lek.

Anna Golka-Leszczyńska

Ginekolog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę 61 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam wszystkie Panie ­ na wizytę lekarską do mojego gabinetu. Zdrowie, dobre samopoczucie, rozumienie naszego ciała jest dla nas, kobiet, bardzo ważne. Daje ono spokój i bez­pie­czeń­stwo… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKAUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor z 130 zl zrobila mi usg wewnetrzne , usg piersi , dostałam recepte na leki i zalecenia .Polecam, szybko konkretnie o umowionej porze , bardzo dobra cena .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pani dr pierwszy raz. Bardzo życzliwa, uśmiechnięta, rzeczowa, konkretna, człowiek nie czuje się u niej w gabinecie jak intruz.W cenie wizyty zrobiła Usg.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKA

  Witam.dzisiaj własnie miałam wizytę u p.doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić p.doktor.Miła ,bardzo sympatyczna .delikatna w badaniu,naprawdę godna polecenia Nie wiem jak potoczą się moje sprawy zdrowotne,ale p.doktor na plus.Pozdrawiam, pacjentka p.Marzena.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zespół policystycznych jajników.

  Stanowczo nie polecam leczenia się u Pani Doktor.
  Jest to miła, ciepła osoba, jednak w momencie, gdy wszystko jest w porządku.
  Do Pani Doktor udałam się z powodu rozpoznanego wcześniej zespołu policystycznych jajników, poważnych zaburzeń miesiączkowania oraz przegrodzonej macicy. Pani Doktor podczas robienia USG sama stwierdziła, że nie jest w stanie zrobić tak dokładnego badania, jak poprzedni lekarz, ale wierzy w jego diagnozę. Zleciła podstawowe badania hormonalne, a następnie przepisała tabletki antykoncepcyjne, które miały pobudzić moje jajniki do pracy. Nie zleciła dokładnych badań przed ich podaniem, nie poinformowała mnie o możliwych skutkach ubocznych. Poleciła mi, żebym "pokazała się" za 3 miesiące.
  Zaczęłam zażywać tabletki, po paru dniach zaczęła boleć mnie łydka - myślałam, że to zwykły skurcz, więc nie zareagowałam. Po paru dniach wylądowałam w ciężkim stanie w szpitalu z powodu zatoru płuc. Był on spowodowany zleconymi tabletkami hormonalnymi. Na chwilę obecną nie mogę kontynuować studiów ani uczęszczać do pracy. Jestem totalnie ograniczona, przy czym boję się nawrotu zatoru. Moja noga z pewnością więcej nie postanie w gabinecie Pani Doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią doktor . Przeprowadziła dokładny wywiad,wysłuchała co miałam jej do powiedzenia .Zbadała delikatnie i zrobiła usg na wizycie bez dodatkowych kosztów.Przepisała leki i wytłumaczyła dalsze postępowanie.Bardzo miła i ciepła osoba.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKA

  Bardzo miła Pani doktor! Wykonała badanie, usg oraz badanie piersi, wytłumaczyła też jak samej się badać. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKA

  Wizyta pod każdym względem bez zarzutu. Pani doktor chętnie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania, bez zniecierpliwienie jak często zdarzało mi się na wizytach u lekarzy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKA

  Panią Doktor poleciła mi moja mama, która niegdyś korzystala z Jej usług i była bardzo zadowolona. To był mój pierwszy kontakt z ginekologiem, a więc i stres, który jednakże bardzo szybko minął w gabinecie lekarskim. Pani Doktor prowadziła moją ciążę od początku, każdą z wizyt wspominam bardzo miło. To co wyróżnia Ją na tle innych lekarzy to niezwykły spokój, a przy tym doświadczenie i profesjonalizm, dzięki którym potrafi zaradzić wszelkim ewentualnym obawom. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie, interesuje się pacjentem. Urodziłam piękną, zdrową córkę, sama jestem zdrowa - i chyba nie ma lepszej rekomendacji. Polecam serdecznie!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKAUsługa: badania okresowe

  Pani Doktor z uwagą słucha pacjenta. Udziela wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania. Jest zawsze uśmiechnięta. Bardzo dokładnie bada. Z wielką chęcią do niej wracam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ANNA GOLKA-LESZCZYŃSKAUsługa: usg ginek., badanie gin.

  Wspaniały, empatyczny Lekarz. Byłam u Pani Doktor po raz pierwszy, obawiałam się badań, lecz niepotrzebnie. Podejście Pani doktor do pacjentki, delikatność, kojąca rozmowa to jest to, czego na pewno wszystkie panie oczekują. Bardzo pięknie Pani dziękuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam wszystkie Panie ­ na wizytę lekarską do mojego gabinetu. Zdrowie, dobre samopoczucie, rozumienie naszego ciała jest dla nas, kobiet, bardzo ważne. Daje ono spokój i bez­pie­czeń­stwo w tak niełatwych i szybko płynących czasach. Każda pacjentka otrzymuje ode mnie nie tylko diagnozę, lecz także pełną informację o możliwościach dalszego postępowania ewentualnym ryzyku i spodziewanych korzyściach.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia