Adresy i cenniki usług

 • Widok - Med

  Na Błonie 1, Bronowice
  30-147 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Widok - Med

  Trafiłam do Pani doktor jako dziewica w wieku 21 lat. Poleciła mi ją moja siostra, której bardzo pomogła. Umierałam ze stresu przez pierwszą wizytą jednak wiedziałam, że w tym wieku należy się sprawdzić. Pani Doktor była bardzo miła i kompetentna. Stworzyła bardzo dobrą atmosferę i badanie również nie było dla mnie traumatyczne. Chodzę do niej już 3 lata. Po czasie gdy zaczęłam współżyć wszystko mi tłumaczyła i dobrała odpowiednie tabletki. Jestem bardzo zadowolona. Jeżeli będę planować ciąże to tylko pod opieką Pani doktor :) Polecam.

 • B
  Lokalizacja: Widok - MedUsługa: Inny

  Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna i ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Spojrzy i już wszystko wie.

 • jest bardzo dobra i kompetentna, ja polecam poświęca dużo czasu i "nie zdziera " pieniedzy polecam i dziekuje Pani Doktor:)

 • Trafiłam do Pani doktor ponieważ lekarka do której zawsze chodziłam ma bardzo długie terminy a ja nie chciałam czekać na wizytę a wydawało mi się że coś z moim organizmem dzieje się nie tak. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to skromne wyposażenie gabinetu. Pani doktor wysłuchała co mam jej do powiedzenia zbadała mnie i na tym zakończyła się pierwsza wizyta za która musiałam zapłacić. Podczas badania odczułam nieprzyjemne uczucie bólu ale pani doktor w ogóle się tym nie przejęła. Przy następnej wizycie sytuacja się powtórzyła a po wyjściu z gabinetu spędziłam w samochodzie minut zwijając się z bólu po badaniu pani doktor. Na następną wizytę udałam się już do Lekarza do którego chodziłam wcześniej i okazało się że ma cystę wielkości 4 cm na jajniku. ale Pani doktor Śliwińska nie zauważyła żadnych nieprawidłowości. Dlatego stanowczo odradzam Panią Doktor!!!!!!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor Śliwińska jest bardzo fajnym człowiekiem, jestem młodą osobą, która leczy onkologicznie, na Kopernika trzeba trochę poczekać, ale warto aby usłyszeć słowa otuchy

 • Pani doktor owszem miła i grzeczna, ale co z tego jak nie zleca zadnych badan a powinna, tylko od razu przepisuje tabletki anty dodając od siebie dobitnie: że to zabezpieczenie przed posiadaniem potomstwa w młodym wieku. A powinna zrobić jakieś badania w celu wyjasnienia powodów nieregularnych okresów. Jak jesteście zdrowe i oczekujecie miłej wizyty to możecie sie tam wybrać, w innym przypadku odradzam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Znakomity specjalista i wspaniały człowiek.

 • pani Doktór jest bardzo sympatyczna, rzeczowa, nie zbywa pacjentów, chętnie służy radą i pomocą jak również wspiera w trudniejszych sytuacjach

 • Nie wiem kto napisał te pozytywne opinie, chyba znajomi pani doktor, bo napewno nie schorowane osoby, dla których pani doktor nie ma nigdy czasu. Aby dowiedzieć się cokolwiek na temat toku leczenia, trzeba czekać godzinami aż pani doktor sie zjawi i powie w przelocie, że nie ma czasu.

 • Świetny fachowiec - konkretna, z ogromną wiedzą, po prostu mądra. Jednocześnie dobry człowiek, otwarty, dostępny dla pacjenta. Trudno lepiej trafić - bardzo polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

148

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

2400

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go