lek.

Anna Czerniecka-Ronowska

Dermatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Studia specjalizacyjne z dziedziny dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Studia specjalizacyjne z dziedziny dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy. Uczestniczy w szkoleniach i zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i medycyny estetycznej.
  Pani doktor posiada wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, kriochirurgia, elektrochirurgia). Z racji swojej drugiej specjalizacji z zakresu medycyny pracy jej zainteresowania dotyczą także chorób zawodowych skóry, szczególnie zaś koncentrują się na zagadnieniach dotyczących profilaktyki chorób skóry, w tym chorób nowotworowych.

  Pani doktor przyjmuje również niepełnoletnich pacjentów.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Staże

 • Oddział Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi
 • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Poradnia Chorób Zawodowych
 • Pracownia Dermatologii IMP w Łodzi - diagnostyka alergii kontaktowej pochodzenia zawodowego i pozazawodowego

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Kompetentny lekarz, bardzo dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu dla pacjenta dokładnie oglądając przypadłość skóra

 • P

  Pani doktor z sercem na dłoni... Dziękujemy za rady i empatię do pacjenta .Pani doktor bardzo szczegółowo wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie, omówiła wszystkie zapisane leki , zleciła badania, cóż tu napisać przede wszystkim zainteresowała się pacjentem a w tych czasach to rzadkość ...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: trądzik i stany zapalne skóry

  Bardzo profesjonalna i rzeczowa rozmowa, Pani odpowiedziala na wszystkie moje pytania i watpliwosci bez cienia zniecierpliwienia. Jestem bardzo zadowolona

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z pasją, cierpliwością i wiedzą medyczną pozwalającą na szybkie rozpoznanie problemu. Moja córka była bardzo zadowolona. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła przyczynę problemu i przepisała leki które nie powodują skutków ubocznych. Poprzedni lekarz nie zdał tego egzaminu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: choroba skóry

  Polecam Panią doktor Annę. Do schorzenia podchodzi indywidualnie a nie hurtowo. Najpierw wywiad dokładny, później diagnoza i leczenie. A nie jak inni lekarze pseudo diagnoza maści a później rób co chcesz. Pozdrawiam z nadzieją ze uda nam się uleczyć moja przypadlosc :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Kompetentna, a przy tym miła lekarka.Do gabinetu udalam sie z bolesnymi zmianami pozapalnymi(półpasiec).Skóra została dokładnie obejżana,stwierdzona przeczulica popółpascowa nie stanowi jednak problemu dermatologicznego.Problem wymaga konsultacji neurologicznej.P.doktor wyjaśniła mi tą problematyke dogłębnie i odpowiedziała na wszystkie pytania.Dziękuję.i polecamtego specjalistę.

 • Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam z czystym sumieniem, dokładny wywiad i postawiona diagnoza.
  W moim przypadku tylko nic nie znaczące pieprzyki i lekka zmiana na skórze która trzeba było smarować jaką maścią.
  Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo dokładnie wysłuchała wszystkich infomacji, po dokonaniu rozpoznania wszystko przystępnie wyjaśniła, odpowiedziała na wszystkie pytania a także już w gabinecie zaaplikowała leki. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie i rekomenduję Panią doktor wszystkim pacjentom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze. Pani Doktor dokładnie mnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Dzięki wskazówkom Pani Doktor, czuję się znacznie lepiej. Polecam odbycie wizyty w gabinecie Pani Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor wyrozumiała i empatyczna. Wysłuchała, dokładnie obejrzała, dało się wyczuć, że jest właściwym człowiekiem na odpowiednim miejscu. Po ostatnich nieciekawych doświadczeniach ze służbą zdrowia to naprawdę miłe uczucie. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic na temat trafności dobrania leków, itp., ponieważ była to moja pierwsza wizyta.