Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed ciąża

Pokłony dla pani doktor. Kompetentna, zawsze dostępna, niezwykle empatyczna, co w przypadku opieki medycznej nad ciężarna jest szczególnie ważne. Doktor przeprowadziła mnie w sumie przez 3 ciąże, z czego jedna poroniona. Żaden lekarz tak się mną nie interesował jak Ona. Polecam z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed

Bardzo polecam wizytę.
Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelne i dokładne badanie. Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna a przy tym posiada ogromną wiedzę. Chodzę na wizyty kontrolne po nowotworze jajnika i zawsze otrzymuję niezbędne informacje, porady oraz zawsze jestem informowana o potrzebie zrobienia innych badań. Bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed

Z całego serca polecam! Pani doktor jest cudownym lekarzem ginekologiem. Wnikliwie przeprowadza wszystkie badania, oraz zleca inne badania diagnostyczne żeby nie było żadnych wątpliwości. Bardzo się cieszę że mogłam prowadzić ciążę u dr Rosner, bo nie wiem czy innemu lekarzowi bym tez tak zaufała. Ciąża prowadzona od 4 tyg do 38 tyg łącznie z przywitaniem córeczki na świat! Stały kontakt telefoniczny. Kolejna ciążę jeśli będzie taka możliwość na pewno też będę prowadzić u pani dr Rosner. Więc jeśli ktoś ma dylemat gdzie będzie miał najlepsza opiekę prenatalna to z czystym sumieniem polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam pozytywne opinie nt lekarki.
Pani Doktor badała mnie na Izbie Przyjęć Szpitala na Borowskiej. Badanie przeprowadziła bardzo dokładnie. Zrobiła szczegółowy wywiad. Odpowiadała na wszystkie pytania. Przez całą wizytę była bardzo cierpliwa, ani przez moment nie poczułam, że jestem na wizycie w szpitalu.
Otrzymałam pomoc na najwyższym poziomie, za co bardzo dziękuję.


J
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze nie polecam. Przyszłam do Pani dr aby potwierdzić ciążę, był to jak się okazało 6 tydzień. Niby zrobiła dokładne badania, pobrała cytologię itd., ale kiedy jej powiedziałam, że mam delikatne plamienia zbagatelizowała to, niedługo potem krwawienia się nasiliły i niestety poroniłam :( Gdyby słuchała tego co do niej mówię, pewnie nadal nosiłabym pod sercem moje maleństwo :(


J
Użytkownik zweryfikowany

Na wizycie u Pani doktor byłam przy okazji badań prenatalnych i polowkowych, a także na zwykłej wizycie kontrolnej. To bardzo miła, kompetentna i cierpliwa osoba. Mimo poznej pory, pani doktor nie spieszyla sie i z usmiechem odpowiadala na wszystkie pytania. Serdecznie polecam:)


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i szczerze polecam. Pani Doktor to życzliwa, ciepła osoba, zawsze cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, także przez telefon. Podczas pobytu w szpitalu nieraz podeszła na blok porodowy, mimo że nie miała dyżuru, a po wszystkim odwiedziła nas na oddziale położniczym. Tak miły gest jest bezcenny w takich chwilach! Szczerze polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalistka w każdym calu! Przez całą ciąże (i już po - w szpitalu) czułam się jak członek rodziny - tak dba o swoje pacjentki. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, niesamowicie ciepła i cierpliwa. Poświęcała mi tyle czasu ile wymagało badanie i rozmowa rozwiewająca wszystkie watpliwości. Pani Doktor - ogromnie dziękuję za Pani zaangażowanie i opiekę jaką mnie(nas) Pani objęła!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani doktor, ciepła, empatyczna. Taki powinien być lekarz. Polecam wszystkim kobietom, nie tylko w ciąży. Jestem kobietą, ale powiem, że oprócz super kwalifikacji, to bardzo ładna i zadbana kobieta.
Po prostu profesjonalistka w każdym calu. Aż boję, się, że jak dużo kobiet się o niej dowie to będzie trudno się do niej dostać. Gdybym miała powołanie do bycia lekarzem, to tylko takim jak Pani doktor Anna Rosner-Tenerowicz. Wspaniały fachowiec, gorąco polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Młoda, wysoce wykwalifikowana, zaangażowana,kompetentna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Jako Lekarz daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest w dobrych rękach. Podczas ciąży bardzo ważne jest, aby mieć świadomość, że lekarz prowadzący ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie i po prostu "wie co robi". Ja miałam tyle szczęścia, że Pani doktor nie tylko prowadziła całą moją ciążę, ale również przyjmowała poród. Każdej przyszłej matce życzę takiego porodu.
Bardzo dziękuję za wszystko Pani Doktor.
Wdzięczna pacjentka i matka rocznego smyka :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie