Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Nieuprzejma. Przyszłam do niej na pierwszą wizytę kontrolnie przed zajściem w ciążę, a ona mi powiedziała, żebym przyszła za rok jak mi się nie uda zajść w ciążę. Na pytanie czy wykona mi chociaż badanie kontrolne, odpowiedziała: "no mogę" z wyraźna niechęcią. Na pytanie czy zleci badanie hormonów, ponieważ nieregularne i bardzo boleśnie miesiączkuję, odparła, że okres musi boleć i żebym nie przesadzała. W dodatku każda wypowiedź emanowała arogancją. I te komentarze w stylu, "powinna to Pani już wiedzieć". Oczywiście wyszłam z gabinetu bez żadnego badania. Nie polecam.

 • E

  Pani Dr prowadziła moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona po każdej wizycie. Na pierwszej bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad - nie patrząc na zegarek (a wiadomo, że czas w Enel jest cenny). Zawsze wypisywała skierowania na potrzebne badania (usg, morfologia), komentowała wyniki badań. Nie miałam żadnych oporów przed zadawaniem jej pytań. Na początku rzeczywiście z dystansem podchodzi do pacjentki, jednak z każdą wizytą dystans się skraca. Polecam serdecznie Paniom w ciąży!

 • P

  Do doktor Mikos przychodzę od kilku miesięcy. W ramach pakietu w enel-medzie, po przeczytaniu opinii na tej stronie i po pierwszej udanej wizycie zdecydowałam się, że to ona poprowadzi moją ciążę. Jestem aktualnie w 4 miesiącu i póki co jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatna, opanowana... na początku trochę zdystansowana, co mogłoby świadczyć o jej oschłości, ale z każdą kolejną wizytą czuję się u niej pewniej. W razie konieczności zleca wszelkie badania, trzyma rękę na pulsie, a w razie braku terminu, a konieczności konsultacji, można podejść do niej bez wcześniejszego zapisywania się. Jak się coś dzieje niepokojącego to nie straszy tylko spokojnie wyjaśnia wszystko w sposób rzeczowy i dodaje otuchy. :) Myślę, że dr Mikos jak każdy człowiek z każdym kolejnym spotkaniem staje się bardziej otwarta, przyjazna. Mimo mojego młodego wieku, jestem przed 30, dała mi skierowanie na test PAPPA z własnej inicjatywy i bez dziwnych spojrzeń z jakimi się już parę razy spotkałam - na zasadzie Pani przecież nie ma nawet skończonych 35 lat, to po co Pani robi? Badania wykonuje dokładnie i bezboleśnie, uważnie słucha i wyjaśnia wszystkie nurtujące kwestie w sposób wyczerpujący. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej :) Nie wiem co prawda czy można się z nią dogadać w kwestii odbioru porodu, ale gdyby była taka możliwość myślę, że bardzo chciałabym by to ona mi pomogła przejść przez ten okres.:)

 • B

  Pani doktor Anna Mikos to nie tylko profesjonalny lekarz, ale także człowiek o dobry sercu. Pierwszy raz spotkałam na swojej drodze takiego LEKARZA, któremu nie jest obojetny los i samopoczucie pacjenta, który po zaordynowaniu leków martwi się o to czy terapia pomogła i prosi o wiadomość. Serdecznie polecam. Jestem pacjentką z Milanówka.

 • nie chętnie odpowiada na pytania, po czym przestałam je zadawać, też odniosłam wrażenie, że z góry traktuje pacjenta. potwierdzam powyższą wypowiedź dot. rozmowy przez telefon podczas wizyty. niechętnie daje skierowanie do innych specjalistów (mimo tego, że jest to bezpośrednio związane z prowadzeniem ciąży).

 • M

  Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Profesjonalna, zaangażowana, robi dokładne badania i jest bardzo czujna! Będąc na ostatniej wizycie w 39 tygodniu ciąży jak zauważyła, że coś jest nie tak nie patrzyła na zegarek badała mnie bardzo długo i dokładnie i bez wahania wysłała do szpitala na wywołanie porodu. Pani doktor nie jest typem rozgadanej osoby także chwilami może sprawiać wrażenie dość chłodnej ale nie każdy z nas wszystkich wita szerokim uśmiechem.. najważniejsze jest to, że jest profesjonalna i miła i można mieć do niej zaufanie. GORĄCO POLECAM!!!

 • I

  Pierwsza ciąża to dla kobiety wiele niewiadomych. Byłam wcześniej u dwóch lekarzy, dopiero z Panią Mikos czuję się bezpiecznie.

  Nie zapomina o żadnych badaniach. (co zdarzało się poprzednikom i ja musiałam im mówić jakie badanie mają mi zlecić)
  Jest rzeczowa, profesjonalna, spokojna i opanowana. (Ja lubię takie podejście, lekarz może być nawet chłodny ale żeby badał dokładnie i zlecał wszystkie potrzebne badania!)
  Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
  Pamięta pacjentki.
  Dokładnie bada (długość szyjki macicy przy każdej wizycie, PH - co nie zawsze miało miejsce u poprzedników).

  Jest typem osoby, która na pierwszy rzut oka może wydać się zdystansowana, ale ten wstępny dystans skraca się przy kolejnej wizycie.

  Jestem bardzo zadowolona i polecam ją koleżankom w ciąży.

  Zwróćmy tez uwagę, jak ciężko zarezerwować u niej wizytę, to oznacza tylko tyle, że pacjentki wracają do niej bo czują się bezpiecznie.

 • M

  Dr. Mikos prowadziła moją ciążę od samego początku. Byłam / jestem z niej bardzo zadowolona. Każda wizyta była dla mnie satysfakcjonująca ze względu na fachowe podejście. Cały czas miałam świadomość, że mogę na panią dr liczyć bo była bardzo zaangażowana. Do tego w dniu porodu pojawiły się delikatne komplikacje i trudności ale szczęście chciało, że dr Mikos miała dyżur na porodówce. Dała mi niesamowite wsparcie i czuwała nad wszystkim do samego końca. Czułam się przy niej bezpiecznie. Niestety nie mogą tego samego powiedzieć o pozostałych lekarzach mających dyżur w czasie mojego pobytu na Madalińskiego. Koleją ciążą na pewno będę chciała prowadzić razem z nią!!! Polecam wszystkim przyszłym mamą.

 • Do Pani Doktor udałam się na kontrolne badanie. Pani Doktor cały czas ma minę jakby była w pracy za karę. Miała problem z pobraniem cytologii, nic nie wytłumaczyła, tylko powiedziała, że najwyżej cytologia nie wyjdzie, bo czasem tak jest. Zaczęła mnie badać ręcznie, byłam spięta, usłyszałam jak Pani Doktor pod nosem powiedziała " deska" i zakończyła badanie. Wyszłam z gabinetu nieco skołowana, z wrażeniem, że coś się dzieje niedobrego. Nie polecam

 • Z panią doktor spotkałam się na izbie przyjęć, okazała się być zupełnie niekompetentną osobą. Przy przyjęciu mnie na patologię ciąży powiedziała, że mogę iść na oddział a ona wystawi zalecenia. Dodam, że z badań jasno wynikało, że mam krwiaka na łożysku- dużego. W nocy dostałam krwotoku i okazało się, że żadnych zaleceń nie wystawiła - jakbym właśnie pojawiła się znikąd na oddziale. Nastąpiła walka z czasem, tzn. podano mi sterydy, nie udało się podać drugiej dawki, trzeba było robić cięcie. Przypuszczam, że pani doktor nawet nie spojrzała w dokumentację. Dziecko pomimo wcześniactwa urodziło się zdrowe, ale to już nie jest zasługa tej pani.