dr

Angelika Staszewska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szczegółowe informacje o Poradni: www.staszewska.com.pl FB: Staszewska. Zdrowe żywienie e-mail: kontakt@staszewska.com.pl Angelika Staszewska - doktor nauk o zdrowiu, specjalista… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPS

  Generała Tadeusza Kutrzeby 10, Stare Miasto
  61-857 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wizyta kontrolna (2 os.) (w tym analiza składu ciała z interpretacją wyników) 130 zł
  Jadłospis 1 dzień / dla 1 osoby / 35 zł (np. 4 dni x 35 zł = 140 zł, pn.-wt., śr.-czw., pt.-sb., ndz.) od 140 zł
  Wizyta kontrolna (1 os.) (w tym analiza składu ciała z interpretacją wyników) 90 zł
  Abonament miesięczny 390 zł
  Pierwsza wizyta + analiza składu ciała (2 os.) (w cenę wizyty nie są wliczone jadłospisy) 270 zł
  Pierwsza wizyta + analiza składu ciała (1 os.) (w cenę wizyty nie jest wliczony jadłospis) 180 zł
  Analiza składu ciała z interpretacją wyników 50 zł
  Zwykła wizyta (bez jadłospisu) 90 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: wizyta kontrolna (1 os.) (w tym analiza składu ciała z interpretacją wyników)

  Witam.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo dobry kontakt telefoniczny czy mailowy.Zawsze wyjaśniony problem w sprawach diety.Jak trzeba,to palcem pogrozi .Serdecznie Polecam Panią Doktor

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: dieta w zaburzeniach odżywiania

  Niespotykany Perfekcjonizm-tak!-przez wielkie P. Kompetencja a przy tym ogromne zaangażowanie i empatia.
  W tzw.międzyczasie-ciągły kontakt i cierpliwość godna św.Benedykta.
  Pani Doktor-Dziękuję!
  A wszystkim szukającym i nie znajdującym pocieszenia w chorobie polecam kontakt z Panią Dr

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: pierwsza wizyta, analiza składu ciała, jadłospis (7 dni)

  Moje wrażenia po pierwszej wizycie, na której ustaliłyśmy z panią dietetyk najbliższe cele: pani Staszewska jest sympatyczna i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Rozmowa o diecie bazuje na badaniu składu ciała, które jest następnie omawiane - jasno i przystępnie. Pacjent uzyskuje w ten sposób informację, nad czym powinien pracować w pierwszej kolejności. Pani dietetyk podpowiada również, co może być dla pacjenta trudne, tak że może on samodzielnie określić realistyczne cele, które pozwolą uniknąć frustracji. Pani dietetyk uważnie wsłuchuje się również w preferencje żywieniowe pacjenta i uwzględnia je w proponowanym jadłospisie. Język pani Staszewskiej wolny jest od nakazów i zakazów.

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: Wizyta kontrolna (1 os.) (w tym analiza składu ciała z interpretacją wyników)

  Pani Doktor to świetna profesjonalistka.
  To moje drugie podejście do odchudzania i teraz dopiero zrozumiałam, co jest ważne - nie dieta ale zmiana stylu odżywiania. W ciągu 2 miesięcy schudłam 7 kg w tym ponad 5 kg tkanki tłuszczowej. Jem to co lubię, w porcjach, które absolutnie nie powodują u mnie poczucia głodu. Jadłospis ulega modyfikacjom, więc nie jest tak, że przez 2 miesiące ciągle jem to samo. Dania proste, szybkie w przygotowaniu, co naprawdę ma dla mnie duże znaczenie.
  Pani Doktor odpowiada na pytania i klarownie wszystko tłumaczy. Zmiana jest naprawdę możliwa a wsparcie Pani Angeliki daje poczucie pewności, że idę w dobrym kierunku.
  Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: Pierwsza wizyta + analiza składu ciała (1 os.) (w cenę wizyty nie jest wliczony jadłospis)

  Od pierwszej wizyty w Poradni schudłem już 5 kg! Czuję się świetnie fizycznie i psychicznie. Dieta jest smaczna, prosta przygotowaniu, uwzględnia mój tryb życia i stan zdrowia. Pani Doktor jest sympatyczna, profesjonalna, skuteczna. Gorąco polecam!

 • M

  Polecam!! za skuteczność, indywidualne podejście i niezwykłą troskę o pacjenta. Pani Angelika odpowiada na maile, smsy, sama dopytuje o samopoczucie, bez problemu wyjaśnia wątpliwości. Po raz pierwszy jem smaczne potrawy, nie chodzę głodna i chudnę :)

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki i Psychodietetyki, Uniwersytet SWPSUsługa: Pierwsza wizyta + analiza składu ciała (1 os.) (w cenę wizyty nie jest wliczony jadłospis)

  Polecam Panią Doktor za profesjonalizm, zaangażowanie, pozytywne nastawienie i rozsądne podejście do tematu odchudzania. Wizyta przebiega w bardzo miłej i partnerskiej atmosferze. Dieta jest prosta, smaczna i dostosowana do moich możliwości czasowych. Dodatkowy plus - w cenę pierwszej wizyty wliczony jest 7-dniowy jadłospis. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szczegółowe informacje o Poradni:
  www.staszewska.com.pl
  FB: Staszewska. Zdrowe żywienie
  e-mail: kontakt@staszewska.com.pl

  Angelika Staszewska - doktor nauk o zdrowiu, specjalista w zakresie psychodietetyki, dietetyki oraz promocji zdrowia.

  Wykształcenie:
  - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (studia stacjonarne, niestacjonarne, studia podyplomowe, rozprawa doktorska),
  - Uniwersytet SWPS w Poznaniu (studia podyplomowe),
  - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie (studia MBA dla kadr medycznych).

  Autorka kilkunastu publikacji naukowych oraz redaktor serii wydawniczej Nowe oblicza ochrony zdrowia, w ramach której ukazały się trzy pozycje książkowe dotyczące ochrony zdrowia.

  Od 2011 roku związana z Uniwersytetem SWPS na którym prowadzi Poradnię Dietetyki i Psychodietetyki. Poza działaniami związanym ze wsparciem pacjentów w skutecznej zmianie nawyków żywieniowych oraz procesie odchudzania, celem działalności Poradni jest również edukacja, prowadzenie badań naukowych oraz projektowanie zmian społecznych w obszarze żywienia i zdrowia.

  Podczas spotkań w Poradni dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci odnosili zamierzone efekty i realizowali swoje cele. Priorytetem jest dla nas zdrowie pacjentów oraz racjonalne i zbilansowane żywienie. Nie obiecujemy spektakularnych efektów, które mają być osiągnięte w nierealnym czasie, ponieważ wiemy, że wprowadzanie zmian jest procesem, który trwa. Zależy nam na tym, aby efekty naszych działań były długoterminowe, dlatego z naszej strony pacjenci mogą liczyć zarówno na wsparcie dietetyczne, psychodietetyczne oraz motywacyjne.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Uniwersytet SWPS w Poznaniu
 • MBA dla Kadr Medycznych (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie)

Publikacje

 • Redaktor serii wydawniczej "Nowe oblicza ochrony zdrowia" w ramach której ukazały się 3 publikacje książkowe: 1. Perspektywy ochrony zdrowia. Geriatria, pielęgniarstwo, rynek usług medycznych w kontekście standardów opieki nad pacjentem; 2. Wyzwania ochrony zdrowia. Pielęgniarstwo, geriatria, sekretariat medyczny w aspekcie etyki, opieki medycznej i zarządzania; 3. Profesjonalizm w instytucjach opieki zdrowotnej – poradnik dla pracowników.

Nagrody i wyróżnienia

 • Medal Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu za osiągnięcia w pracy naukowej i społecznej

Staże

 • Ministerstwo Zdrowia

Certyfikaty

 • Angelika Staszewska, dietetyk w mieście Poznań - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia