Anna Misztal-Dwojak

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

PORADY ODPŁATNE Udziela porad w zakresie: - ginekologii - położnictwa - diagnostyki i leczenia niepłodności - chorób piersi - nowoczesnych metod rozpoznawania płodności - za... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PORADY ODPŁATNE
  Udziela porad w zakresie:
  - ginekologii
  - położnictwa
  - diagnostyki i leczenia niepłodności
  - chorób piersi
  - nowoczesnych metod rozpoznawania płodności
  - zabiegi ginekologiczne - jak niżej:

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna, cierpliwie słucha pacjenta i udziela spokojnych i wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Badania odbywają się w komfortowej atmosferze. Jedynym minusem jest cena, gdyż chodzę prywatnie.

 • N
  Lokalizacja: GeminiUsługa: Zwykła wizyta z badaniem ginekologicznym

  Badanie odbywało się w bardzo komfortowej atmosferze (zresztą tak jak cała wizyta). Pani doktor była bardzo cierpliwa, spokojna i wyrozumiała. Chętnie udzialała odpowiedzi na wszelkie moje pytania i wątpliwości (których było całkiem sporo), nie zbywała mnie. Naprawdę bardzo serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Rzetelna osoba, o określonych poglądach (pro-life). Można jej w pełni zaufać. Szorstka, a jednocześnie serdeczna. Na bieżąco z wszystkimi nowinkami i konferencjami lekarskimi, etc. Bardzo opiera się na nauce (mnóstwo badań!) a jednocześnie ma duże doświadczenie. Jedyny minus to to, że chodzę prywatnie i dla mnie jest bardzo drogo.

 • D

  Jestem pacjentka Pani doktor od lat. Kompetencja ,uprzejmość, umiejetność słuchania pacjentki to powoduje ze mam zaufanie do dr. Misztal i goraco polecam innym paniom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo doklada Pani doktor. Wszystko szczegółowo mi wytlumaczyla, dala duzo dodatkowych porad i zaplanowala dalsze dzialania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pani doktor ,bardzo miła, kompetentna , rzeczowa ,widać że interesuje się stanem pacjenta ,wizyta przebiegła w miłej atmosferze .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor miła, przeprowadziła szczegółowy wywiad, udzieliła wielu rad. Jestem zadowolona z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest rzeczowa i bardzo kompetentna. Interesuje się pacjentka, jest mila, uśmiechnięta i potrafi skutecznie rozluźnić atmosferę. Śmiało polecam ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor rzeczowa, ale mało empatyczna i średnio sympatyczna. Jestem jej pacjentką w ramach NFZ od około 15 lat, ale o możliwości innego sposobu leczenia moich dolegliwości (bardziej skutecznego, bo operacyjnego) dowiedziałam się od niej dopiero na wizycie płatnej (!), w dodatku Pani Doktor zrobiła to w sposób niemiły, zrzucając winę na mnie, że "nie żądałam operacji" (pacjent ma być bardziej kompetentny w sprawach leczenia specjalistycznego od lekarza!).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła, uśmiechnięta. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką, doradza, rozmawia. Badanie wykonane bezboleśnie, w atmosferze komfortu. Pani w rejestracji również bardzo miła. Gabinet czysty, zadbany.