnej. Powinna Pani czym prędzej udać się do ginekologa.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  103 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Ginekolog Warszawa 24h

   Od 3 lat chodze tylko do dr. Wilczyńskiej. I nie zamierzam zmieniać. Robiłam już implant hormonalny, cytologie, badania piersi, usg - pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, miła, kompetentna i służy informacjami. Pacjentka czuje się wysłuchana i należycie zbadana. Gorąco polecam!

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wytłumaczy. Chodzę do Pani doktor od 3 lat i nie żałuję, że wybrałam właśnie tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: www.ginekologwarszawa24.plUsługa: USG 3D płodu

   Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad wizytą u Pani Doktor ???? W 100% polecam.
   Zacznę od samego początku. Szukałam w Warszawie prywatnie lekarza, który wykonuje USG 3d płodu. Zadzwoniłam w kilka miejsc, jednak pozytywne opinie na temat Pani Doktor Wilczynskiej przekonały mnie, aby się do niej udać. Pani Doktor prywatnie przyjmuje na ul. Korkowej 31 w Warszawie. Za wizytę bierze 130 zł- zdjęcie samej główki dziecka lub 250 zł- calosciowe badanie ze zdjęciami, opisem i płyta. Pani Doktor przyjęła nas przed czasem i przeprowadziła szczegółowy wywiad ze mną. Pomierzyla główkę dziecka, zwazyla je i spróbowała określić płeć dziecka. Dodam, że udałam się do niej w 32 tygodniu ciąży. Niestety okazało się, że dzidziuś się wykrecil i nie chciał pokazać swojej płci albo buzi. Pani Doktor powiedziała, żeby udać się do sklepu i zjeść coś słodkiego, aby dziecko się poruszyło. Po 15 min wróciliśmy do Pani Doktor i podjęliśmy kolejna próbę określenia płci i zobaczenia buzi naszego maleństwa. Po 20 min cierpliwego czekania okazało się, że to dziewczynka i udało się również uchwycić jej buzię.
   Polecam zdecydowanie Panią Doktor, ponieważ jest osoba bardzo miła, wszystko wyjaśni i przede wszystkim tak szybko się nie poddaje!

  • L
   Lokalizacja: Ginekolog Warszawa 24hUsługa: Zwykła wizyta

   Pani doktor jest przemiła. Przyszłam po receptę - zrobiła mi badania, dokładny wywiad, a wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu. Zdecydowanie polecam i pewnie nie raz wrócę.

  • L
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, poważnie podchodzi do problemów pacjenta, jest wyrozumiała i przyjaźnie nastawiona.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłam u dr Wilczynskiej kilka razy. Przed ciążą i pierwsze wizyty w ciąży. Myślę, że już więcej nie skorzystam. Wszystko jest bardzo miło i uprzejmie, jak to na płatnych, prywatnych wizytach. Pani dr była jednym z kilku ginekologów, którzy przez całą ciążę nie zauważyli u mnie mięśniaków. Przyznam jednak że najbardziej przykra była ostatnia trzyminutowa wizyta po zaświadczenie do "becikowego". Zapłaciłam 140 PLN, za coś, za co teoretycznie nie powinno się pobierać opłat.
   Przykro trochę ale to była moja ostatnia wizyta.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Cudowna Panie doktor, która dokładnie mnie przebadała, omówiła przyczyny dolegliwości oraz zalecone leczenie.

  • S

   Bardzo dobry i profesjonalny ginekolog. Pani Anna jest miła, sympatyczna i uprzejma. Badania przeprowadza starannie, szczegółowo i delikatnie. Gabinet jest nowy i świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt, który pozwala na wykonanie szeregu różnych badań. Nie miałam problemów z umówieniem się na wizytę w poniedziałkowy wieczór na 'za pół godziny'. W poczekalni oczekuje wiele pacjentek, które są poumawiane co 10-15 minut, ale pani doktor poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam i wykonała wszystkie potrzebne badania bez naciągania na dodatkowe, zbędne koszty. Nie ma również problemu z konsultacją telefoniczną po wizycie. Odejmuję gwiazdkę za bardzo wysoką cenę wizyty - 100 zł za samą konsultację + 150 zł za badanie wziernikiem i usg dopochwowe. Możliwe, że jak na Warszawę nie są to bardzo wygórowane ceny, ale wystarczy podjechać do innego, dobrego ginekologa pod Warszawą i zapłacić 2/3 tej kwoty, a mieć dodatkowo zrobione badanie usg piersi i cytologię. Polecam !

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzeczowa, miła pani doktor. Przeprowadzila szczegółowy wywiad, wzięła pod uwagę przewlekłe choroby. Doradziła, jak sobie radzić z dolegliwościami.

  • M

   Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz! byłam u Pani doktor po raz pierwszy z racji urlopu mojego gina. Wykonała bardzo staranny wywiad, badanie oraz usg ze szczegolowym wyjasnieniem co widzi w danej chwili na monitorze. Polecam!