Adresy (3)

Rewolucji 1905r 37/39, Śródmieście, Łódź
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kościuszki 98 m 9, Śródmieście, Łódź
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski regularne wizyty, badania

Od ponad 10 lat nie zmieniam zdania. Świetny lekarz. Z powołaniem. Regularne badania, miła atmosfera podczas wizyt. Pani doktor prowadziła również moją ciążę :) . Z całego serca polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ciąża

Polecam wizyty u Pani Doktor, prowadziła moją ciążę w poradni w Szpitalu Barlickiego, kolejną też z pewnością będzie prowadzić. Regularnie kierowała mnie na badania, rozwiewała moje wszystkie wątpliwości i obawy, zawsze wyczerpująco odpowiadała na pytania. Dodam, że Pani Doktor jest bardzo kompetentnym i sympatycznym lekarzem. Serdecznie polecam wszystkim ciężarnym prowadzenie ciąży u Doktor Skrzyńskiej!


O
Użytkownik zweryfikowany

Na wizycie u Pani Doktor byłam nie raz , jest to rzeczowy i kompetentny lekarz, pomocny w każdym problemie. Wyjaśnia wszelkie watpliwości . Interesuje sie pacjentem, pamięta o badaniach cytologicznych. Jestem z niej bardzo zadowolona .


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę od Pani Doktor na rejonie. Jestem w drugiej ciąży, i złego słowa powiedzieć nie mogę. Mimo iż czasem zapomina pacjentów (ale wiadomo, na rejonie jest ich sporo) to wszelkie badania, każdą wątpliwość wyjaśnia z uśmiechem na ustach, bez potrzebnego pospieszania. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

ja mam ciągnącą się od dłuższego czasu infekcję. chciała przepisać mi leki, które brałam już wcześniej i nie pomogły. powiedziałam jej o tym i wtedy zmieniła zdanie i powiedziała że to kłykciny i przepisała bardzo drogą maść, dodając że gdyby nie zadziałało to ona wymraża to w gabinecie. stosuję tą maść ale póki co nie widzę poprawy więc pewnie diagnoza błędna:/


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem świeżo po wizycie.Osoba bardzo miła, życzliwa. Aczkolwiek nie wiem co mam myśleć o jej kompetencjach. Poszłam z objawem swędzenia w pochwie. Myślałam, że mam zakażenie bakteryjne albo grzybicze. Pani Doktor stwierdziła, że mam brodawczaki=kłykciny=HPV niskiego ryzyka. Dostałam receptę na maść do smarowania za 100 zł lub miałam się udać na zamrażanie. Tekst poczytasz sobie w internecie również padł... Przestraszona zaczęłam czytać w necie i trafiłam na forum... Jutro pójdę do innego ginekologa, sprawdzę czy również postawi mi takie rozpoznanie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest specyficzną osobą, jest bardzo bezpośrednia, co bardziej wrażliwym Paniom może się nie podobać. Jendak w kwestii jej pracy nie mam zastrzeżeń. Doktor Skrzyńska jest bardzo rzetelna,każdego roku robi pacjentkom badania cytologiczne, co wcale nie jest tak częste wśród ginekologów, którzy niestety badania cytologiczne robią tylko w ramach programu profilaktyki (tj. raz na trzy lata!). U mnie też Pani Doktor wykryła rzekome kłykciny, ale ja się nie zdecydowałam na krioterapię i absolutnie nie czułam presji ze strony Pani Doktor, że powinnam! Jak dla mnie, to dobra lekarka, której naprawdę leży na sercu zdrowie pacjentek.


Użytkownik zweryfikowany

Dokładnie ! u mnie też Pani doktor zaleciła krioterapię, że niby są kłykciny, mnóstwo ich, ze strachu poszłam. Zapłaciłam 250 zł ! będąc po 3 miesiącach u innego specjalisty dowiedziałam się, że tam nic nie ma, żadnych takich zmian :O a takie rzeczy najpierw się bada, robi test, a potem leczy, a nie odwrotnie ! nie polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany

Chciałam powiedzieć że pani doktor jest jak dla mnie wspaniałym lekarzem znającym się na swojej pracy.Prowadziła mi całą pierwszą ciąże nie miałam nigdy żadnego problemu jak Ją o coś poprosiłam łącznie z dodatkowym USG. Jak dla mnie jest to osoba która zna się na swojej pracy.Teraz również drugą ciąże będzie mi prowadzić bo nie wyobrażam sobie mieć lepszej opieki dla siebie i mojego dziecka.Więc na prawdę Bardzo polecam Panią doktor bo jest ona naprawdę bardzo dobrym lekarzem.


M
Użytkownik zweryfikowany

A ja byłam dziś u Pani Doktor i nie dość, że przyjęła mnie bardzo serdecznie, to w dodatku mnie zbadała, skierowała na inne badania, a przede wszystkim uspokoiła. To jest bardzo miła osoba, wie jak trafić do pacjentki i bardzo jestem wdzięczna Pani Doktor za to, że w kryzysowej sytuacji przyjęła mnie beż żadnego problemu, mimo, iż umówiłam się praktycznie "od ręki". Dziękuję Pani Doktor


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie