Lek.

Anna Mikos

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę o wszystko bardzo dbała, zlecala wiele badań i wszystko dokładnie sprawdzała. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i zawsze czulam się bardzo komfortowo. Po cesarskim cięciu wystąpiły komplikacje, Pani Anna kontrolowała sytuację i uspokajala mnie kiedy ja panikowalam. Dzięki niej wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz polecam a Pani Ani bardzo dziękuję.

 • Usługi

  Zdrowie to my

  Urocza 14, 05-500 Józefosław, mazowieckie

  Cytologia 40 zł
  Zwykła wizyta 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę o wszystko bardzo dbała, zlecala wiele badań i wszystko dokładnie sprawdzała. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i zawsze czulam się bardzo komfortowo. Po cesarskim cięciu wystąpiły komplikacje, Pani Anna kontrolowała sytuację i uspokajala mnie kiedy ja panikowalam. Dzięki niej wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz polecam a Pani Ani bardzo dziękuję.

  • M

   Nieuprzejma. Przyszłam do niej na pierwszą wizytę kontrolnie przed zajściem w ciążę, a ona mi powiedziała, żebym przyszła za rok jak mi się nie uda zajść w ciążę. Na pytanie czy wykona mi chociaż badanie kontrolne, odpowiedziała: "no mogę" z wyraźna niechęcią. Na pytanie czy zleci badanie hormonów, ponieważ nieregularne i bardzo boleśnie miesiączkuję, odparła, że okres musi boleć i żebym nie przesadzała. W dodatku każda wypowiedź emanowała arogancją. I te komentarze w stylu, "powinna to Pani już wiedzieć". Oczywiście wyszłam z gabinetu bez żadnego badania. Nie polecam.

  • E

   Pani Dr prowadziła moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona po każdej wizycie. Na pierwszej bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad - nie patrząc na zegarek (a wiadomo, że czas w Enel jest cenny). Zawsze wypisywała skierowania na potrzebne badania (usg, morfologia), komentowała wyniki badań. Nie miałam żadnych oporów przed zadawaniem jej pytań. Na początku rzeczywiście z dystansem podchodzi do pacjentki, jednak z każdą wizytą dystans się skraca. Polecam serdecznie Paniom w ciąży!

  • P

   Do doktor Mikos przychodzę od kilku miesięcy. W ramach pakietu w enel-medzie, po przeczytaniu opinii na tej stronie i po pierwszej udanej wizycie zdecydowałam się, że to ona poprowadzi moją ciążę. Jestem aktualnie w 4 miesiącu i póki co jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatna, opanowana... na początku trochę zdystansowana, co mogłoby świadczyć o jej oschłości, ale z każdą kolejną wizytą czuję się u niej pewniej. W razie konieczności zleca wszelkie badania, trzyma rękę na pulsie, a w razie braku terminu, a konieczności konsultacji, można podejść do niej bez wcześniejszego zapisywania się. Jak się coś dzieje niepokojącego to nie straszy tylko spokojnie wyjaśnia wszystko w sposób rzeczowy i dodaje otuchy. :) Myślę, że dr Mikos jak każdy człowiek z każdym kolejnym spotkaniem staje się bardziej otwarta, przyjazna. Mimo mojego młodego wieku, jestem przed 30, dała mi skierowanie na test PAPPA z własnej inicjatywy i bez dziwnych spojrzeń z jakimi się już parę razy spotkałam - na zasadzie Pani przecież nie ma nawet skończonych 35 lat, to po co Pani robi? Badania wykonuje dokładnie i bezboleśnie, uważnie słucha i wyjaśnia wszystkie nurtujące kwestie w sposób wyczerpujący. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej :) Nie wiem co prawda czy można się z nią dogadać w kwestii odbioru porodu, ale gdyby była taka możliwość myślę, że bardzo chciałabym by to ona mi pomogła przejść przez ten okres.:)

  • B

   Pani doktor Anna Mikos to nie tylko profesjonalny lekarz, ale także człowiek o dobry sercu. Pierwszy raz spotkałam na swojej drodze takiego LEKARZA, któremu nie jest obojetny los i samopoczucie pacjenta, który po zaordynowaniu leków martwi się o to czy terapia pomogła i prosi o wiadomość. Serdecznie polecam. Jestem pacjentką z Milanówka.

  • P

   nie chętnie odpowiada na pytania, po czym przestałam je zadawać, też odniosłam wrażenie, że z góry traktuje pacjenta. potwierdzam powyższą wypowiedź dot. rozmowy przez telefon podczas wizyty. niechętnie daje skierowanie do innych specjalistów (mimo tego, że jest to bezpośrednio związane z prowadzeniem ciąży).

  • M

   Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Profesjonalna, zaangażowana, robi dokładne badania i jest bardzo czujna! Będąc na ostatniej wizycie w 39 tygodniu ciąży jak zauważyła, że coś jest nie tak nie patrzyła na zegarek badała mnie bardzo długo i dokładnie i bez wahania wysłała do szpitala na wywołanie porodu. Pani doktor nie jest typem rozgadanej osoby także chwilami może sprawiać wrażenie dość chłodnej ale nie każdy z nas wszystkich wita szerokim uśmiechem.. najważniejsze jest to, że jest profesjonalna i miła i można mieć do niej zaufanie. GORĄCO POLECAM!!!

  • I

   Pierwsza ciąża to dla kobiety wiele niewiadomych. Byłam wcześniej u dwóch lekarzy, dopiero z Panią Mikos czuję się bezpiecznie.

   Nie zapomina o żadnych badaniach. (co zdarzało się poprzednikom i ja musiałam im mówić jakie badanie mają mi zlecić)
   Jest rzeczowa, profesjonalna, spokojna i opanowana. (Ja lubię takie podejście, lekarz może być nawet chłodny ale żeby badał dokładnie i zlecał wszystkie potrzebne badania!)
   Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
   Pamięta pacjentki.
   Dokładnie bada (długość szyjki macicy przy każdej wizycie, PH - co nie zawsze miało miejsce u poprzedników).

   Jest typem osoby, która na pierwszy rzut oka może wydać się zdystansowana, ale ten wstępny dystans skraca się przy kolejnej wizycie.

   Jestem bardzo zadowolona i polecam ją koleżankom w ciąży.

   Zwróćmy tez uwagę, jak ciężko zarezerwować u niej wizytę, to oznacza tylko tyle, że pacjentki wracają do niej bo czują się bezpiecznie.

  • M

   Dr. Mikos prowadziła moją ciążę od samego początku. Byłam / jestem z niej bardzo zadowolona. Każda wizyta była dla mnie satysfakcjonująca ze względu na fachowe podejście. Cały czas miałam świadomość, że mogę na panią dr liczyć bo była bardzo zaangażowana. Do tego w dniu porodu pojawiły się delikatne komplikacje i trudności ale szczęście chciało, że dr Mikos miała dyżur na porodówce. Dała mi niesamowite wsparcie i czuwała nad wszystkim do samego końca. Czułam się przy niej bezpiecznie. Niestety nie mogą tego samego powiedzieć o pozostałych lekarzach mających dyżur w czasie mojego pobytu na Madalińskiego. Koleją ciążą na pewno będę chciała prowadzić razem z nią!!! Polecam wszystkim przyszłym mamą.

  • *

   Do Pani Doktor udałam się na kontrolne badanie. Pani Doktor cały czas ma minę jakby była w pracy za karę. Miała problem z pobraniem cytologii, nic nie wytłumaczyła, tylko powiedziała, że najwyżej cytologia nie wyjdzie, bo czasem tak jest. Zaczęła mnie badać ręcznie, byłam spięta, usłyszałam jak Pani Doktor pod nosem powiedziała " deska" i zakończyła badanie. Wyszłam z gabinetu nieco skołowana, z wrażeniem, że coś się dzieje niedobrego. Nie polecam