Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

Prusicka 53-55

55-100 , Trzebnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Paruzel hirudoterapia

  Pannie Macieju. Kiedyś Pan uratował mi kciuka lewej ręki po wypadku na stolarni. Dzięki pijawkom które przywróciły mi krążenie w kciuku który był obcięty przez piłę. Dzięki bardzo.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kołtowski Inny

  Pan Doktor operował mój kręgosłup jak miałam 15 lat . Dzisiaj mam prawie 40 i czuję się świetnie. To lekarz z powołania


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jerzy Jabłecki Inny

  Lekarz zbagatelizował zgłaszane bóle kręgosłupa szyjnego,karku i barku,drętwienia rąk,zawroty głowy ,rotację głowy zmniejszoną o połowę.Nie obejrzał obrazu rezonansu. Miałam ucisk przepukliny szyjnej C5/C6 na rdzeń kręgowy z odkształcaniem go. Ekstruzja ,czyli wypadnięcie dysku- w większości potrzebna jest operacja,gdyż nie ma powrotu przepukliny do pierwotnego położenia.Natomiast p.Jabłecki stwierdził,że taki stan może potrwać kilka lat i objawy się powoli wycofają.Ortopedzi i neurochirurg kazali operować jak najszybciej,gdyż ucisk przepukliny na rdzeń kręgowy mógłby doprowadzić do niedowładów kończyn.Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego.Dobrze,że dr Jabłecki nie decydował o moim zdrowiu i życiu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Menartowicz Inny

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Po złamaniu nadkłykciowym kości ramiennej jako dziecko byłem operowany w trybie ostrym przez pana Menartowicza. Podczas każdej z późniejszych wizyt doświadczałem opryskliwości zarówno w stosunku do mnie jak i do moich rodziców. Na pytanie o koślawość ręki, doktor twierdził, że "ona się sama w przyszłości wyprostuje". Obecnie jestem 13 lat po operacji. W lewej kończynie górnej zauważalny jest tzw. cubitus varus. Odczuwam często dyskomfort przy prostowaniu ręki. Występują również komplikacje związane z nerwem łokciowym. Utrudnia mi to zarówno zwykłe funkcjonowanie jak i aktywność sportową.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Baryła-Urban Inny

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Przeprowadził u mnie zeszycie zerwanego Achillesa. Jeszcze na stole po zakończonej operacji opowiedzial co robił. Wizyta pooperacyjna 3h po zabiegu tez bardzo miła bez żadnego pośpiechu. Fajnie jakby każdy lekarz miał takie podejście.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Remigiusz Sikora Silne bóle brzucha w ciąży

  Nie polecam tego lekarza.Aroganckie i zimne podejście do pacjenta bardzo nieprofesjonalne podejście.Jestem w pierwszej ciąży w wieku 33 lat dostałam mocnych boli brzucha liczyłam na pomoc.Lekarz pougniatal mi brzuch i pojezdzil 3 razy głowicą po brzuchu i zapytał tylko nagle czy robiłam badania genetyczne nie uzasadniając pytania i nie rozwijając nadal tematu wzbudzając tym u mnie duży niepokój....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kołtowski ból odcinka lędźwiowego

  Poznałam Pana Doktora Krzysztofa Kołtowskiego w szpitalu w trzebnicy gdy miałam 11 lat i skarżyłam się na ból odcinka lędźwiowego. Był to drugi specjalista z którym miałam okazje się poznać i liczyć na pomoc. W przeciwieństwie do poprzedniego Doktora którego nazwiska nie pamietam, Doktor Kołtowski bardzo mi pomógł. Dzięki niemu jak i innym lelarzom z którymi mnie operował dzisiaj moge normalnie funkcjonowac i chodzic. Mam wstawiony iplant miedzy kregami. Poza tym wspaniały człwiek sprawiał, że jako dziecko czułam sie w szpitalu bardzo bezpiecznie za co jestem wdzięczna. ocena 5 to zdecydowanie za mało.!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kołtowski operacja kręgosłupa

  W wieku 13 lat miałam operację kręgozmyku trzeciego stopnia. Teraz, po siedmiu latach mogę z ręką na sercu polecić dr Kołtowskiego. Czuję się świetnie, korzystam z życia. Narty, nurkowanie, rower, bieganie, taniec - nic nie jest przeszkodą.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kołtowski operacje skoliozy oraz kontrole pooperacyjne

  Poznałam pana Doktora jako dziecko w szpitalu im.Św. Jadwigi gdzie byłam operowana na skoliozę. Pan Doktor był jednym z lekarzy zajmujących się mną i bardzo miło to wspominam ;) miły, konkretny . Z tego co pamiętam doktor nie był może wylewny i otwarty tak jak inni i miewał czasami swoje humory ( odpowiadał w pośpiechu pacjentowi i bywał oschły) ale w pewnym sensie rozumiem , że jak ktoś operował kilka godzin i jest po dyżurze to ma prawo nie mieć humoru. Mimo wszystko, byłam zadowolona z tego lekarza i wspominam go miło :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Menartowicz leczenie skoliozy

  Doktor Menartowicz to lekarz cudowny, dobry człowiek i przede wszystkim ma podejście do pacjenta , szczególnie małego :) byłam operowana przez Doktora Menartowicza i zawsze mogłam liczyć na jakieś dobre słowo od niego, potrafił uspokoić przed operacją :) operacje wszystkie się udały i przebiegały bez komplikacji. Żałuję tylko, że tak późno spotkałam doktora Menartowicza ....


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania