Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem fizjoterapeutką w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie. W obszarze moich zawodowych zainteresowań jest rehabilitacja pediatryczna - dziecięca: neonatologia… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultaca fizjoterapeutyczna - ocena funkcjonalna rozwoju wg ndt bobath ; instruktaż pielęgnacyjny dla rodziców 60 - 75 min 160 zł
  Fizjoterapia wg ndt-bobath dzieci do 3 r. ż. - 45 min. 100 zł
  Wizyta pierwszorazowa
  Wieloprofilowa terapia stóp - 45 min 100 zł
  Kinesio taping
  Kolejna wizyta

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem fizjoterapeutką w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie. W obszarze moich zawodowych zainteresowań jest rehabilitacja pediatryczna - dziecięca: neonatologia oraz wczesna interwencja dziecięca (praca z dziećmi w wieku 0-3lata).
  Neonatologia to obecnie moja główna przestrzeń terapeutyczna - wcześniactwo - jego problemy ogólnorozwojowe jak i jego konsekwencje. Terapię opieram o obserwację wg NDT Bobath oraz Prechtl'a. Pracę z dzieckiem (szczególnie małym i niedojrzałym wzbogacam o podejście Brazeltonowskie - respektujące możliwości rozwojowe dziecka małego, wsparcie jego kompetencji).

  W fizjoterapii dziecka małego ważna jest dla mnie cała rodzina, a opieka nad nią rozpoczyna się już na oddziałach szpitalnych. Wsparcie kompetencji rodzicielskich jest bardzo ważnym elementem terapii.

  Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobyłam pracując jako fizjoterapeutka w: SZPZOZ im. Prof. Dr J. Bogdanowicza w Warszawie (dziecięca poradnia rehabilitacyjna, Oddział‚ Intensywnej Terapii, oddział Ortopedii, Neurochirurgii oraz Neurologii Dziecięcej), Poradni Diagnostyczno Terapeutycznej dla dzieci "Logokontakt" w Falenicy.

  Ukończyłam kursy:

  Terapia Neurorozwojowa NDT - Bobath,
  Kurs Oceny globalnych wzorców ruchowych metodą Prehtl'a (kurs podstawowy i rozwijający)
  Terapia Neurorozwojowa NDT - Bobath-Baby,
  Terapia Neurorozwojowa NDT – Bobath Refresher
  Kurs Kinesio Taping - Plastrowanie,
  Kurs podstawowy PNF,
  Kurs "Teoria i praktyka Terapii Psychomotorycznej wg M. Procus i M. Block,"
  Kurs SI (podstawowy) - Neurofizjlogiczne Podstawy Integracji Sensorycznej,
  Kurs masażu I i II stopnia (masażystka dyplomowana).
  Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych, związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ELF Centrum Mowy i Ruchu wczesne wspieranie rozwoju dzieckaUsługa: Fizjoterapia wg NDT-Bobath dzieci do 3 r. ż. - 45 min.

  Po długim researchu rehabilitantów stwierdzam, że z synkiem nie mogliśmy trafić lepiej. Skierowani przez neurologa rozpoczęliśmy współpracę z Panią Anną od instruktażu pielęgnacyjnego, co polecam wszystkim młodym rodzicom. Potrzeba więcej takich wspierających specjalistów z ogromną wiedzą, skromnością, ale i pewnością i pełnym przekonaniem wobec podejmowanych działań. Trwa rehabilitacja, a wzmożone napięcie mięśniowe mojego synka znika systematycznie z miesiąca na miesiąc.Terapeutka uważnie obserwuje postępy i ewentualnie kroki wstecz dziecka, Co ważne maluch polubił Panią Anię (po raz pierwszy spotkali się, kiedy miał 2 miesiące). Dziś ma 7 miesięcy i już z pełną świadomością uśmiecha się do swojej ulubionej terapeutki :) Oprócz walki z nadmiernym napięciem, Pani Anna podała nam cenne rady dotyczące sposobu karmienia, skoków rozwojowych i pożądanych zachowań dziecka, co stanowi bardzo cenne wsparcie dla młodych rodziców. Na pewno pozostaniemy w kontakcie, na pewno będę polecać opiekę Pani Anny innym rodzicom

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online