Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. Anna Boszko-Zaremba jest specjalistą w dziedzinie pediatrii oraz medycyny sportowej.Zakres porad

  • Medycyna sportowa
  • Pediatria

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłam 1 raz na wizycie kontrolnej u Pani Dr po zapaleniu ucha u syna - zebrała dodatkowo szczegółowy wywiad, podpowiedziała kolejne kroki postępowania w razie ponownej infekcji oraz zainteresowała się naszymi przypuszczeniami co do innych przewlekłych problemów syna (mimo ze celem naszej wizyty było sprawdzenie stanu po zapaleniu ucha). Miło i konkretnie, wraz z rekomendacjami na przyszłość. Wizyta punktualna.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest wspaniała. Przede wszystkim super podejście do malucha.
Byliśmy już 3 razy na wizytach, wcześniej szukaliśmy pomocy u 4 innych lekarzy.
Dziecko jest ciągle ząbkującym alergikiem, niestety u niemowląt wszystkie zachowania i objawy potrafią się ze sobą mieszać i od innych lekarzy raczej nie zyskaliśmy pomocy. Od Pani doktor dowiedziałam się wielu cennych rzeczy. Jest bardzo konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Robi dokładny wywiad i zawsze dokładnie bada dziecko. Bardzo podoba mi się to, ze pani doktor nie przemilcza wizyt, dyskutuje, pyta, analizuje i dzieli się wiedzą. Często wyprzedza moje pytania :)
Wizyty trwają tyle ile powinny, bez pośpiechu ale też bez sztucznego przedłużania :)
Takiego lekarza szukałam dla dziecka, polecam z całego serca.
Wizyty odbywały się w przychodni Tolek i w Lux med w starej Iwicznej.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor nie wzieła pod uwagę tego co przekazałam. Brak pełnego wywiadu. Synek goraczkował w okolicy 40 stopni od 2 dni, poprosiłam o skierowanie w trybie pilnym do pediatry. Przy czym zaznaczyłam, że dziecko miało robiony test na covid z apteki, ja też i wyszedł negatywny.. Po czym dostałam skierowanie na test na covid - niby test z apteki nie jest miarodajny. Na test czekałam 20 minut na dworze przy niskiej temperaturze z małym dzieckiem. Wynik negatywny dostałam około północy i zostałam cały dzień bez możliwości pomocy. A do lekarza dopiero będę mogła zapisać się w dniu jutrzejszym.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Podczas konsultacji online Pani Doktor, w ogóle nie wzięła pod uwagi wieku dziecka (niecałe 2 lata) i bez zastanowienia wysłała na wymaz z nosa. Nie zainteresowały Pani Doktor żadne inne objawy poza gorączką. Pani Doktor stwierdziła, że leczenie wdrożyć należy dopiero kiedy będzie znany wynik testu. Kwarantanna uniemożliwia wizytę w placówce więc dziecko do wyniku testu nie będzie mogło być osłuchane. Konsultacja trwała około 5 minut z czego większość czasu oczekiwałem na nr skierowania i mam wrażenie, że mój opis objawów nie został przeczytany. Nie przeprowadzona została także żadna ankieta covidowa.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam Panią Doktor. Jest dokładna i bardzo zaangażowana. Jest też punktualna a gabinet jest odpowiednio przygotowany dla niemowlaka.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepsza pediatra z jaką się spotkałam, kompetentna, zdecydowana, diagnoza zawsze trafna. Uwielbiana przez mojego syna. Wielokrotne wizyty odbyły się w przychodni Tolek.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepsza pani Dr jaką spotkałam na swojej drodze. Ma podejście do dzieci. Pomimo nieśmiałości córki doskonale się z nią komunikuje. Bardzo ciepła, życzliwa osoba a przy tym doskonaly specjalista.


Profil zweryfikowany

Wspaniala Pani Doktor- zyczliwa, sluchajaca a wlaciwie wsluchujaca sie w kazda przypadlosc, dolegliwosc.
Wnikliwa, dokladna i bardzo profesjonalna.
Przy tym ciepla i wrazliwa
Ideal
Dzieci ja uwielbiaja☺


G
Profil zweryfikowany

Niespotykana wręcz życzliwość ,niekłamane zainteresowanie choroba syna,wnikliwość i uprzejmość,wspaniały kontakt z dzieckiem i bezcenna ,ogromna wiedza dotyczaca sytuacji zachorowań w danym rejonie, doskonała lekarka ,cudowny człowiek , dziękuję Pani Doktor i życzę dużo zdrowia .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania