mgr

Anita Baum

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Logopeda

6 opinii +dodaj

Witam Państwa, z wykształcenia jestem psychologiem. Swój zawód z przyjemnością wykonuję od 2003r, kiedy to ukończyłam Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii

  Rzeczowa i profesjonalna pomoc psychologiczna,cenne uwagi pomogły mi w doborze innych specjalistów którzy, pomagają mi z moją przypadłością oraz cykliczna terapia zapewnia mi komfort w życiu codziennym w kontakcie z ludźmi.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia PsychoterapiiUsługa: porada, psychoedukacja

  Pani Anita jest osobą niezwykle empatyczną, posiadającą wysokie kompetencje zawodowe. Potrafi doskonale wczuć sie w stan pacjenta, nie ocenia, obiektywnie potrafi doradzić i podsunąć sposoby na rozwiązanie problemu. Kontakt z nią nie wywołuje stresu i lęku, a to sprawia, że spotkanie przebiega w komfortowych warunkach. Zdecydowanie polecam Panią Anitę, to psycholog z powołania.

  Anita Baum2018-09-01

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Pracownia PsychoterapiiUsługa: problemy zawodowe

  Konsultację oceniam bardzo pozytywnie. Usłyszałam cenne uwagi i spojrzenie z innej perspektywy na mój problem. Polecam.

  Anita Baum2018-09-01

  Cieszę się bardzo i życzę wielu pozytywnych efektów wprowadzanych zmian.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia PsychoterapiiUsługa: psychoedukacja

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru psychologa. Pani Anita jest pomocna i wnikliwa w ocenie mojego zachowania. Korzystam w sytuacjach kryzysowych z porad Pani psycholog. Polecam :)

  Anita Baum2018-05-11

  Dziękuję bardzo za współpracę. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii

  Serdecznie polecam. Pani Anita bardzo pięknie słucha i trafia w punkt z obserwacja i komunikatem. Pomaga spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy. Bardzo dobrze trafiłam :)

  Anita Baum2018-05-11

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji. Czułem zaangażownie i akceptację ze strony Pani psycholog. Dobry kontakt i rozmowa wskazująca możliwe rozwiązania mojego problemu. Polecam.

  Anita Baum2018-05-11

  Dziękuję i życzę owocnej pracy. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa, z wykształcenia jestem psychologiem. Swój zawód z przyjemnością wykonuję od 2003r, kiedy to ukończyłam Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia, ze specjalnością psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Moja ścieżka zawodowa przebiegała poprzez różne placówki oświatowe, placówki służby zdrowia oraz pomocy społecznej. Dążąc do podnoszenia swoich kwalifikacji ukończyłam szkolenia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, logopedii, diagnozy i terapii zarówno dzieci jak i rodzin. Obecnie realizuję proces certyfikacji dla zawodu psychoterapeuty. Ukończyłam 4,5 letnie szkolenie w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. W dbałości o jakość świadczonych usług oraz własny rozwój swoją pracę terapeuty poddaję superwizji. W kontakcie z klientem kieruję się Kodeksem etycznym zawodu psychologa.
  Zapraszam Państwa na krótką formę kontaktu jakim jest konsultacja psychologiczna bądź bardziej rozbudowaną formę jaką jest psychoterapia indywidualna. Rodziny w kryzysie bądź z trudnościami wychowawczymi zapraszam na terapię rodzinną realizowaną z udziałem wszystkich członków rodziny.
  Prowadzenie psychoterapii i towarzyszenie klientowi w procesie zmian jest moją pasją a w pracy terapeuty bliskie jest mi podejście eriksonowsko- systemowe. Informuję, że nie jestem lekarzem i nie posiadam kompetencji do wystawiania recept i zwolnień L4.
  Zapraszam do kontaktu
  Anita Baum

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza