Dr

Anna Tylikowska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: TerapeutikonUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo dobry specjalista! Po raz pierwszy w moim 50-letnim zyciu nie byłam w stanie uporac sie z "problemem" i po raz pierwszy w zyciu skorzystałam z terapii, ale moje wybór to był 'strzał w dziesiątkę' , indywidualne spotkania bardzo mi pomogły. Pani Aniu dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
  Jolanta

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Anna Pelc
  Anna Pelc
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Władysława Konopczyńskiego 17/10, Kraków
  Bardzo polecam, narazie bylem tylko raz a juz odczywam mega ulge. Nie moge sie doczekac kolejnego spotkania :) więcej

  Jakub Gałązka
  Jakub Gałązka
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Przemiarki 23a/60, Kraków
  No cóż.. Chyba potrzebowałem takich rozmów żebym mógł w końcu zobaczyć , że sam nie dam rady. Byłem dopiero na… więcej

  Kamila Mizielińska-Witkowska
  Kamila Mizielińska-Witkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Przemiarki 23a/60, Ruczaj, Kraków
  Wizyta u Doktor Kamili była moim pierwszym doświadczeniem z terapią i konsultacjami psychologicznymi. Bardzo profesjonalne… więcej

  Magdalena Krzak
  Magdalena Krzak
  Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta
  Doktora Józefa Babinskiego 29, Kraków
  Jestem zadowolona z wizyt u Pani Krzak. Ma dobre podejście do sprawy i spore doświadczenie dzięki czemu można… więcej

  Aleksandra Supryn
  Aleksandra Supryn
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Zygmunta Miłkowskiego 9/18, Kraków

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i konsultantką. Pracuję z osobami dorosłymi - indywidualnie, z parami i grupami. W krakowskim gabinecie na Ruczaju umawiam się w poniedziałki, środy i czwartki, we wtorki pracuję online, za pośrednictwem Skype'a. Indywidualne spotkanie terapeutyczne, konsultacyjne lub coachingowe trwa 50-55 minut. Z parami umawiam się zwykle na 80-90 minut, dlatego chcąc umówić termin konsultacji lub terapii par proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

   Jako psychoterapeutka zajmuję się przede wszystkim lękiem, negatywnymi lub niestabilnymi emocjami, obsesjami i kompulsjami oraz zaburzeniami osobowości. Jako konsultantka pomagam m.in. w radzeniu sobie ze stresem, trudnościami w relacjach, kryzysami. Prowadzę terapeutyczno-rozwojowe spotkania grupowe dotyczące m.in. perfekcjonizmu, wysokiej wrażliwości, zadowolenia.

   Po obronie doktoratu z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez prawie dwie dekady pracowałam na uczelniach, intensywnie pogłębiając wiedzę o ludzkim umyśle. Praktykę psychologiczną rozpoczęłam po ukończeniu Programu Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt i stażu w Centrum Seniora działającym w ramach krakowskiego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej. Uczestniczyłam w licznych kursach i warsztatach, m.in. z coachingu i mindfulness, jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

   Jestem współautorką idei integralnej psychologii pozytywnej, którą wykorzystuję w projektowaniu terapeutyczno-rozwojowych spotkań grupowych, warsztatów i cykli konsultacyjnych. Dużo publikuję: na swoim blogu www.integralnie.pl, w „Ja My Oni. Poradniku Psychologicznym Polityki”, „Charakterach” i czasopismach naukowych.

   W swojej pracy najbardziej lubię i cenię możliwość wspierania innych osób w budowaniu (samo)akceptacji, towarzyszenia im w odzyskiwaniu psychicznej równowagi i odnajdywaniu szczęścia.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Terapeutikon

  ul. Konopczyńskiego 17/4, Dębniki, 30-383 Kraków, małopolskie


  Integralnie.pl - psychoterapia i konsultacje online

  ul. Konopczyńskiego 17/4, 30-383 Kraków, małopolskie

  Coaching online 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Tylikowska
  Anna Tylikowska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Kraków
  Podobnie jak część koleżanek i kolegów, polecam psychoterapię poznawczo-behawioralną, ewentualnie wspomniane wyżej procedury EMDR. Życzę powodzenia!

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: TerapeutikonUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo dobry specjalista! Po raz pierwszy w moim 50-letnim zyciu nie byłam w stanie uporac sie z "problemem" i po raz pierwszy w zyciu skorzystałam z terapii, ale moje wybór to był 'strzał w dziesiątkę' , indywidualne spotkania bardzo mi pomogły. Pani Aniu dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
   Jolanta

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia

   Ania w konkretny a jednocześnie empatyczny sposób pomogła uporać mi się z trudnymi dla mnie tematami. Sprawia, ze atmosfera jest ciepła i swobodna, czułam się bezpiecznie w rozmowach nawet gdy poruszaliśmy trudne tematy. Rozmowy pozostaną mi długo w pamięci, zostałam wyposażona w wiele technik niezwykle przydatnych w zyciu. Nie mogłam lepiej trafić :)

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: TerapeutikonUsługa: psychoterapia indywidualna

   Właśnie skończyłam terapię u Pani Anny i z całego serca polecam ją każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia przez zmianę nastawienia i wzorców myślowych. Dostałam świetne wskazówki, narzędzia i rady jak lepiej radzić sobie w stresujących czy trudnych dla mnie sytuacjach. Pani Anna jest bardzo profesjonalna, serdeczna i ma wiedzę i doświadczenie, które świetnie wykorzystuje w pracy. Każdemu, kto czuje potrzebę terapii, ale się waha, serdecznie radze spróbować. Pani Ani pięknie dziękuję za wszystko!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Zgłosiłam się do Ani będąc na dosyć ostrym, życiowym zakręcie, po kilkumiesięcznej terapii u innej osoby, terapii, którą przerwałam bo przynosiła mi więcej szkody niż pożytku. Po poprzednich doświadczeniach byłam pełna obaw, ale szybko okazało się, że trafiłam w dziesiątkę obdarzając zaufaniem właśnie Anię. Blisko rok wspólnej pracy zaowocował cudownymi zmianami z moim życiu, w sposobie myślenia, potrzegania pewnych spraw. Do wielu rzeczy nabrałam dystansu, wiele oswoiłam i zaakceptowałam, odzyskałam spokój i równowagę, nauczyłam się przyglądać swoim emocjom i świadomie je przeżywać. Dostałam też sporo praktycznych narzędzi, z których cały czas korzystam.

   Ania jest wrażliwą, pełną ciepła, uwagi i zrozumienia osobą. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzieli, podczas spotkania jest profesjonalna i w pełni zaangażowana, a także – co dla mnie było niesłychanie ważne - sprawia, że nawet w trakcie rozmowy o rzeczach bardzo trudnych można poczuć się spokojnie i bezpiecznie. Te spoktania były z pewnością jedną z najlepszych rzeczy jakie dla siebie w życiu zrobiłam, były też dla mnie niezwykłym duchowym przeżyciem. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

   Anna Tylikowska2018-05-14

   Jedna z moich nauczycielek podkreślała, że wpadając na zakręcie w poślizg nie wolno hamować ani skręcać w kierunku przeciwnym do tego, w który nas wyrzuca – bo, paradoksalnie, bezpieczniejszą opcją jest skręcanie w kierunku poślizgu, a nawet lekkie przyśpieszenie. Dziękuję Ci za to, że skontaktowałaś się ze mną pomimo kiepskich psychoterapeutycznych doświadczeń. Za Twoją nadzieję, determinację i dążenie do tego, żeby było lepiej. Dziękuję za to, że dzieliłaś się ze mną swoją spostrzegawczością, wyobraźnią i umiejętnością nazywania rzeczy po imieniu. Jestem Ci wdzięczna za Twoją odwagę, która wspierała mnie – i wciąż wspiera – w podejmowaniu (od)ważnych decyzji. Dziękuję Ci za zaproszenie do wspólnej podróży, która dla mnie okazała się wspaniałą przygodą. Oby Twoja szklanka była zawsze pełna – niezależnie od ilości znajdującej się w niej wody :)

  • P
   Lokalizacja: TerapeutikonUsługa: psychoterapia

   Otrzymałam od Pani Ani ogromne wsparcie i realną pomoc w różnych trudnościach. Efekty naszej pracy zaczęły pojawiać się szybko i przerosły moje oczekiwania. Dostałam konkretne wskazówki i dostosowane do moich potrzeb techniki, które okazały się naprawdę skuteczne. Zyskałam spokój wewnętrzny i poczucie szczęścia. Nauczyłam się dzięki Pani Ani, jak dbać o to, by były trwałe. Jako terapeutka jest osobą niezwykle uważną i wrażliwą, z ogromnym poczuciem humoru. Potrafi prostymi słowami oddać istotę sytuacji, wyjaśnić to, co skomplikowane. Jest bardzo naturalna w kontakcie, co wzbudziło moje zaufanie i pozwoliło czuć się swobodnie nawet w trudnych momentach. Jestem wdzięczna losowi za nasze spotkanie.
   Polecam z całego serca!

   Anna Tylikowska2018-05-14

   Pozytywność opinii przerosła moje wyobrażenia na temat mojego udziału w życiowych zmianach, których Pani dokonała. Nie znajduję słów, żeby wyrazić, jak bardzo cieszę się z trwałości spokoju wewnętrznego i poczucia szczęścia, które Pani osiągnęła. Z serca i umysłu, całą sobą, jestem wdzięczna Pani i okolicznościom za wypełnioną wzajemną akceptacją, zaciekawieniem i szacunkiem, owocną relację, którą udało nam się stworzyć. Jestem pod wielkim wrażeniem jej efektów. Dziękuję!

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z całego serca polecam Panią Anię jako świetną psycholożkę i psychoterapeutkę. Po 4 letniej wcześniejszej pracy terapeutycznej postanowiłam zmienić terapeutkę - po kilku miesiącach z Panią Anią moje samopoczucie - ba! mogę nawet powiedzieć, że moje życie zmieniło się tak bardzo, tak korzystnie, że nie mogłabym napisać tutaj nic więcej jak tylko to, że ... jeśli czujesz, że są w Twoim życiu jakieś tematy do przepracowania lub przeżywasz emocje, którymi trudno Ci się uporać albo borykasz się z innego rodzaju życiowymi trudnościami gdzie pomoc i wsparcie psychologiczne jest potrzebne - nie mogłaś/eś trafić lepiej :). Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie a przy tym bardzo życiowe podejście a przede wszystkim duża skuteczność oddziaływania terapeutycznego. Gorąco polecam.

   Anna Tylikowska2018-05-14

   Byłam Pani wdzięczna za zaufanie, którym mnie Pani obdarzyła, za otwartość i intensywną pracę, która wykonywała Pani w trakcie naszych spotkań i pomiędzy nimi. Teraz jestem Pani wdzięczna także za tak pozytywną opinię. Praca z Panią była dla mnie ożywczym źródłem satysfakcji. Dziękuję!

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional