lek.

Anna Lipińska

Stomatolog

1 opinia +dodaj

W 1997 roku ukończyłam Wydział Stomatologii PAM, staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie. Moją pierwszą pracę podjęłam w SPZZOZ Police skąd… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1997 roku ukończyłam Wydział Stomatologii PAM, staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie. Moją pierwszą pracę podjęłam w SPZZOZ Police skąd w 2001r. przeniosłam się do NZOZ przy ul. Łuczniczej 76A w Szczecinie.Od 2004 roku z przerwami na macierzyństwo pracuję jako stomatolog w Domu Lekarskim, do niedawna przy ul. Rydla 37 a od stycznia 2017 w placówce przy ul. Struga 42. Regularnie odbywam szkolenia, kursy oraz uczestniczę w wielu konferencjach stomatologicznych a szczególnym zainteresowaniem darzę ortodoncję.

  W 2014 roku ukończyłam Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie co dało mi podstawy i umiejętności pozwalające na pracę kliniczną w dziedzinie ortodoncji. Współpracuję ze specjalistami w tej dziedzinie i systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć rtg niezbędnych podczas leczenia stomatologicznego w dzisiejszych czasach. Najwięcej radości i satysfakcji daje mi fakt likwidowania bólu u dorosłych spowodowanego dolegliwościami ze strony zębów oraz pokonywanie strachu przed dentystą u dzieci. Wnikliwie badam każde dziecko pod kątem wad zgryzu, które nie wyleczone w dzieciństwie, potem w dorosłym życiu stanowią poważny problem.

  Jestem mamą trójki dzieci, w wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, uwielbiam grać w ping-ponga z moimi synami oraz pływać. Bardzo lubię swój zawód, a dla zachowania równowagi w 2010 roku udało mi się uzyskać tytuł instruktora rekreacji ruchowej w renomowanej szkole Open Mind. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas tego szkolenia pozwalają mi zachować formę fizyczną i holistycznie spojrzeć na pacjenta.

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Certyfikaty

Choroby

 • próchnica
 • braki zębowe
 • nadwrażliwość zębów
 • choroby stomatologiczne

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum MedyczneUsługa: zwykła wizyta

  dobry fachowiec, rzetelna, zaangażowana, miła, tłumaczy wszystko bardzo jasno, stara się jak najlepiej rozwiązać problem, polecam