Anna Lechelt

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

16 opinii +dodaj

Jestem fizjoterapeutką od 2007 roku. Ukończyłam I Studium Fizjoterapii we Wrocławiu i od tego czasu pracuję z pacjentami indywidualnie stosując techniki terapii manualnej,techniki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja

  Pani Ania bardzo dobrze zna się na tym co robi. Przyszłam do niej z długo utrzymującym się bólem karku i mimo tego, że masaże są bardzo bolesne zauważyłam wielką poprawę. Pani Ania jest bardzo sympatyczną i pełną energii osobą, wszystko dokładnie tłumaczy. Chodzenie do niej na rehabilitację to przyjemność. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja

  Pani Anna jest doskonałym fachowcem i przemiłą osobą. Trafiłam do Pani Lechelt z wysuniętym dyskiem i już po pierwszej wizycie czułam dużą zmianę. Szczerze polecam :)

 • A
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja

  Bardzo dobrze mi sie wspolpracuje z Pania Ania. Na pierwszej wizycie zrobila dokladny wywiad ze mna i rozpoczela rehabilitacje manualna. Za kazdym razem Pani Ania rozpoczyna badanie od poczatku, udziela odpowiedzi na pytania i podpowiada jakie cwiczenia wykonywac w domu. Do tego ma fantastyczne podejscie do pacjenta, wizyty sa zawsze punktualne, a Pani Ania za kazdym razem wita cieplym usmiechem :) Zdecydowanie polecam !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja po skręceniu kolana

  Pani Ania to specjalistka godna polecienia: profesjonalna, rzetelna, wnikliwa; przesympatyczna osoba, która udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Moja pierwsza wizyta to szczegółowo przeprowadzony wywiad chorobowy, a następnie badanie podmiotowe oraz zapowiedź zabiegów jakie będą dla mnie najkorzystniejsze w rokowaniu. Jestem dopiero po 4 zabiegu manulanym, a do domu wrazam ze złami szczęcia widząc postępy w poprawie mojej ruchowości. Ćwiczenia bez odpowiedniej osoby prowadzącej rehabilitację byłyby niemożliwe. Praca z tak ciepłą i życzliwą osobą to sama przyjemność, tylko kontynuuować!

 • C

  Dobre podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Pani Ania odpowiada na pytania wyczerpująco oraz udziela wskazówek przy wykonywaniu ćwiczeń. Dzięki pracy z Panią Anną powracam do sprawności.

 • B
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Dziękuję za pomoc. Pani Ania jest wyjątkowa. Polecam wszystkim z problemami kręgosłupa i nie tylko. BŻ

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: bole kolan

  Jestem zadowolona z zabiegów. Pomaga mi ta rehabilitacja lepiej funkcjonować, mimo że terapia manualna w moim przypadku jest dość bolesna. Dziękuję.

 • Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: leczenie zaniku lordozy szyjnej

  Pani Anna Lechelt jest bardzo solidną, wnikliwą i staranną terapeutką.
  Jest przy tym miłą i kontaktową osobą, o ciepłym i życzliwym pdejściu
  do pacjenta. Współpraca z Nią była owocna i przyjemna!
  Serdeczne podziękowania Janusz Zabokrzycki

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja neurorozwojowa

  Pani Ania jest niezwykle profesjonalną fizjoterapeutką .Miła, sympatyczna. Dzięki jej umiejętnością moja twarz powróciła do stanu poprzedniego. Pani Aniu dziękuję bardzo za wszystko . Jest Pani super.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: masaż

  Jestem bardzo zadowolony. Pani bierze na poważnie moje schorzenia mięśniowe i kręgosłupowe. Widoczna poprawa. Jarosław Piotrów

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutką od 2007 roku. Ukończyłam I Studium Fizjoterapii we Wrocławiu i od tego czasu pracuję z pacjentami indywidualnie stosując techniki terapii manualnej,techniki neurologiczne oraz wykonuję zabiegi drenażu limfatycznego, który jest niezbędny u pacjentek po mastektomii,oraz jest dopełnieniem terapii po wszelkiego typu urazach. Swoje doświadczenie wzbogacam podczas licznych kursów i szkoleń.( terapia manualna wg Karela Lewita , metoda manipulacji powięzi Stecco, terapia mięśniowo-powięziowa punktów spustowych, drenaż limfatyczny,PNF podstawowy, trójwymiarowa korekcja skolioz,
  Pracuję z pacjentami ortopedycznymi , neurologicznymi a także z dziećmi powyżej 3 roku życia.
  Rehabilitacja poprzedzona jest bezpłatna konsultacją, podczas której oceniam stan pacjenta i dobieram odpowiednie metody pracy .

Ukończone szkoły

 • 2007 I Studium Fizjoterapii we Wrocławiu

Staże

 • Szpital MSWiA Wrocław, Szpital Wojskowy Wrocław, Provita Wrocław