lek.

Anna Czerniecka-Ronowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

136 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 379 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Studia specjalizacyjne z dziedziny dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
136 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w ŁodziUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do Pani Doktor trafiłam sugerując się pozytywnymi opiniami. Ze wszystkimi się jak najbardziej zgadzam. Stan mojej cery poprawił się już po kilku dniach od pierwszej wizyty, Pani Doktor zleciła odpowiednie badania, a po ich interpretacji i zostałam skierowana również do innych lekarzy specjalistów. Pani Doktor jest świetnym fachowcem, ale przede wszystkim cudownym, ciepłym, cierpliwym i życzliwym człowiekiem któremu zależy na pomocy pacjentowi. Zdecydowanie będę każdemu polecać, najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wiem, że jestem w dobrych rękach i jestem wdzięczna losowi, że było mi dane trafić na Panią Annę.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo rzetelna opinia oraz porady dotyczące problemu. Jedna z przyjemniejszych wizyt ze względu na uprzejmość i nastawienie lekarza.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor wyjaśniła mi przyczynę powstania problemu skórnego. Zaleciła odpowiednią pielęgnację oraz odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Doktor. To lekarz z podejściem do pacjenta, cierpliwy, wszystko objaśni i wytłumaczy. Bardzo dokładna. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny

  Pani Anna jest życzliwą i ciepłą osobą, a jednocześnie dobrym specjalistą z kompleksową wiedzą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Dostałam konkretną pomoc diagnostyczną, której zabrakło u poprzedniego specjalisty, próbującego leczyć mnie "w ciemno".

 • Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Jeżeli tylko będzie taka konieczność wroce, lub polecę znajomym. Osoba sympatyczna, słuchająca i świetnie diagnozuje. Mozna liczyć na kompleksową pomoc :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta, natomiast porównując ją z innymi lekarzami odnośnie mojego preblemu, wkońcu fachowe podejście do sprawy, zlecenie odpowiednich badań. Świetny kontakt oraz podejscie w relacji lekarz - pacjent.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest dobrym specjalistą zainteresowanym problemem,z ktorym.przychodzi pacjent.Udziela wyczerpujacych odpowiedzi na zadane pytania i chetnie sluzy pomoca.Polecam.Oby inni specjalisci mieli takie podejscie do pacjentow

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo miła i cierpliwa. Dokładna i kompetentna. Po wizycie odnioslam wrażenie, że zdecydowanie stawia na jakość, a nie ilość. Na efekty dzialania przepisanych lekow musze jeszcze poczekać, ale juz po zaleconych kosmetykach do pielegnacji, twarz wygląda lepiej

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta, więc moge podzielić się tylko pierwszym wrażeniem. Przemiła Pani doktor, zainteresowana pacjentem i jego problemami. Przez 6 lat byłam u wielu lekarzy i wizyty różniły się tylko nazwami przepisanych sterydów. Teraz jest plan "co dalej", a we mnie wstąpił dawno niewidziany optymizm. Bardzo dziękuję Pani doktor.
  Barbara

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Studia specjalizacyjne z dziedziny dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy. Uczestniczy w szkoleniach i zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i medycyny estetycznej.
  Pani doktor posiada wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, kriochirurgia, elektrochirurgia). Z racji swojej drugiej specjalizacji z zakresu medycyny pracy jej zainteresowania dotyczą także chorób zawodowych skóry, szczególnie zaś koncentrują się na zagadnieniach dotyczących profilaktyki chorób skóry, w tym chorób nowotworowych.

  Pani doktor przyjmuje również niepełnoletnich pacjentów.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Staże

 • Oddział Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi
 • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Poradnia Chorób Zawodowych
 • Pracownia Dermatologii IMP w Łodzi - diagnostyka alergii kontaktowej pochodzenia zawodowego i pozazawodowego

Zdjęcia