Lek.

Anna Mikos verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę o wszystko bardzo dbała, zlecala wiele badań i wszystko dokładnie sprawdzała. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i zawsze czulam się bardzo komfortowo. Po cesarskim cięciu wystąpiły komplikacje, Pani Anna kontrolowała sytuację i uspokajala mnie kiedy ja panikowalam. Dzięki niej wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz polecam a Pani Ani bardzo dziękuję.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Iryna Kozicka
  Iryna Kozicka
  Ginekolog
  Popularna 62A, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Byłam z polecenia od koleżanki, która miesiąc wcześniej miała… więcej

  Aneta Falkowska
  Aneta Falkowska
  Ginekolog
  Popularna 62A, Warszawa
  Z całego serce polecam Panią doktor - jest bardzo kompetentna, miła i delikatna - jednym słowem lekarz od Boga. więcej

  Ryszard Kardasiński
  Ryszard Kardasiński
  Androlog, Ginekolog
  Kleszczowa 3 a, Warszawa
  Leczę się u doktora Kardasińskiego od 7 lat. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, kompetentnym i rzeczowym.… więcej

  Katarzyna Wiśniewska
  Katarzyna Wiśniewska
  Ginekolog
  Popularna 62A, Warszawa
  Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą. Najpierw zrobiła dokładnie ogląd, wtedy USG ginekologiczne. Ponieważ… więcej

  Jacek Chomicki
  Jacek Chomicki
  Ginekolog
  Popularna 62A, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca odpowiednią ilość czasu i ma… więcej

  Usługi

  Zdrowie to my

  Urocza 14, 05-500 Józefosław, mazowieckie

  Cytologia 40 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę o wszystko bardzo dbała, zlecala wiele badań i wszystko dokładnie sprawdzała. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i zawsze czulam się bardzo komfortowo. Po cesarskim cięciu wystąpiły komplikacje, Pani Anna kontrolowała sytuację i uspokajala mnie kiedy ja panikowalam. Dzięki niej wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz polecam a Pani Ani bardzo dziękuję.

  • M

   Nieuprzejma. Przyszłam do niej na pierwszą wizytę kontrolnie przed zajściem w ciążę, a ona mi powiedziała, żebym przyszła za rok jak mi się nie uda zajść w ciążę. Na pytanie czy wykona mi chociaż badanie kontrolne, odpowiedziała: "no mogę" z wyraźna niechęcią. Na pytanie czy zleci badanie hormonów, ponieważ nieregularne i bardzo boleśnie miesiączkuję, odparła, że okres musi boleć i żebym nie przesadzała. W dodatku każda wypowiedź emanowała arogancją. I te komentarze w stylu, "powinna to Pani już wiedzieć". Oczywiście wyszłam z gabinetu bez żadnego badania. Nie polecam.

  • E

   Pani Dr prowadziła moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona po każdej wizycie. Na pierwszej bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad - nie patrząc na zegarek (a wiadomo, że czas w Enel jest cenny). Zawsze wypisywała skierowania na potrzebne badania (usg, morfologia), komentowała wyniki badań. Nie miałam żadnych oporów przed zadawaniem jej pytań. Na początku rzeczywiście z dystansem podchodzi do pacjentki, jednak z każdą wizytą dystans się skraca. Polecam serdecznie Paniom w ciąży!

  • P

   Do doktor Mikos przychodzę od kilku miesięcy. W ramach pakietu w enel-medzie, po przeczytaniu opinii na tej stronie i po pierwszej udanej wizycie zdecydowałam się, że to ona poprowadzi moją ciążę. Jestem aktualnie w 4 miesiącu i póki co jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatna, opanowana... na początku trochę zdystansowana, co mogłoby świadczyć o jej oschłości, ale z każdą kolejną wizytą czuję się u niej pewniej. W razie konieczności zleca wszelkie badania, trzyma rękę na pulsie, a w razie braku terminu, a konieczności konsultacji, można podejść do niej bez wcześniejszego zapisywania się. Jak się coś dzieje niepokojącego to nie straszy tylko spokojnie wyjaśnia wszystko w sposób rzeczowy i dodaje otuchy. :) Myślę, że dr Mikos jak każdy człowiek z każdym kolejnym spotkaniem staje się bardziej otwarta, przyjazna. Mimo mojego młodego wieku, jestem przed 30, dała mi skierowanie na test PAPPA z własnej inicjatywy i bez dziwnych spojrzeń z jakimi się już parę razy spotkałam - na zasadzie Pani przecież nie ma nawet skończonych 35 lat, to po co Pani robi? Badania wykonuje dokładnie i bezboleśnie, uważnie słucha i wyjaśnia wszystkie nurtujące kwestie w sposób wyczerpujący. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej :) Nie wiem co prawda czy można się z nią dogadać w kwestii odbioru porodu, ale gdyby była taka możliwość myślę, że bardzo chciałabym by to ona mi pomogła przejść przez ten okres.:)

  • B

   Pani doktor Anna Mikos to nie tylko profesjonalny lekarz, ale także człowiek o dobry sercu. Pierwszy raz spotkałam na swojej drodze takiego LEKARZA, któremu nie jest obojetny los i samopoczucie pacjenta, który po zaordynowaniu leków martwi się o to czy terapia pomogła i prosi o wiadomość. Serdecznie polecam. Jestem pacjentką z Milanówka.

  • P

   nie chętnie odpowiada na pytania, po czym przestałam je zadawać, też odniosłam wrażenie, że z góry traktuje pacjenta. potwierdzam powyższą wypowiedź dot. rozmowy przez telefon podczas wizyty. niechętnie daje skierowanie do innych specjalistów (mimo tego, że jest to bezpośrednio związane z prowadzeniem ciąży).

  • M

   Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Profesjonalna, zaangażowana, robi dokładne badania i jest bardzo czujna! Będąc na ostatniej wizycie w 39 tygodniu ciąży jak zauważyła, że coś jest nie tak nie patrzyła na zegarek badała mnie bardzo długo i dokładnie i bez wahania wysłała do szpitala na wywołanie porodu. Pani doktor nie jest typem rozgadanej osoby także chwilami może sprawiać wrażenie dość chłodnej ale nie każdy z nas wszystkich wita szerokim uśmiechem.. najważniejsze jest to, że jest profesjonalna i miła i można mieć do niej zaufanie. GORĄCO POLECAM!!!

  • I

   Pierwsza ciąża to dla kobiety wiele niewiadomych. Byłam wcześniej u dwóch lekarzy, dopiero z Panią Mikos czuję się bezpiecznie.

   Nie zapomina o żadnych badaniach. (co zdarzało się poprzednikom i ja musiałam im mówić jakie badanie mają mi zlecić)
   Jest rzeczowa, profesjonalna, spokojna i opanowana. (Ja lubię takie podejście, lekarz może być nawet chłodny ale żeby badał dokładnie i zlecał wszystkie potrzebne badania!)
   Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
   Pamięta pacjentki.
   Dokładnie bada (długość szyjki macicy przy każdej wizycie, PH - co nie zawsze miało miejsce u poprzedników).

   Jest typem osoby, która na pierwszy rzut oka może wydać się zdystansowana, ale ten wstępny dystans skraca się przy kolejnej wizycie.

   Jestem bardzo zadowolona i polecam ją koleżankom w ciąży.

   Zwróćmy tez uwagę, jak ciężko zarezerwować u niej wizytę, to oznacza tylko tyle, że pacjentki wracają do niej bo czują się bezpiecznie.

  • M

   Dr. Mikos prowadziła moją ciążę od samego początku. Byłam / jestem z niej bardzo zadowolona. Każda wizyta była dla mnie satysfakcjonująca ze względu na fachowe podejście. Cały czas miałam świadomość, że mogę na panią dr liczyć bo była bardzo zaangażowana. Do tego w dniu porodu pojawiły się delikatne komplikacje i trudności ale szczęście chciało, że dr Mikos miała dyżur na porodówce. Dała mi niesamowite wsparcie i czuwała nad wszystkim do samego końca. Czułam się przy niej bezpiecznie. Niestety nie mogą tego samego powiedzieć o pozostałych lekarzach mających dyżur w czasie mojego pobytu na Madalińskiego. Koleją ciążą na pewno będę chciała prowadzić razem z nią!!! Polecam wszystkim przyszłym mamą.

  • *

   Do Pani Doktor udałam się na kontrolne badanie. Pani Doktor cały czas ma minę jakby była w pracy za karę. Miała problem z pobraniem cytologii, nic nie wytłumaczyła, tylko powiedziała, że najwyżej cytologia nie wyjdzie, bo czasem tak jest. Zaczęła mnie badać ręcznie, byłam spięta, usłyszałam jak Pani Doktor pod nosem powiedziała " deska" i zakończyła badanie. Wyszłam z gabinetu nieco skołowana, z wrażeniem, że coś się dzieje niedobrego. Nie polecam

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG