dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

95 opinii +dodaj

Umów wizytę 1463 odwiedziny w ciągu 30 dni

Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 31 lok U6 codziennie Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdob... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (2)

 • Paroxinor a bezpieczna ciąża

  Witam serdecznie, chciałabym rozpocząć starania o dziecko ale do 4go września przyjmowała Paroxinor. Po jakim czasie od przestaną przyjmowania leku bezpiecznie mogę rozpocząć starania? Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Wilczyńska

  Dzień dobry! Producent niestety nie podaje takich informacji. Natomiast nawet podawanie leku w ciąży podnosi minimalnie ryzyko występowania wad u dziecka. Jeśli pierwsze 2 tygodnie po odstawieniu leku… Więcej

 • Łojotok skóry twarzy i głowy

  Mam 44 lata i bardzo silny łojotok skóry twarzy i głowy. Jakie badania hormonalne mogę lub powinnam wykonac przed planowaną wizytą u Pani?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Wilczyńska

  Dzień dobry! Wstępnie proszę wykonać morfologię, androstendion, testosteron, TSH, AST, ALT, lipidogram. Zapraszamy również na wizytę do bardzo dobrej dermatolog dr Emilii Łojewskiej, która przyjmuje w… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 31 lok U6 codziennie


  Specjalista ginekologii i położnictwa

  Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

  Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
  Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

  Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.  Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

  Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa, miła pani doktor. Przeprowadzila szczegółowy wywiad, wzięła pod uwagę przewlekłe choroby. Doradziła, jak sobie radzić z dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz! byłam u Pani doktor po raz pierwszy z racji urlopu mojego gina. Wykonała bardzo staranny wywiad, badanie oraz usg ze szczegolowym wyjasnieniem co widzi w danej chwili na monitorze. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor wszystkim moim koleżankom. Spokojna i cierpliwa i bardzo dokładna. Przychodzę już ładnych parę lat, nie muszę pamiętać o badaniach, sama przypomina że już czas. Bardzo wygodna forma zapisów i przyjęcie tego samego dnia (to dla mnie bardzo ważne gdyż plan dnia zmienia się u mnie bardzo szybko). Z czystym sumieniem polecam!!

 • bardzo dobry

  Takich miejsc i takich lekarzy szukam, jeśli chodzi o niestandardowe sytuacje zdrowotne, bo było szybko, wiarygodnie, profesjonalnie i bardzo komfortowo. Cieszę się, że tu trafiłam zapisując się na wizytę przez znanylekarz.pl

 • bardzo dobry

  Polecam Panią dr jest miła dokładna rzeczowa odpowiada na każde zadane pytanie czułam się bezpieczna wszystko omawia pokazuje świetnie prowadzi ciążę.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i konkretna lekarka. Byłam u niej dzisiaj na USG 3D płodu z mężem i synkiem, wszystko dokładnie i cierpliwie pokazała (mimo, że bąbelek w brzuszku był baaardzo skręcony), wytłumaczyła, zagadując w międzyczasie do synka (który po wyjściu stwierdził, że Pani lekarka go chyba polubiła :)). ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :)

 • dobry

  Pani doktor bardzo konkretna . Wykonała wszystkie badania ktore wydawały się potrzebne na tej samej wizycie i dała wszystkie potrzebne skierowania. Była otwarta na wszelkie pytania i starała się pomoc.

 • słaby

  Czas przewidziany na moją wizytę: 10 minut. Zapisałam się na usg, a na koniec dowiedziałam się, że mam też zapłacić dodatkowe 100 zł za wizytę (?). Pan przyjmujący zapisu podaje mylne informacje. Podczas poprzedniej wizyty, lekarka chciała bez pytania zrobić mi badanie, o które nie prosiłam. Dobrze, że się zorientowałam i zaprotestowałam, bo najprawdopodobniej zostałabym zaskoczona dodatkową opłatą za niezamówione badanie.

 • neutralny

  Rozumiem to, że lekarz może się cenić i swoją wiedzę, ale nie spotkałam się jeszcze, żeby pobierać opłatę za wizytę ginekologiczną i dodatkowo za usg ciąży... co daje razem 400 zł. i jeszcze, żeby opis usg był szczegółowy... może wypadałoby umieścić gdzieś na stronie taką informację? skoro jadę na usg to płacę za usg... i jak się okazuje jeszcze płacę za to, aby lekarz do mnie przemówiła. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, swoim podejściem uspokaja pacjenta. Dokładnie zbadała mi piersi, nie spieszyła się. Długo szukałam po przeprowadzce dobrego ginekologa ( który wysłucha i nie będzie się spieszył, aby odhaczyć jak najwięcej pacjentów ) -właśnie znalazłam panią Annę. Bardzo polecam !

Najbliższe terminy:

kolejne dni