lek.

Anna Grażyna Sztuczka-Smrek

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
336 odwiedzin w ciągu 30 dni

Posiada długoletni staż jako specjalista dermatolog. Po ukończeniu Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej /2005-2007/ w Warszawie pracuje również jako lekarz medycyny estetycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Anna pierwsze wrażenie może sprawiać pozytywne.
  Niestety w moim przypadku na tym tylko się skończyło. Moja wizyta odbyła się w sprawie rozwijającego się problemu z trądzikiem.
  Otrzymałam antybiotyk i maść.
  Po pierwszym użyciu przepisanych leków dostałam ogromnego uczulenia. Skóra twarzy została wypalona.
  Zaraz po tym wysłałam prywatną wiadomość do Pani doktor z zapytaniem jak mogę pomóc wypalonej skórze na twarzy i co mam dalej robić?
  Minęły ponad dwa miesiące - do dnia dzisiejszego niestety nie otrzymałam odpowiedzi.
  Pomimo prywatnej wizyty oraz jeszcze bardziej kosztownych lekach które zmasakrowały skórę twarzy nie mogłam liczyć na Pani pomoc.
  Do dnia dzisiejszego próbuję odbudować skórę u lekarzy.

  Pani doktor nie próbowała np. skierować mnie na badania hormonalne, wykonać jakichkolwiek testów na przyczynę nowych, problemów skórnych.

  Na pierwszej wizycie już oczywiście została jedynie wręczona piękna, kolorowa ulotka z opisem zabiegu leczenia jakiś taki przypadłości.
  Odniosłam wrażenie jakby na wszelkie problemy z jakimi się pacjenci zgłaszają Pani miała odpowiedź - ulotka od firmy z którą Pani współpracuje. W moim odczuciu jest to mało profesjonalne.

  Liczyłam na pomoc. Po dwóch miesiącach mam skórę w dużo gorszym stanie niż , gdy do Pani trafiłam.
  Przykro mi że nie miała Pani nawet chęci zadzwonić czy też odpisać na wysłaną prywatną wiadomość , gdy leki wypisane przez Panią na chybił trafił tak mi zaszkodziły. Przerażona szybko wysłałam wiadomość do Pani doktor.
  Próby pomocy tj. prywatnego dodatkowego kontaktu ze mną i zapytaniem co dokładnie się dzieje niestety nie było.

  Pierwsza taka moja taka ocena wystawiona lekarzowi lecz czuję się zobowiązana uprzedzić innych, nowych potencjalnych pacjentów co do tego jak wyglądają wizyty.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  profesjonalny lekarz, natychmiastowa diagnoza, nie musiałam w ogóle czekać na wizytę, dzięki czemu mogłam szybko załatwić moje problemy, a poza tym przesympatyczna Pani, polecam

  Anna Grażyna Sztuczka-Smrek2018-04-10

  Pani Saro jest mi niezmiernie milo, ze wizyta byla dla Paniprofesjonalna i przebiegla z Pani oczekiwaniami, dziekuje o pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiada długoletni staż jako specjalista dermatolog. Po ukończeniu Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej /2005-2007/ w Warszawie pracuje również jako lekarz medycyny estetycznej . Wykonuje zabiegi modelujące , rewitalizujące i odmładzające skore twarzy szyi i dekoltu. Chętnie zajmuje się dość trudnym tematem wypadania włosów, uporczywych przebarwień ostudy i plam starczych i nadpotliwości . Nie zmieniam kształtu twarzy i wizerunku zewnętrznego a raczej poprawiam stan skory z oznakami starzenia tak, aby wyglądała na świeżą i wypoczętą.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia