dr n. med.

Anna Rosner-Tenerowicz

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2900 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Anna Rosner-Tenerowicz to jeden z 373 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Anna Rosner-Tenerowicz przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Potwierdzam pozytywne opinie nt lekarki.
  Pani Doktor badała mnie na Izbie Przyjęć Szpitala na Borowskiej. Badanie przeprowadziła bardzo dokładnie. Zrobiła szczegółowy wywiad. Odpowiadała na wszystkie pytania. Przez całą wizytę była bardzo cierpliwa, ani przez moment nie poczułam, że jestem na wizycie w szpitalu.
  Otrzymałam pomoc na najwyższym poziomie, za co bardzo dziękuję.

 • bardzo słaby

  Szczerze nie polecam. Przyszłam do Pani dr aby potwierdzić ciążę, był to jak się okazało 6 tydzień. Niby zrobiła dokładne badania, pobrała cytologię itd., ale kiedy jej powiedziałam, że mam delikatne plamienia zbagatelizowała to, niedługo potem krwawienia się nasiliły i niestety poroniłam :( Gdyby słuchała tego co do niej mówię, pewnie nadal nosiłabym pod sercem moje maleństwo :(

 • bardzo dobry

  Na wizycie u Pani doktor byłam przy okazji badań prenatalnych i polowkowych, a także na zwykłej wizycie kontrolnej. To bardzo miła, kompetentna i cierpliwa osoba. Mimo poznej pory, pani doktor nie spieszyla sie i z usmiechem odpowiadala na wszystkie pytania. Serdecznie polecam:)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i szczerze polecam. Pani Doktor to życzliwa, ciepła osoba, zawsze cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, także przez telefon. Podczas pobytu w szpitalu nieraz podeszła na blok porodowy, mimo że nie miała dyżuru, a po wszystkim odwiedziła nas na oddziale położniczym. Tak miły gest jest bezcenny w takich chwilach! Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka w każdym calu! Przez całą ciąże (i już po - w szpitalu) czułam się jak członek rodziny - tak dba o swoje pacjentki. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, niesamowicie ciepła i cierpliwa. Poświęcała mi tyle czasu ile wymagało badanie i rozmowa rozwiewająca wszystkie watpliwości. Pani Doktor - ogromnie dziękuję za Pani zaangażowanie i opiekę jaką mnie(nas) Pani objęła!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor, ciepła, empatyczna. Taki powinien być lekarz. Polecam wszystkim kobietom, nie tylko w ciąży. Jestem kobietą, ale powiem, że oprócz super kwalifikacji, to bardzo ładna i zadbana kobieta.
  Po prostu profesjonalistka w każdym calu. Aż boję, się, że jak dużo kobiet się o niej dowie to będzie trudno się do niej dostać. Gdybym miała powołanie do bycia lekarzem, to tylko takim jak Pani doktor Anna Rosner-Tenerowicz. Wspaniały fachowiec, gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Młoda, wysoce wykwalifikowana, zaangażowana,kompetentna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Jako Lekarz daje pacjentce poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest w dobrych rękach. Podczas ciąży bardzo ważne jest, aby mieć świadomość, że lekarz prowadzący ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie i po prostu "wie co robi". Ja miałam tyle szczęścia, że Pani doktor nie tylko prowadziła całą moją ciążę, ale również przyjmowała poród. Każdej przyszłej matce życzę takiego porodu.
  Bardzo dziękuję za wszystko Pani Doktor.
  Wdzięczna pacjentka i matka rocznego smyka :)

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor, prowadziła całą moją ciąże. Na wizyty chodziliśmy wspólnie z mężem, Pani doktor zawsze witała nas z uśmiechem na twarzy, każda wizyta bardzo pozytywna. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą.
  Na każdej wizycie przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania, jeśli coś ją zaniepokoi. Nie leczy infekcji przy pomocy przypadkowych leków(jak to bywa u innych lekarzy) tylko na podstawie posiewu wymazu z antybiogramem. Przeprowadza szczegółowe usg płodu, drukując przy okazji ładne zdjęcia pamiątkowe dla przyszłych rodziców :) Cierpliwe odpowiada na każde pytania, nawet te głupie :) Ponadto Pani doktor interesowała się mną również podczas mojego pobytu w szpitalu, mimo iż w dniu mojego porodu nie miała dyżuru na porodówce, przyszła sprawdzić czy wszystko przebiega prawidłowo; odwiedziła mnie również na oddziale położniczym.

 • bardzo dobry

  Opinia z perspektywy przyszłego ojca:
  Pani Anna jest bardzo kompetentną osobą, posiadającą ogromną wiedzę ginekologiczną, nawet mężczyzna, wraz ze swoją kobietą czuje się na wizycie bardzo komfortowo. Podejście do pacjenta niesamowite. I najważniejsza cecha u Pani Doktor, to zapał do zawodu. Mało który lekarz z takim zapałem i zaangażowaniem podchodzi do wykonywanej pracy. Pani Anna cieszy się razem ze swoimi pacjentkami i mimo, iż pewnie widziała już tysiące usg i tak za każdym razem podchodzi do tego z entuzjazmem. Wizyty minimum 40 minut, co w porównaniu do innych jest wynikiem wspaniałym.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest cudownym specjalistą, kompetentna, życzliwa, pomocna, chętnie odpowiada na pytania. Fachowo potrafi postawić diagnozę. Godna polecenia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online