Dr n. med.

Anna Rosner-Tenerowicz verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed

  Bardzo polecam wizytę.
  Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelne i dokładne badanie. Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna a przy tym posiada ogromną wiedzę. Chodzę na wizyty kontrolne po nowotworze jajnika i zawsze otrzymuję niezbędne informacje, porady oraz zawsze jestem informowana o potrzebie zrobienia innych badań. Bardzo polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed

   Bardzo polecam wizytę.
   Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelne i dokładne badanie. Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna a przy tym posiada ogromną wiedzę. Chodzę na wizyty kontrolne po nowotworze jajnika i zawsze otrzymuję niezbędne informacje, porady oraz zawsze jestem informowana o potrzebie zrobienia innych badań. Bardzo polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed

   Z całego serca polecam! Pani doktor jest cudownym lekarzem ginekologiem. Wnikliwie przeprowadza wszystkie badania, oraz zleca inne badania diagnostyczne żeby nie było żadnych wątpliwości. Bardzo się cieszę że mogłam prowadzić ciążę u dr Rosner, bo nie wiem czy innemu lekarzowi bym tez tak zaufała. Ciąża prowadzona od 4 tyg do 38 tyg łącznie z przywitaniem córeczki na świat! Stały kontakt telefoniczny. Kolejna ciążę jeśli będzie taka możliwość na pewno też będę prowadzić u pani dr Rosner. Więc jeśli ktoś ma dylemat gdzie będzie miał najlepsza opiekę prenatalna to z czystym sumieniem polecam!

  • I

   Potwierdzam pozytywne opinie nt lekarki.
   Pani Doktor badała mnie na Izbie Przyjęć Szpitala na Borowskiej. Badanie przeprowadziła bardzo dokładnie. Zrobiła szczegółowy wywiad. Odpowiadała na wszystkie pytania. Przez całą wizytę była bardzo cierpliwa, ani przez moment nie poczułam, że jestem na wizycie w szpitalu.
   Otrzymałam pomoc na najwyższym poziomie, za co bardzo dziękuję.

  • J

   Szczerze nie polecam. Przyszłam do Pani dr aby potwierdzić ciążę, był to jak się okazało 6 tydzień. Niby zrobiła dokładne badania, pobrała cytologię itd., ale kiedy jej powiedziałam, że mam delikatne plamienia zbagatelizowała to, niedługo potem krwawienia się nasiliły i niestety poroniłam :( Gdyby słuchała tego co do niej mówię, pewnie nadal nosiłabym pod sercem moje maleństwo :(

  • J

   Na wizycie u Pani doktor byłam przy okazji badań prenatalnych i polowkowych, a także na zwykłej wizycie kontrolnej. To bardzo miła, kompetentna i cierpliwa osoba. Mimo poznej pory, pani doktor nie spieszyla sie i z usmiechem odpowiadala na wszystkie pytania. Serdecznie polecam:)

  • J

   Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i szczerze polecam. Pani Doktor to życzliwa, ciepła osoba, zawsze cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, także przez telefon. Podczas pobytu w szpitalu nieraz podeszła na blok porodowy, mimo że nie miała dyżuru, a po wszystkim odwiedziła nas na oddziale położniczym. Tak miły gest jest bezcenny w takich chwilach! Szczerze polecam!

  • K

   Profesjonalistka w każdym calu! Przez całą ciąże (i już po - w szpitalu) czułam się jak członek rodziny - tak dba o swoje pacjentki. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, niesamowicie ciepła i cierpliwa. Poświęcała mi tyle czasu ile wymagało badanie i rozmowa rozwiewająca wszystkie watpliwości. Pani Doktor - ogromnie dziękuję za Pani zaangażowanie i opiekę jaką mnie(nas) Pani objęła!!!

  • A

   Wspaniała Pani doktor, ciepła, empatyczna. Taki powinien być lekarz. Polecam wszystkim kobietom, nie tylko w ciąży. Jestem kobietą, ale powiem, że oprócz super kwalifikacji, to bardzo ładna i zadbana kobieta.
   Po prostu profesjonalistka w każdym calu. Aż boję, się, że jak dużo kobiet się o niej dowie to będzie trudno się do niej dostać. Gdybym miała powołanie do bycia lekarzem, to tylko takim jak Pani doktor Anna Rosner-Tenerowicz. Wspaniały fachowiec, gorąco polecam.

  • B

   Młoda, wysoce wykwalifikowana, zaangażowana,kompetentna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Jako Lekarz daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest w dobrych rękach. Podczas ciąży bardzo ważne jest, aby mieć świadomość, że lekarz prowadzący ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie i po prostu "wie co robi". Ja miałam tyle szczęścia, że Pani doktor nie tylko prowadziła całą moją ciążę, ale również przyjmowała poród. Każdej przyszłej matce życzę takiego porodu.
   Bardzo dziękuję za wszystko Pani Doktor.
   Wdzięczna pacjentka i matka rocznego smyka :)

  • D

   Polecam Panią doktor, prowadziła całą moją ciąże. Na wizyty chodziliśmy wspólnie z mężem, Pani doktor zawsze witała nas z uśmiechem na twarzy, każda wizyta bardzo pozytywna. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą.
   Na każdej wizycie przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania, jeśli coś ją zaniepokoi. Nie leczy infekcji przy pomocy przypadkowych leków(jak to bywa u innych lekarzy) tylko na podstawie posiewu wymazu z antybiogramem. Przeprowadza szczegółowe usg płodu, drukując przy okazji ładne zdjęcia pamiątkowe dla przyszłych rodziców :) Cierpliwe odpowiada na każde pytania, nawet te głupie :) Ponadto Pani doktor interesowała się mną również podczas mojego pobytu w szpitalu, mimo iż w dniu mojego porodu nie miała dyżuru na porodówce, przyszła sprawdzić czy wszystko przebiega prawidłowo; odwiedziła mnie również na oddziale położniczym.