dr n. med.

Anna Śliwińska

Ginekolog, Onkolog

10 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
  • Dostępność

    Lekarz Anna Śliwińska przyjmuje w jednym gabinecie

  • Popularność

    Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2400 osób

  • Kontakt

    Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

  • Specjalizacja

    Lekarz Anna Śliwińska to jeden z 437 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

  • Widok - Med

    Na Błonie 1, Bronowice
    30-147 Kraków, małopolskie

    Dane kontaktowe

    83
    pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

    Jesteś tym lekarzem?
    Skontaktuj się z nami

    Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

    Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

  • bardzo dobry

    jest bardzo dobra i kompetentna, ja polecam poświęca dużo czasu i "nie zdziera " pieniedzy polecam i dziekuje Pani Doktor:)

  • bardzo słaby

    Trafiłam do Pani doktor ponieważ lekarka do której zawsze chodziłam ma bardzo długie terminy a ja nie chciałam czekać na wizytę a wydawało mi się że coś z moim organizmem dzieje się nie tak. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to skromne wyposażenie gabinetu. Pani doktor wysłuchała co mam jej do powiedzenia zbadała mnie i na tym zakończyła się pierwsza wizyta za która musiałam zapłacić. Podczas badania odczułam nieprzyjemne uczucie bólu ale pani doktor w ogóle się tym nie przejęła. Przy następnej wizycie sytuacja się powtórzyła a po wyjściu z gabinetu spędziłam w samochodzie minut zwijając się z bólu po badaniu pani doktor. Na następną wizytę udałam się już do Lekarza do którego chodziłam wcześniej i okazało się że ma cystę wielkości 4 cm na jajniku. ale Pani doktor Śliwińska nie zauważyła żadnych nieprawidłowości. Dlatego stanowczo odradzam Panią Doktor!!!!!!!!!!!!!


    Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • bardzo dobry

    Doktor Śliwińska jest bardzo fajnym człowiekiem, jestem młodą osobą, która leczy onkologicznie, na Kopernika trzeba trochę poczekać, ale warto aby usłyszeć słowa otuchy

  • bardzo słaby

    Pani doktor owszem miła i grzeczna, ale co z tego jak nie zleca zadnych badan a powinna, tylko od razu przepisuje tabletki anty dodając od siebie dobitnie: że to zabezpieczenie przed posiadaniem potomstwa w młodym wieku. A powinna zrobić jakieś badania w celu wyjasnienia powodów nieregularnych okresów. Jak jesteście zdrowe i oczekujecie miłej wizyty to możecie sie tam wybrać, w innym przypadku odradzam


    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • bardzo dobry

    Znakomity specjalista i wspaniały człowiek.

  • bardzo dobry

    pani Doktór jest bardzo sympatyczna, rzeczowa, nie zbywa pacjentów, chętnie służy radą i pomocą jak również wspiera w trudniejszych sytuacjach

  • neutralny

    Nie wiem kto napisał te pozytywne opinie, chyba znajomi pani doktor, bo napewno nie schorowane osoby, dla których pani doktor nie ma nigdy czasu. Aby dowiedzieć się cokolwiek na temat toku leczenia, trzeba czekać godzinami aż pani doktor sie zjawi i powie w przelocie, że nie ma czasu.

  • bardzo dobry

    Świetny fachowiec - konkretna, z ogromną wiedzą, po prostu mądra. Jednocześnie dobry człowiek, otwarty, dostępny dla pacjenta. Trudno lepiej trafić - bardzo polecam.

  • dobry

    Ma bardzo dobre i optymistyczne podejście do pacjentki. Potrafi tak poprowadzic rozmowę, że podczas badania nawet nie ma czasu pomysleć o jakimkolwiek bólu. Jest po prostu super dobrym i przede wszystkim bardzo sympantycznym lekarzem.

  • dobry

    Jeszcze nigdy nie spotkałam tak dobrej duszy wśród lekarzy, potrafi psychicznie doprowadzić chorego do dobrego stanu mimo jego ciężkiej choroby.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online