To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten radiolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Anna Birecka to jeden z 151 lekarzy o specjalizacji radiolog w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 70 osób

 • Dostępność

  Lekarz Anna Birecka przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Gabinet USG

  Kręta 14, Śródmieście
  50-233 Wrocław, dolnośląskie

  526
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem po wizycie u Pani Docent. Jestem bardzo zdziwiony negatywnymi kometarzami które na początku mnie nieco wystraszyły. Pani Birecka jest moim zdaniem i empatyczna (na tyle na ile lekarz powinien być) i bardzo kulturalna. Owszem, widać że ma silną osobowość ale zawsze wie co mówi. Przede wszystkim jest dokładna i ma ogromną wiedzę. W ciągu kilku chwil potrafiła zdiagnozwać naprawdę wiele moich dolegliwości (o których nawet nie mówiłem) i w bardzo rzeczowy sposób odnieść się do opisów innych badań. Poświęciała mi chyba więcej czasu niż wszyscy poprzedni lekarze razem do których poszedłem z tym samym problemem. Cena wizyty jest uzasadniona - opis badania to ponad strona tekstu wraz z wnioskami i zaleceniami. Tekst jest jednoznaczny i jasny. U innych zapłaciłem połowę mniej ale poświęcili mi cztery razy mniej czasu i pozostawili wiele wątpliwości. Poza tym Pani Anna Birecka ma bardzo dobrą markę i myślę, że jest ona w pełni uzasadniona. Prawdą jest natomiast, że czasem wizyty się przedłuzają i trzeba sobie poczekać. Ale na to się chyba nic nie poradzi. Poza tym na termin wizyty trzeba poczekać (chętnych sporo). Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

 • bardzo dobry

  Jestem świeżo po wizycie u Pani doktor Bireckiej. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza, który tak dokładnie przeprowadziłby badanie usg. To jest wiedza, kompetencja i cudowne umiejętności czytania tego obrazu dla wszystkich niewtajemniczonych niezrozumiałego. Pani doktor widzi w obrazie usg takie rzeczy, których nawet tomograf nie widzi. Cena może wydawać się wysoka (230 zł) ale jak porównam usg wykonywane u innego lekarza za 50 zł to wolę zdecydowanie zrobić badanie raz na dwa lata u dr Bireckiej niż 5 badań za 50 zł gdziekolwiek indziej. Wyrazy szacunku dla Pani doktor!!

 • bardzo dobry

  Przyznaję, że po przeczytaniu niektórych opinii o pani dr A. Bireckiej szłam na USG trochę z "duszą na ramieniu" choć wiedziałam już wcześniej o wiedzy, kompetencji i doświadczeniu pani doktor. Potwierdziło się to w całej rozciągłości podczas badania. Równocześnie pani doktor okazała się nie tylko wybitnym specjalistą ale też osobą ciepłą i serdeczną. Jej energia i optymizm dodały mi otuchy. Oby było więcej takich lekarzy. HG

 • bardzo dobry

  Pani Dr.Biracka to w mojej ocenie bardzo dobry rodiolog jest konkretna i rzeczowa .
  Sposób bycia jednych może bawić i śmieszyć a innych intrygować .Jeżeli chodzi o mnie to otpowiada mi jedno i drugie. Pani doktor tak trzymać .
  Pozdrawiam
  Wdzięczny pacjent

 • bardzo dobry

  Dwa badania USG prowadzone przez lekarzy szpitalnego ZOZ trwały po ok. 5 kilka minut i jeszcze były przerywane przez rozmowy telefoniczne i dyskusje z pielęgniarką. Kilkuzdaniowy opis wykazał cholecystitis chronica (patologia pęcherzyka żółciowego), a jedna (ordynatora oddziału wewnętrznego) jeszcze patologię nerki i powiększoną wątrobę. Śladem tych diagnoz powinienem już do tej pory połknąć tonę pigułek i przejść dwie operacje. Zawierzyłem jednak rzetelnemu badaniu Pani doktor i jej dobrej opinii. Minęło przeszło 7 lat od pierwszej diagnozy i ani woreczek, wątroba ani nerki mi nie dolegają. Lekarze w powyższym szpitalu, gdzie wylądowałem później przy problemach sercowych, chcieli mnie leczyć na schorzenia zdiagnozowane przez swojego szefa i kolegę. Pokazałem im wynik badania USG dr Bireckiej. Długo czytali (chyba nigdy takiego opisu na całą stronę nie widzieli :) i już żadnych pigułek mi już nie ordynowali... Czego wszystkim czytającym te słowa życzę w nadchodzącym Nowym Roku. Dołączam też tą drogą serdeczne pozdrowienia od wdzięcznego pacjenta dla Pani Doktor. Do życzeń przyłącza się reszta diagnozowanej rodziny, w tym dr Ola z Biskupina.

 • bardzo dobry

  Ewa Cz.
  Badam się u Pani Doktor od 10 lat. Jest to wspaniały człowiek, odznaczający się pełnym profesjonalizmem. Faktycznie ma może specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu musi odpowiadac. Jej diagnoza jest traktowana przez lekarzy na równi z badaniem tomografem komputerowym! Gdyby nie Jej trafna dgn, pewnie bym już od kilku lat nie żyła. Bo lekarze różnych specjalności nie widzieli przyczyny moich nieustajacych potężnych anemii. Pani Doktor przeprowadzając badanie, na bieżąco informuje o tym co widzi, ewent. o tym co Ją niepokoi. Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Birecką jako wspaniałego diagnostę.

 • bardzo dobry

  Byłam u dr Bireckiej - najpierw miałam problem z koszmarną rejestracją, potem odsiedziałam ponad godzinę w poczekalni i nastawiona już negatywnie weszłam do gabinetu. Ku mojemu zaskoczeniu w przeciągu kilku minut Pani doktor "kupiła" mnie zupełnie! Po raz pierwszy (a szukałam parę lat odpowiedniego lekarza, który mnie rzetelnie zbada) zostałam porządnie zbadana, zebrany został dokładny wywiad, Pani doktor była naprawdę zainteresowana i wnikliwie mnie przepytała, a potem podczas badania na bieżąco tłumaczyła co widzi na monitorze, pokazywała mi na ekranie co widać i co to oznacza. Nie tylko usłyszałam trafną diagnozę, tłumaczącą wieloletni ból brzucha, ale zostałam również szczegółowo poinformowana jak sobie z tym radzić, równiez od strony psychologicznej. Być może są osoby, do których nie trafia zgryźliwe poczucie humoru Pani doktor i jej bezpośrednie podejście, bez rotkliwiania się. Dla mnie było to rewelacyjne spotkanie z Człowiekiem niesłychanie elokwentnym i przesympatycznym, które pozwoliło mi wziąć się w garść i walczyć z chorobą z nowymi siłami. Badanie trwało ponad godzinę, otrzymałam dokładny opis oraz zdjęcia. Bardzo dziękuję Pani doktor!

 • bardzo dobry

  Świetny diagnosta z wielką wiedzą i doświadczeniem. Nie spotkałam się z oschłością, wręcz przeciwnie - z rzeczowym profesjonalizmem i bez zbędnego przegadywania. Polecam zwłaszcza tym osobom, którym zależy na trafnej diagnozie.

 • bardzo dobry

  Doc.Anna Birecka to radiolog do jakiego powinno się trafić.Robi badanie dokładnie i bardzo dobrze opisuje.Ma wielkie uznanie wśród lekarzy,którzy pracują na podstawie wykonanego przez Nią USG.Jestem Jej wieloletnią pacjentką!!!

 • bardzo dobry

  Nie byłam u tej pani doktor ale mój tato trafił do niej jakieś 12 lat temu inni lekarze leczyli go na kamienie a po jej usg -opis okazało się że ma tętniaka w aorcie brzusznej dzięki niej tato miał operacje wszczepione ma bajpasy i do tej pory żyje( to tak w skrócie) a co by się stało gdyby wtedy coś ciężkiego dźwignął w pracy.

  Drugi przypadek opisze mojej siostry.Gdy dwa lata temu 7 letni synek mojej siostry narzekał na ból brzucha był przez babcie wczesniej zabierany ze szkoły bo pielęgniarka dzwoniła że go boli brzuch,siostra jeżdziła przywtnie do lekarzy i nic.po paru miesiącach zarejstrowała go do dr Bireckiej ona po zrobieniu usg stwierdziła ostre zapalenie wyrostka(już nawet zgorzel)kazała siostrze natychmiast jechać do szpitala,dziecko przyjęli natychmiast zrobili mu badania i jeszcze tego samego wieczoru był operowany (moja mama mówi że dziecko zeszło by z tego świata i nikt by nie wiedział dlaczego)po operacji wrócił do domu ale po paru dniach zaczęło mu się to babrać i jeszcze raz musieli mu otwierać rane i czyścić,dziecko się nacierpiało ale już jest wszystko wporządku.dlatego polecam dr.Birecką.pozdrawiam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online