dr n. med.

Anna Wieczorkiewicz-Płaza

Pediatra, Nefrolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n.med Anna Wieczorkiewicz-Płaza ukończyła Uniwerystet Medyczny w Lublinie w 2000 r. W 2004 r uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, jest specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n.med Anna Wieczorkiewicz-Płaza ukończyła Uniwerystet Medyczny w Lublinie w 2000 r. W 2004 r uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, jest specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą z dziedziny nefrologii. Pracuje w Klinice Nefrologii Dziecięcej w Lublinie. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego ze szczególnym uwzględnieniem problemów nefrologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Regularnie bierze udział w szkoleniach z zakresu nefrologii dziecięcej . Wykonuje badania usg układu moczowego u dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Nefrologia

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Dziecięcy Szpital Kliniczny

  Super. Zarówno jako nefrolog jak i pediatra. Cierpliwa, ze świetnym podejściem do dzieci, chętna do pomocy. Zawsze bada dziecko całościowo, jako pierwsza zwróciła uwagę i skierowała nas do kardiologa. Polecam.

 • Od urodzenia Pani dr. prowadzi naszą Julkę, niestety raz musieliśmy się położyć do DSk i to była trauma dla dziecka i tylko dzięki pani doktor udało się to przetrwać. Nie pójdę do innego nefrologa.

 • P

  Leczymy się u Pani dr już od ponad roku, w CM Tulipan w Lublinie.Trafiliśmy do niej z naszą
  trzyletnią Zuzią z powodu powtarzających się infekcji cewki i pęcherza. Już na pierwszej wizycie zrobiła usg jamy brzusznej i układu moczowego, bardzo dokładnie wypytała nas o wszystkie objawy, ale też o zwyczaje córki, higienę, itp. Gdy USG wykazało lekkie zaleganie moczu, Pani dr zaleciła też inne, bardziej specjalistyczne badania i dopiero na tej podstawie postawiła diagnozę i dobrała sposób leczenia. To bardzo dokładny specjalista, do tego niezwykle kontaktowa i miła osoba.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online